Mezi osamocenou Mai a super-tajným robotem vznikne nečekané pouto a společně se pustí do velkého akčního dobrodružství s cílem zmařit plány zákeřného ničemy. (Netflix)

Sharpooter

Tento film jemně připomíná film Já robot, akorát je kreslený a zaměřený na děti. Kdybych byl dítě tak dám určitě 4*, ale zde byla klasická animáková zápletka, kdy je nejbohatší člověk, který je vzorem pro všechny, vlastně hlavním záporákem. Film není nic na co bych se chtěl někdy podívat znovu. Vzhledy robotů a animace byly dobré a celý film zahřál u srdce. Film je průměrný a na zabití večera posloužil dobře, určitě doporučuji. ()

dkas

Pěkná animace, ale jinak obří plagiát. Nejvíc je z toho cítit Já, robot, chvílemi je vidět Matrix, trochu Terminátora... Bohužel je to tak strašně neoriginální, že mě to většinu času spíš iritovalo. Pro děti asi fajn. ()

Lyriq

Na Next Gen jsem narazil úplnou náhodou a mrknul na něj s nulovým očekáváním. Nevím, nakolik to prospělo výslednému dojmu, pravda je, že jsem si to vážně užil. Film je celkem opatrným varováním před závislostí na technice, vizuální stránka je úžasná, příběh příjemné plyne, byť bez extra nepředvídatelných zvratů a občasný humor docela funguje. Bez výčitek to mám za 4 hvězdy. ()

markymarkus

takúto úžasnú vec urobili za pár šupov (asi 8mil. €) a predali za balík (30mil. €) Netflixu. A ten urobil dobrý obchod, lebo je to úžasný mix všetkých dobrých sci-fi animákov, ktorý ma neskutočne bavil. Od hudby, cez technologie a myšlienku, až po nádherný pubertálny charakter Mai. Velmi dobré a nečakané, že i mimo disney a pixar vznikajú za nízke rozpočty porovnatelné produkcie! ()

Hojiko

Byla to moc fajn pohádka, plná dobrodružných momentů. Děj je skvělý, hlavní robot je příjemný. Mai mě někdy štvala svým chováním k robotovi. Bylo mi líto, jak to skončilo, vymyslel bych konec filmu jinak. ()

george82

Strašně mile mě to přejvapilo. Na to, že to nedělalo žádné extra studio, tak pěkný. Hodně tajímavý konec a hlavně průběh boje a současné vymazávání paměti bylo hezky propracované. Paráda. ()

hufnagel

Opatera nad vnúčatami vo forme filmu"Next Gen".A titulky som musel samozrejme vyrozprávať,ale zaujalo ich to a mňa tiež.Hlavne humor s predstavou robotickej budúcnosti.Dosť to však vyzeralo na kópiu "Big Hero 6",ale sme sa celkom bavili.Podľa nich 9 ročných to bolo cool. ()

belinko

Animovaný “Ja Robot” pokúrovaný s “Big Hero 6”. Skvelý soundtrack, skvelý pes, príjemné animácie - ja som sa fakt bavil. Síce, dej sa odohráva už v “nespočetneveľakrát” videnej kostre, kedy chce jeden robot vyhubiť ľudstvo za pomoci všetkých ostatných robotov, ktorí sú vo všetkých domácnostiach (nie, nepodobá sa to na Ja Robot..), avšak nájde sa jeden robot a jeden človek, ktorí sú jediný odhodlaný tomu zabrániť. Fakt troška vykrádačka, no pekná, príjemná.. :) fakt :) ()

Sherty

Mix Big Hero 6 a Já robot. Audiovizuální zpracování mě příjemně překvapilo a některé narážky jsou opravdu vtipné. 75% ()

kolly13

Nová generace robotů a i lidí si zvykla žít v úzkém propojení, až zapomínají, že živé a umělé některé bariéry neprolomí. A tajný super-robot nebude výjimkou, i když mu drží palce mladí i velcí, tlustí i tencí. Animák oddychový, ale i k zamyšlení. Pěkný, ale i varující. ()

