Kiki se po měsících frustrace chopí příležitosti. Rafa se dostává do konfliktu s mocnými vládními představiteli a tím dostane Félixe do potíží. (Netflix)

muti

Úžasné nadupana epizóda kde sa stane snáď všetko. V úvode je Miguel opísaný ako ten nad všetkým, ktorý nemá ani vlas na krivo, ku koncu je rád že nemá v nohaviciach praženicu. Karta sa strašne otáča ked ide robiť biznis svojho života a vôbec sa mu to nepáči. Z kráľa je za temnými hranicami Nikto a čoskoro si môže počítať rebrá. V temnej džungli nastáva brutálny plot twist serie, keď vidíme v čom lietajú veľké ryby, ktoré riadia operácie z temnoty. Čo je v porovnaní s tým nejaký Rafa? Nič, len idiot mysliaci vtákom, čo pritiahne neželanu pozornosť sťa magnet. Miguel je však ambiciózny mastermind, ktorý na hrane života vidí nové príležitosti a plány na zajtrajší biznis svojho života. ()

Frajer42

Moc se mi dosavadní vývoj zatím líbí. Samozřejmě to nemá až takový náboj jako Narcos z Kolumbie, nicméně je na co koukat. Tato epizodka nás blíže seznámí s tím, co se stane, když necháte alkholika a retarda o samotě. Asi zatím nejlepší epizoda, která nám dokonale ukázala, kterak v Mexiku fungovaly vládnoucí složky a jak mile byly napojeny na podsvětí. Nádherná ukázka světa s absencí spravedlnosti, kde pouze peníze udávají tempo a určují chod hry. Lepší 4 kousky. Ke všemu opálený Peña začíná být kurevsky kůl. ()

Ozzy2

Syn říkal, že se to rozjede od 5. dílu, zatím nuda a otrava k posrání, stále přibývají nové postavy a neděke se tam vůbec nic.Kromě naprosto stupidních a nepravděpodobných záplatek,.Ve srovnání s lidmi z Narcos jsou tohle špíny bez jakéhokoliv respektu, každý si tam s nimi vytírá prdel. a představitel Félixe se na tu roli absolutně nehodí, je to ukňouranej slaboch.No a Rafa..dokud ho nezastřelí, bude dělat problémy, je to primitivní kokot bez jakéhokoliv smyslu pro obchod. ()

MrEddie

Každá mafie má idiota, který může všechno posrat nebo posere. V gangu Felixe to je Rafa, Unese na vánoce dceru vlivného politika a nasere tím hodně lidí. Půl Mexika hledá Rafu. Kiki je stále víc frustrovaný z práce zdejší policie. Zatím nejlepší epizoda celé série. Líbí se mi také využití popové hudby 80.let. ()

• Písnička, která hraje v 28. minutě, je „Vuelve A Mi“ od Grupo La Rebelion. Ve 32. minutě hraje „Karma Chameleon“ od Culture Club. (Duoscop)