Open 24 Hours

Mladou dívku jménem Mary (Vanessa Grasse) zrovna propustili z psychiatrické léčebny poté, co zapálila dům, ve kterém byl její přítel, který ji nutil, aby se dívala, jak v dešti zabíjí lidí. Mary se po tomto těžkém období snaží vrátit do běžného života, a tak si hledá práci. Když dostane zaměstnání na čerpací stanici, je štěstím bez sebe. Dokud nezačne její noční směna. (ČSFD)

666Carnage

Zajímavě pojmutý slasher, který ke konci upadl do klasického klišé ale to už je dnes klasika. Moc jsem nečekal ale dostal jsem plnou benzínku mrtvol, gore a krve. Příjemná jednohubka z hororového světa. 60% ()

Corpsegrinder

Benzínkový horory jsou vždy koukatelný a je to tak i v tomhle případě, přestože to má hodně nedostatků a závěrečná čtvrtina už byla trochu nezáživná. Atmosféra uvnitř krámku je fajn, venku déšť, vše super, dokonce bych řekl že tam mohlo bejt trochu víc divnejch zákazníků aby se okruh podezřelých trochu rozšířil. Trochu to kazí halušky hlavní hrdinky která je sice hezká ale hrát neumí ani hovno a její vize často vyzní lehce komediálně, tedy až na tu záchodovou kdy jsem se nečekaně lekl. Jenže pak nastane odhalení co se vlastně děje a spadne to do tuctovýho slasheru kde se utíká a schovává a je to spíš takový směšný, pobavilo mě zejména to když hlavní hrdinka z benzínky uteče někam do lesa, tam najde vrakoviště kde vraha trefí lopatou do nosu načež si to zamíří zpátky na benzínku :)) Vrah sám o sobě takovej neschopnej bimbula v pláštěnce. Co šlo zachránil v pár scénách jako vždy sympatickej Brendan Fletcher. ()

Rathalos

Open 24 hours ma fakt prijemne prekvapil,necital som vopred obsah filmu,co sa vyplatilo,neocakaval som nic a vysledok bol nadmieru spokojny,brutalny vrah,ktory sa s nicim a nikym neserie,vrazdy drsne a krute,nechybala krv,atmosfera,napatie i vyborne zvukove efekty,no a najvacsim plusom bola herecka a hlavna hrdinka Vanessa Grasse,jej vykon ma totalne presvedcil o jej strachu,hroze ci nenavisti,kedze dobrych hororov je malo,udelujem plny pocet...:-) ()

pumpkinqueen

Kvalitně natočený slasher, který láká na atmosferické prostředí a skutečně se mu nalákat podaří, protože po vizuální stránce jsem na něm neshledala chybu, ale pokud se nebude brát celý jeho příběh s nadhledem, tak těch chyb najdeme poměrně spoustu a budeme je nacházet do samotného konce, u kterého mi upřímně dělalo problém vnímat a nenudit se. Přešla jsem vysokou nepravděpodobnost celého příběhu (a tím nemyslím to, co se hlavní hrdince stalo - lidi jsou šílení, takže proč by ne - ale to, že si se svými zážitky a psychickými problémy jde hned střihnout noční na tak nebezpečné místo, jako je benzínka, a samozřejmě se zrovna někomu podaří uprchnout z vězení) a snažila jsem se pohlížet na to nezaujatě, ale chování jednotlivých postav mi v tom zrovna nepomáhalo. Celé mi to přišlo jako když z hororové komedie vyjmete veškeré komediální prvky. Co vám v takovém případě zbude? Horor s naprosto zvláštním vystupováním jednotlivých charakterů, které působí trochu hloupě. Gore scény byly rozhodně vydařené, zpracování záporáka se mi také zamlouvalo, prostředí na jedničku... Ale napětí na mě vůbec nepůsobilo, což u slasheru potřebuji, no a ten příběh byl prostě zmatlanej... ()

Shanen29

Vcelku slušný slasher,brutální vydařené vraždy a do toho paranoidní ženská na benzínce.Film má napětí a mě bavil.Menší rozpočet zde nehraje žádnou roli. ()

Najt

Opuštěná benzina na kraji města, aneb zkurvená šichta v práci. Holka, která se dostane z vězení kvůli činu, který je spíše o smůle, si hledá práci a se záznamem hold najde ne moc atraktivní. Nic proti benzině, ale tahle je spíše uprostřed ničeho a už jen z toho jde strach, protože má jít na noční. Hned první šichta a půl baráku je zdemolovaná. Film má patřičné napětí, celkem zajímavý příběhový podnět a slušné herce. Spíše bych si dokázal představit líp nějakýho random záporáka, místo toho "příběhu" ale zajímavé to bylo.. jako krátká jednohubka na deštivé večery poslouží dobře. ()