SteewCZ

Celkem milé překvapení. Je zcela jasné, že inspirování filmem "Já, robot" je zcela více než zřejmé. Dokonce bych si dovolil i říct, že je to dobrá kopie. ()

UncleMorty

Dívat se na kopii Big Hero Six, kde místo sympatických děcek hraje hlavní pré rozmazlený fracek, který není schopný ústát skoro po cely film svoje potíže mě fakt nebaví a sledovat závěrečnou ironii kdy je stroj víc "lidštější" než onen spratek filmu taky nepomohlo. ()

Sashmen13

Jen málo jsem tak na vážkách, 4 nebo 3 hvězdy? Asi to říkám často ale netuším kam tohle zařadit. Na jednu stranu je to občas opravdu tupé a hloupé, hlavní "hrdinka" je na pěstí (a taky ji dostane), na druhou stranu tam jednoho týpka doslova vymažou ve stylu mars útočí + některé záporák scény, no docela slušnej oddíl. Roboti ovšem dost dobrý, to souhlas. Ve finále bych to viděl tak na 3,5 , to je asi nej. ()

Monyfik odpad!

Tak rozmazlenou holku bych spráskal sám a to děti nebiji. Samé asijské kliše, postavy dělány asijsko evropsky, hnusně. Grafika docela slušná, ale ty obličeje ala hry 80 let? Žádný humor, ve srovnání s big hero je toto s°ačka. ()

Holly_Molly

Absolutně jistojistě největší inspirace pro letošní Rodinu na baterky! Bylo tam tolik podobností, že to prostě nemohla být náhoda..Akorát s tim rozdílem, že ta vzala všechno co udělal Nextgen a udělala to líp, ať už to byl praštěnej pes, vzbouřený roboti, animace nebo humor! Jinak je to celkem pohodová pohádka se spoustou dost možná neúmyslných odkazů na spoustu sci-fi filmů a finální konfrontace je fakt parádně udělaná. Ovšem celý to trochu sráží hlavní postava Mai, protože to je ta nejvíc nesympatická kráva co jsem kdy v animáku viděl.. Už od začátku byla totálně na odstřel a být tim robotem, tak ji odstřelim hned a byl by klid. :-) ()

SpeedShot

Zpracování, efekty i příběh dost cool. Avšak podtext celého animáku, mi lehce nahání hrůzu, jelikož netuším, jaká věková kategorie by se na to měla dívat... Animák pro dospělé,...který má v sobě něco divného... ()

janmatys

Zábavný animák s vynikající animací a super akcí. Problém nastává pouze v případě, kdy hledátě věkovou hranici, pod kterou byste se při sledování již neměli dostat - chvílemi vypadá vše roztomilé, a máte pocit, že by se to mohlo líbit dětem, ale vteřinu poté jste naproti tomu přesvědčeni, že tohle je jenom pro dospělé. Robot/chůva je totiž ovlivněm pubescentním chováním hlavní aktérky, které má nejednou pocit, že by bylo dobré zničit svět a pomstít se všem, co jí v minulosti ublížili, a občas zase lituje svých činů. Přiběh se nám tak po půlce lehce zamotává, aby z toho mohl v závěru ale tak nějak "vybruslit" s určitým odkazem a nezbytným poučením. Film lze každopádně doporučit komukoliv, komu se líbí "animakčňáky" ve stylu BigHero 6 a mají rádi sci-fi z budoucnosti. Zajímavostí jistě je, že celý film je z valné většiny (cca 95%) vytvořen softwarem Blender 3D, jenž je OpenSource a zdarma ke stažení! Hodnocení 80% a ta jedna hvězda navíc právě za Blender 3D, který totiž také sám používám ;). ()