Rosamunde Pilcher

• Rakúsko Rosamunde Pilcher
Nemecko / Rakúsko, (1993–2024), 250 h 9 min (Minutáž: 82–180 min)

Predloha:

Rosamunde Pilcher (kniha), Rosamunde Pilcher (poviedka)

Stuart Davidson, Alexander-Klaus Stecher, Patrik Fichte, Daniela Ziegler, Michael Roll, Diana Körner, Christine Mayn, Siemen Rühaak, Will Mattos (viac)

Recenzie používateľa eaglestar k tomuto seriálu (2)

S láskou v srdci (2010) (E94)

Tak se nám tu určitě sleze plno čurákovských názorů od lidí, co maj mizernej život bez lásky a bez mrdačky. Kdo si občas nedopřeje tento výplach mozku, tak musí mít fakt děsnej život. Proč na to čumíte, když víte, jaký tyhle filmy jsou? Doporučím vám: místo Rosamundy radši masturbujte! Zlepší se vám nálada a nebojte, fakt z toho nebudete mít chlupatý ruce. ()

Svadba plná zmätkov (2011) (E103)

Proč všichni vymatlanci vždycky blijou svoje rádoby chytrý pizdoviny, když jde o Pilcher? Skoro pokaždé se jedná o sračku (a je jedno, kde to je natočený), která je bambilionkrát ohraná, ale to ví každej, tak doprdele nechápu, proč na to čumíte a ještě to hodnotíte!?! Na Pilču je tohle podprůměr (dávám dvě hvězdy, ale vy pseudointeligentní debílkové, hodnotím to jako dvě hvězdy ve "třídě sraček", aby bylo jasno), avšak na podělané nedělní odpoledne furt lepší, než nějakej homokokotupír nebo poslouchání nějakýho Timbergaye. A stejně se vám to všem líbí, jinak by tady u těch Pilči-filmů tolik "odpadů" nebylo. ()