1 proti všem

(relácia)

Nová, interaktivní a zábavná show s názvem „1 proti všem“. Show, která nemá v televizním světě konkurenci. Ve středoevropské premiéře ji čeští diváci uvidí jen na Primě, poprvé už v sobotu 1. září ve 20.15. V živém vysílání se hraje až o 15 milionů korun a platí jediné – velká zábava, při které může vyhrát opravdu každý! Tipují se totiž odpovědi na neuvěřitelné experimenty a úkoly, na které se nedá najít správná odpověď ani na internetu, ani vyčíst v encyklopediích. Stačí jediné: mít chytrý telefon, stáhnout si aplikaci a pustit se do tipování v této unikátní show. Žádný tip v neuvěřitelných soutěžních experimentech není špatně a vyhrát může každý, kdo si tipne alespoň jednou během vysílání pořadu. Vůbec poprvé v historii v tomto formátu se na obrazovce setkají dvě moderátorská esa Libor Bouček a Leoš Mareš.
Připravené jsou neuvěřitelné úkoly a otázky, jejichž odpovědi nenajdete ani na internetu, ani v encyklopediích a knížkách. Kolik nafukovací balónků vynese do vzduchu malou holčičku? Kolik dětí utáhne letadlo? Kolik kuželů zůstane stát, když mezi nimi prokličkuje prasátko? To jsou jen některé ze soutěžních úkolů, které diváci uvidí přímo na obrazovce. Každá otázka je experiment a správnou odpověď odhalíme hned po tipování v přímém přenosu, na vlastní oči. Tipuje jeden soutěžící ve studiu proti milionům českých diváků. Kdo s koho? Kdo získá miliony korun? Každý díl show má sedm soutěžních kol, v každém tipuje správnou odpověď na soutěžní experiment vždy jeden soutěžící ve studiu proti divákům u obrazovek – tedy proti všem, proti milionům českých diváků. Zvrat může přijít každou chvíli a vyhrává ten, kdo je nejblíž správné odpovědi. Bude to soutěžící ve studiu, nebo průměr tipů diváků u obrazovek? Soutěžící ve studiu má tři nápovědy: svou rodinu, která je s ním v živém přenosu ve studiu, dvě VIP tváře a diváky ze svého kraje, odkud přijel. Vyhrát může každý. (TV Prima)

kingik odpad!

Zazvonil zvonec a soutěžním ideálům je konec. A tak nám tuhle švédskou trojku na sobotní večer předčasně stopli. Proč předčasně? Inu, mohlo se ještě tolik stát. Vždyť fakír, co chodí po vejcích, byl vejška. Králík, co skáče přes překážky, byl mega. Ale hádanku typu - už je nikdo nikde nechce, ale pořád otravují, co je to? Bouček a Mareš. Tak ta nezazněla. Ke vší škodě byl by to jediný zábavný moment za uplynulé tři soboty. Dával jsem jim týden, maximálně dva. Ale snaživá felace asistentky Angie na čas dokázala soutěži prodloužit životnost. To snad zase ten Kazma spískal, zařídil, aby diváků byla před sobotními obrazovkami tv Prima jen hrstka. A povedlo se. V natáčení dalších šílených kousků z dílny inteligentní dvojice B&M se už nepokračuje. Ovšem zbylé tři díly budou likvidovat neurony až do října, pokud se nestane zázrak a Angie se nenapije balené vody, na kterou kdysi dělala reklamu, a jednoduše polkne třítýdenní nálož chrchlající v ústech před národem. Mobil se staženou aplikací téhle prudce debilní hry na odhad rovnou zahoďte. 0/10 ()

SOLOM.

Ani se nedivím, že tato „show“ končí. Nic extra to tedy nebylo a spíš si tvůrci uvědomili, že se jim angažování dvou nejdražších moderátorů absolutně nevyplatilo. Oni si namastili kapsy (nechápu, za co berou takové prachy), diváci se nudili a pár lidí snad vyhrálo nějaké ty peníze (a to ještě možná). Nějak mi tento pořad chybět nebude… ()

