Vdova Sabrina, ktorá vlastní na pobreží hotel, sa dostane do finančných problémov. Náhodou sa stretne so svojou bývalou spolužiačkou Lisou, ktorá práve dala výpoveď, pretože ju jej šéf nemal takmer za nič. Obe sa dajú dokopy a dohodnú sa, že si vymenia miesta - jedna sa odsťahuje do Londýna a druhá príde na pobrežie... (oficiálny text distribútora)

ESNYR

Partnerka čumí na všechny tydle filmy, takže i já občas "poslouchám" o co tam jde. Vždy mě na těchto filmech bavilo odhalovat jaká přijde dramatická situace, kvůli které se ti dva rozejdou, aby se na konci zase daly dohromady. Spousta těch filmů jsou kýble hnoje - to si řekněme na rovinu - ale tento je zajímavá vyjímka. Příběh byl dobrý a zápletka tady dokonce dávala smysl ! ::--:: Nadine Warmuth, vypadala v některých záběrech jako Sandra Bullock. ::--:: Během filmu mě napadlo že kdyby se toho chytl nějaký hodně dobrý scénárista a režisér, mohla to být dobrá komedie. ()

eaglestar

Tak se nám tu určitě sleze plno čurákovských názorů od lidí, co maj mizernej život bez lásky a bez mrdačky. Kdo si občas nedopřeje tento výplach mozku, tak musí mít fakt děsnej život. Proč na to čumíte, když víte, jaký tyhle filmy jsou? Doporučím vám: místo Rosamundy radši masturbujte! Zlepší se vám nálada a nebojte, fakt z toho nebudete mít chlupatý ruce. ()