Narcos: Mexiko

• USA Narcos: Mexico
USA, (2018–2021), 29 h 25 min (Minutáž: 46–70 min)

Predloha:

Terrence E. Poppa (kniha)

Diego Luna, Scoot McNairy (rozprávač), José María Yazpik, Fermín Martínez, Michael Peña, Alejandro Edda, Alfonso Dosal, Fernanda Urrejola, Alyssa Diaz (viac)

Recenzie používateľa Ozzy2 k tomuto seriálu (9)

Camelot (2018) (S01E01)

Rozhodně mě to zaujalo, než první díl Narcos.Narcos bn\lo rozplizlé, plné vztahovek, kdyby tam nebylo tolik mrtvol, tak téměř telenovela.Tak snad to tady takhle nebude. ()

Rafa, Rafa, Rafa! (2018) (S01E04)

Syn říkal, že se to rozjede od 5. dílu, zatím nuda a otrava k posrání, stále přibývají nové postavy a neděke se tam vůbec nic.Kromě naprosto stupidních a nepravděpodobných záplatek,.Ve srovnání s lidmi z Narcos jsou tohle špíny bez jakéhokoliv respektu, každý si tam s nimi vytírá prdel. a představitel Félixe se na tu roli absolutně nehodí, je to ukňouranej slaboch.No a Rafa..dokud ho nezastřelí, bude dělat problémy, je to primitivní kokot bez jakéhokoliv smyslu pro obchod. ()

Kolumbijská spojka (2018) (S01E05)

Bohužel je to pořád slabě a neuvěřitelné.Felix je prostě troska a ne boss, což dobře vyniklo v Kolumbii.Jsem zklamán a nechápu to nadšení, tohle je prostě jen velice slabý odvar skvělého seriálu a nemělo to nikdy vzniknout.Scénu se Kikiho manželkou nechápu vůbec, naprosto zbytečné ()

Šéf šéfů (2018) (S01E07)

Stále se nudím, postavy pořád stejně nesympatické.Dvě hvězdy jen za to, že Felix na chvilku sebral odvahu a zbavil nás toho kreténa a stačil mu k tomu popelník.A taky, že se zbavil své ufňukané manželky.Třeba se to opravdu ještě rozjede, až někdo ustřelí hlavu Rafovi ()

Lope de Vega 881 (2018) (S01E09)

Češi nemají roušky, mexičani zase neprůstřelné vesty....no ale zatím nejlepší díl, škoda, že až tenhle devátý ()

Legenda (2018) (S01E10)

Tady už mají scénáristé v dialozích strašnej bordel.Neto tam vyčítá Felixovi, že kdyby nebyl chamtivej, jeli si v klidu hulení a byl by klid. Ale ten samý Neto, před pár díly vynadal Rafovi, který do obchodu s koksem jít nechtěl, že stojí plně za Felixem a je t správná volba...Bohužel, kvalitám původních Narcos tohle dílo nesahá ani po kotníky. Felix nemá charisma, Neto je buran a Rafa primitivní vymaštěná smažka.Tohle nejsou žádní narkobaroni, nevěřím jim to ani náznakem. Když to srovnám s Breaking Bad, nebo Volejte Saulovi, je tohle stoka a odpad. Jo a pro Frajera.To si jen myslíš, hochu, Babiš je naprosto stejný chamtivý a nemocný hovado, akorát krade v jiných oborech, než jsou drogy (alespoň doufám, že drogový trh neovládá).ale jak vidíš, miliardy mu to vynáší i tak.A je ještě větší svině, než celý Pablo a Cali a Felix dohromady protože mu krádeže a podvody nestačí, on musí šéfovat i celému státu, ač je to cizinec.To by ani v Mexiku, ani v Columbii neprošlo.Tam by skončil s prostřelenou hlavou.Pablo chtěl jen do senátu a zametli s ním jak s hadrem. ()

Ruben Zuno Arce (2020) (S02E03)

Tak tato série je mnohem lepší, než nudná 1.Ale přesto si myslím, že je tento seríál už celkem zbytečný.Nemá to čím překvapit.Je to pořád dokola. ()

Systém se zhroutil (2020) (S02E08)

Přesně takhle si představuju volby i u nás.Zmanipulované, zkorumpované, špičky politiky na přání mafie.Strhující díl, kvůli banditovi a narkotrafikantovi Pabolvi nezůstalo jedno oko suché, takový slušný člověk..:)) ()

Růst, prosperita a osvobození (2020) (S02E09)

Kladu si otázku, co to je v DEA za druh lidí.Celý život nasazují životy úplně zbytečně, dělají úplně zbytečnou práci s velice špatnými výsledky.I kdyby zatkli celý kartel, i kdyby zabavili veškerý kokain světa, přijde nový boss a vše jede znovu, protože dokud je poptávka, drogy se budou vyrábět a pašovat stále dál.Jediná možnost je drogy zlegalizovart, jenže tím by přišla spousta lidí o obrovské peníze.Fízlové, armáda, politici všeho druhu.Kde by pak braůli stovky milionů na své pošahané kampaně, kdo by pak bojoval o výnosná koryta?Protidrogové a organizovaný zločin jsou nejzbytečnější jednotky a nerozumím, co ty lidi k této práci táhne a proč ji vůbec dělají.Asi si taky vydělají slušný balík, který by za řízení dopravy neměli.Těm drogovým bossům nejse fandit, Félix je naprosto odporný, necharismatický chudák,ale nejde tu fandit ani fízlům, protože se tu chovají strašně hloupě a nelogicky.Nejdřív takové akce kvůůli zabitému Kikimu a teď tu postřílí 8!!!!!!!! pitomců z DEA a vše OK? ()