Príbeh filmu sa odohráva na beach volejbalových ihriskách, ale nielen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) sú „parťáčky“, ktoré obetujú plážovému volejbalu všetko. Teda, skoro všetko. Mladšej Pavle tak trochu začínajú tikať biologické hodiny a s priateľom Hynkom (Vojtěch Dyk) chce čo najskôr otehotnieť. To staršia Linda, ktorá je slobodná a bezdetná, nechápe. Obzvlášť, keď sa im podarilo kvalifikovať na majstrovstvá Európy... Všetko, ale aj tak nakoniec zamotá svojský správca ihriska so zaujímavou minulosťou Jíra (Jiří Langmajer). (Bontonfilm SK)

hori14

Čekal jsem na super komedii od českého režiséra. Bohužel po shlédnutí musím říct, že jsem byl zklamán. Ve filmu jsou části, které byly vtipné ale spíše převládají části, které se pokouší jen o trapný vtip a toť vše. Děj se celkové vleče, film je utahaný a závěr pro diváka spíše očekávaný. Jediný potěšující bod z mé strany je, že se ve filmu ukázala dvojice Jiří Langmajer a Petra Hřebíčková. Otázka je spíš jestli neměli zůstat jen jako filmová dvojice u filmu: Bezva ženská na krku. ()

bonsetti

Nechápu zdejší hodnocení. Nebylo to špatné, jak píší mnozí zdejší znalci filmů. Zdá se mi, že jsem viděl něco úplně jiného než oni :-) Po dlouhé době film, který jsem vydržel až do konce a mnohokrát jsem se zasmál.. Fakt dobrý, dávám 4*. ()

horn.t

No co říct. Nebyl to žádný velký zázrak, ale bylo to takové hezky barevné a holkám to tak slušelo. :-) Párkrát jsem se i zasmál a hlavu jsem si po týdnu v práci nezatěžoval zbytečným přemýšlením. Po dlouhé době mě bavil i Langoš, za některé sračky, kterých se aktivně účastní by se měl stydět. ()

Cacorka_eliz

Místy vtipné, ovšem nesnesitelně pomalé a vleklé. Ve filmu mi však nejvíce chybělo režijní pojetí obecně - film postrádá filmovou řeč a střihovou skladbu a působí poněkud studentským dojmem. Příjemný herecký extrakt předvedla Denisa Nesvačilová. Z ostatních herců hráli všichni svůj slabší průměr, včetně Langmajera, který narozdíl od jeviště přestává do filmového herectví dávat kus sebe. ()

Calabria

Celkově mě film připadal, že je film lepší než ženy v běhu. Hřebíčková a Nesvačilová - top zahrané role a skvěle vybrané herečky, myslím že lépe to celkově nešlo. Kamera a scénář mi přišel taky nadprůměrný, ale z postavy Dyka se dalo vytáhnout víc. ()

gabriela.suc

Dávám jednu hvězdu pouze za krásné hlavní hrdinky. Krásné pevné štíhlé postavy, moc hezké dámy. (Ne nejsem lesba, ale hezky se na ně kouká). Oproti tomu Langmajer tady vypadá fakt nechutně !!! Pokaždé, když si dal pusu s hlavní hrdinkou jsem odbíhala zvracet na wc. Sem tam nějaký ten humor, ale celkově mě Langmajerův fous natolik znechutil, že nebudu mít dost dobře měsíc chuť na sex. :-/ humus! Zápletka hlavně těhotenství té oné hrdinky bylo předvídatelné. S vypětím sil jsem to dokoukala. ()

JuiceOrange

Dal jsem 5, protože to byl po velmi dlouhé době český film, který mě příjemně pobavil. Ve srovnání s ostatními českými komediemi si to hodnocení zaslouží, i když má sem tam slabiny (jinak by to bylo tak za 3 body, pokud by tu poslední roky vzniklo něco zábavného.... ) ()

Worbitka

Pěkná oddechovka, díky bohu za Langmajera.... problém je v tom že hlavní představitelce není vůbec rozumět. Strašně huhňá (a lehce přehrává), takže místo zaměření na film se člověk snaží odezírat ze rtů a každé druhé slovo uhádnout.... škoda :-( ()