Mamlas

Anorektickou schizofreničku pustí z ústavu či vězení. Začne pracovat ne benzince. Celou dobu můžete sledovat, jak je na benzince a magoří a asi se jí zjevují nějací lidi, které asi někdo usmrtí. Celou dobu nevíte, co je realita a co je její magoření. Fakt nesnáším filmy, kde se vize míchá se skutečností. Jakési pitomé, blbé sny či iluze. Táhne se to, je to nezajímavé, otravuje to svou nejasností. Konec? Nijaký, zase nevíte nic. Film úplně k hovnu. (16%) ()

hurki

Livingdeadova segra se opet nekolikrát lekla, ale já třeba ani jednou. To bude tím, ze nejsem livingdeadova segra, co se leká uz posledních třicet let :) ()

petrik11

Viac na jednu hviezdu ani náhodou. Scenár deravý ako rešeto, hlúpostí či nelogičností na mraky, vidiny či skutočnosť, rozhodni sa sám. Digitálna krv taktiež nič moc. Asopň sa tie dve hlavné hrdinky mohli vymeniť. Tá blodnýna bola krajšia a sympatickejšia. ()

gein

Více jak dvouleté čekání a já jsem moc spokojen, parádní atmosféra, super prostředí benzínové pumpy, killer s palicí, mordy a spousta krve a do toho nějaká občasná paranoia hlavní hrdinky, která se mě líbila už v Leatherface. Vyplatilo se mi čekat, tenhle typ filmu prostě zbožňuju..... ()

argo.smile

Hammer smashed face od Cannibalov je o mnoho lepšia ako tento film. A to je iba pesnička. Za mňa tento film bol sklamanie a čakanie 2 roky sa neoplatilo. 2,5*. ()

TesterX

Ve srovnání s jiným thrillerem z benzinky z poslední doby tohle není úplně marné. Rychle odsýpající brutalitou nešetřící šablonovitě nastavený thriller, co nepřekvapí a neurazí, ale zabaví a nic nezkazí. ()

exe.

Vcelku zaujímavý horor, ktorý má svoje svetlé stránky a je celkom dôveryhodne natočený. Atmosféra je vcelku ok a celkom dobre si hraje aj s mysľou diváka. Som rád, že túto rolu dostala  práve Vanessa Grace, ktorá sa mi osvedčila v Leatherfaceovi a jak tam, tak aj tu predviedla skvelý výkon. Na atmosfére dosť pridáva aj to, že hlavná hrdinka berie prášky a trpí halucináciami a divák tak vie ťažšie rozoznať, či ide o skutočnosť alebo len výplod fantázie, čo sa filmu musí nechať. Páči sa mi, že atmosféra paranoje, strachu a neistoty sa tam odohráva po celý čas a drží si to svoje tempo. Open 24 Hours obsahuje však aj niekoľko nelogických scén, ktorých je však minimum a na rovinu - koho to už prekvapí. Má to celkom solídnu hudbu a hercov, len tých posledných 5 minút na konci mohli tvorcovia prísť s niečím viac originálnym. Inač zabijak s kladivom je celkom fajn a trochu sa podobá na Jacka Reachera, ale to už odbočujem. Nie je to vyslovene skvelý film, ale ani podpriemer, preto Open 24 Hours by som skôr dal 3,5/5, ale tak to nefunguje, tak sa musím prikloniť k 3*. ()

Accuphose

Klasický béčko, který dává chvilku tušit, že by mohlo jít o něco podobného, jako "Noc s nabroušenou břitvou". Bohužel od půlky filmu se tvůrci začnou fakt snažit a jde to celý do hajzlu, líbila se mi hlavně ta představitelka hlavní postavy. Ale za tejden už nebudu vědět, o čem to bylo.... ()

DeLonge

Tak toto se teda nijak extra nepovedlo. Nemám moc rád slashery a podobné voloviny. Ale říkal jsem si, že třeba když tam zamotají holčinu se schizofrenií (i když pámbů ví, co to bylo za diagnózu, oni to asi nevěděli ani sami tvůrci), mohlo by to být fajn. No, nebylo. Herecký výron slečny Vanessy radši ani nebudu komentovat, nebo by mi už z toho regulérně jeblo. Prostě NE! Ale snažila se, o tom žádná. Jenže marně. Hrabalo jí tak moc, až jsem si říkal, jestli to vůbec musela hrát. Ostatní postavy z hlediska vedlejší role dejme tomu. Ale prostě když se tam objeví osmahlý námořník v pršiplášti, s kladívkem od kutila Tima a tváří se jako kdyby měl zácpu, taxe prostě musím smát. Vskutku otřesný záporák. Na druhou stranu je tam fajn prostředí, drsnej kurátor a atmosféra občas krapet zhoustne. Takže úplná ostuda to zase není no. ()

pitycz odpad!

Na můj vkus se tam až moc prolíná paranoia a halucinace s realitou. Chvílemi je to až nudné a čekat co se vlastně stane, co je realita a co se Mary zdá je prostě opruz. Dokoukal jsem to jen z nějaké povinností. Původně jsem tomu dal 1*, ale vlastně ani tu si to za ten konec nezaslouží. ()