mira007

Lepší než jsem čekal, dokonce jsem to dokoukal do konce ( 2.díl) protože ty úkoly celkem zaujaly i přes to "světové" moderování těch dvou profíků, ale dám maximálně jednu hvězdu, protože když jsem viděl, že ta sympaťanda porazila "všechny" a ve všech soutěžích a pak ji teprve čekalo finální discplína, v které se rozhodovalo, zda si odnese byť jen korunu nebo diváci vyhrají nulu, tak to mne dorazilo. Irituje mne, že Prima nemá koule na to, dát vítězi prachy když všechny porazí ve všem, tak finále není o tom, aby se rozhodlo o vítězi , ale aby Prima nemusela nikomu platit ani korunu na výhrách. To je ubohý a srabácký. ()

mh.mail

40% - Moc nechápu ty hejtery, kteří se tu rozčilují, že to není žádná soutěž, protože nejsou nutné znalosti, ale tipovačka. Asi by si měli najít, co slovo soutěž znamená. To, po čem vzdychají, je soutěž vědomostní, "1 proti všem" je soutěž tipovací. Kdysi dávno dávali v televizi pořad "Hra pre šiesty zmysel", který byl postaven na podobném principu, byť samozřejmě značně střízlivěji pojatý. Stejně tak nechápu nevraživost vůči moderování Leoše Mareše nebo Libora Boučka. Ač nepatřím do jejich fanklubu, nepřijde mi, že by jejich moderování bylo nějak závratně strašné. Myslím, že oba pánové jsou obstojnými moderátory a např. Leoš Mareš rozhodně není tak hloupý, jak si někteří myslí. Zrušení pořadu je podle mě ukvapené. Sice mi to, že pořad po pár dílech skončí, nijak zvlášť nevadí, aplikaci jsem si nestahoval, ale rád jsem se na něj podíval a zkoušel si tipovat doma. Dokonce bych řekl, že dopadl lépe než "Kde domov můj speciál". ()

alex.agent

Nerozumím tomu, proč tu ostatní lidi píšou o sázení nebo patlání kreditu. Hlasuje se přes mobilní aplikaci po internetu. Naopak souhlasím, že soutěž má VELKÉ chyby a mezery. 1) Jednak mi vadí, že se výhry z jednotlivých kol sčítají a na konci pořadu vyhraje buďto soutěžící a nebo někdo z Čechů. Nebylo by lepší výhry rozdělit po menších částek, ale mezi více lidí? Myslím to tak, že každé kolo bude mít svého vítěze, který doopravdy vyhraje. 2) Dále mi vadí provedení a smysl tipovat správnou odpověď. Jednak jsou zde lidé, kteří to naschvál kazí a tipují špatné (a nesmyslné) odpovědi, a tak může prohrát celý tým voličů přes aplikaci současně. Na konci pořadu vylosují (pokud vyhrají lidi hlasující přes aplikaci) jednoho ze všech. Prý náhodně. Takže ten, co si tipoval nejvíce správně má smůlu a ten, co to celou dobu záměrně kazil třeba vyhraje hlavní výhru. Dále souhlasím s tím, co psal William_ . Jak poznáme, že je vylosovaný opravdu náhodně vylosovaný? Chtělo by to trošku více motivace, aby se lidé opravdu snažili tipnout správnou odpověď a opravdu se snažili být co nejpřesnější (např. nejpřesnější tip vyhrává, pokud je přesnějších více, vyhrává ten dřívější/náhodný). 3) O posuvníku v hlasování, který je snad nekonečný a s časovým limitem 30 sekund na odpověď nemáte skoro šanci dojet úplně na začátek (pokud si chcete tipnout správnou odpověď) posuvníku a zvolit tedy odpověď, kterou chcete. Buďto zvolíte něco jiného a nebo se hlasování ukončí. Chtělo by to alespoň čas 60 sekund anebo zvolit zadávání čísel ručně. Každopádně myšlenka s nápadem celého pořadu famózní, realizace už bohužel špatná. Na tento pořad jsem se opravdu těšil a byl jsem docela zklamán. Každopádně chválím Leoše Mareše, který tomuto pořadu dodá alespoň nějakou úroveň. Snad se TV Prima zamyslí nad nedostatky a do budoucna je opraví. Opravdu je cílem, aby vyhrál pouze jeden člověk, nehledíc na jeho tipování a na to, kolikrát už např. tipoval? Nebylo by lepší mít více výherců (tj. více šťastných lidí), ale po menších částkách, ALE s nejpřesnějším/nejlepším tipem? Celkovou částku výhry byste rozdali stejnou, ale efekt by to mělo daleko větší. ()