UnCool

U tohoto filmu mi bylo permanentně trapně ať už z ubohých hereckých výkonů, stupidního scénáře a nebo nevtipných frků, kterými se film snaží navodit "vtipnou" atmosféru. Ne nepovedlo se to vůbec. Jediné co se blíží průměru je asi tak kamera, nic víc. ()

Ruda.neck

Po čase jsem si opět dopřál trochu masochismu v podobě nové české masovky, abych opět zjistil, že taková nálož "romantiky" a "humoru" je pro mě prostě neúnosná. Věřil jsem, že Kolečko tomu dodá alespoň trochu vtipné kaše z povedených seriálových kousků Okresní přebor, Čtvrtá hvězda či Most, ale bohužel, nenašel jsem nic ani v šafránovém množství. Jako náhled do prostředí beach volejbalu ubohé, Langošova i Dykova role trapná. Jedna hvězdička za pár prdelek a dřinu Petry Hřebíčkové, která se pro roli ve čtyřiceti slušně vymakala. ()

Pitbull16

Od Kolečka jsem čekala víc. Most, Okresní přebor i Lajna mě bavily. Tady jsem ale nevěděla, jestli je to film o sportovní fílm s klasickým schématem - daří se nám, nedaří se nám, trénujeme, vyhrajeme pohár, psychologické drama o tom, jak se sportovní pár vyrovnává s životními zvraty nebo vtipná situační komedie o podvádění, kde by pozadí mohlo být jakékoliv a volejbal nehraje roli. Hlášky žádné, vtipné to taky není, dost pochybuju o tom, že by ženský sportovní pár (jakýkoliv) ustál tuhle rošádu, a nějakou ucelenou dějovou linku jsem taky nenašla, což bych u něčeho, co trvá skoro dvě hodiny čekala. Jedna hvězda za Langmajera, kterému role úchylného děvkaře sedí, a druhá za kamaráda pana Wilsona. ()

Alagaesie

„Sakra, doprdele, víš jak to bolí?“ Drhla. Brazilskej somatotyp. Bude harant? Dyk hrál vola – prej Karibskej typ… „Houkalova 13.“ Langmajer měl radost. Vibrátor. Teta tyvole. Prej děda. „Vy byste se potřebovaly trochu uvolnit." Samba. Trenér Chmela od rány. „To bych nemoh, ale můžu si nasadit brejle, aby nebylo vidět, že Vám na něj čumim.“ Záchod nebo branka? Po pivu se ztřízliví? Venkovní restaurace. Sport je jídlo? Langmajere... Mlok. Parťačka? „V pracovní době nedělám nic.“ Stejný šance všem, prosím. Plesk. Malý ptáky maj všichni. Hulit, to by mladejm šlo. Langmajer byl nějakej spirituální. Smrděl? Chlap. Život ve třech? Ts. Kubánky jsou ve volejbale míra? Langmajer beachboy... „Má to přesně padesát gramů ta rejže?" „Bez těch jablek jo." Hynek fakt není v pořádku. Langmajer to nezvlád. „Jak do toho plácáš?!" „Jsem volejbalistka." Podělal to. Holky se najednou nemusely... A Langmajer měl po žížalkách. Skořápkář! Sentiment je humus a babám to nepomohlo. Zpívající slovák byl fakt na hovno. Hrozila delegace jinýho páru. „Ti krade nejlepšího kamaráda!" Leoš Noha! Dobrá reakce na číšníka. Přiznání bývá polehčující okolnost. „Jako bys hladil chloupky osmnáctce!" Plameňák! No, jasný... Potřebovali se. Langmajer měl dobrej plán. Ženská Lego Technik. Hezká skica. Šatny. Proutník. Čobol temperament. Ruda hrál dementa. Na svazu bylo ticho. Dobře. Tým zas fungoval. „Zase jsi to posral?“ Albánec, tyvole... Ale radil. Výhoda beache. Hezkej závěr zápasu. Test inteligence. Kolečko je dobrej. Bavilo mě to. ()

aneken

Kdybych nebyl volejbalista, tak by to asi bylo o hvězdičku míň, ale jako celek to za mě funguje fajn. Trocha hlášek od Langoše, hezký holky a celý to posypat Kiki a Maki (jo, inspirace je tam zjevná). Jedná se o nadstandardní českou trochu romantickou komedii nejen pro ženy ;) ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů