Rosamunde Pilcher

• Rakúsko Rosamunde Pilcher
Nemecko / Rakúsko, (1993–2024), 250 h 9 min (Minutáž: 82–180 min)

Predloha:

Rosamunde Pilcher (kniha), Rosamunde Pilcher (poviedka)

Stuart Davidson, Alexander-Klaus Stecher, Patrik Fichte, Daniela Ziegler, Michael Roll, Diana Körner, Christine Mayn, Siemen Rühaak, Will Mattos (viac)

Recenzie používateľa laik_60 k tomuto seriálu (100)

Muž s veľkým srdcom (2016) (E135) odpad!

Doktor muslim, sa oženi so švagrinou vdovou po bratovi, druhykrat sa ožení s mohamedankou lesbičkou a na to všetko hladí zamilovana mlada anglikanka - naviac dedinska starostka . Všetko pritiahnute z vlasy ... jednoducho kravina. ()

Stará láska nehrdzavie (2016) (E136)

príliš prvoplánový scenár a dej. U Pilčerky to inak nemôže dopadnúť a tak bolo treba viac trpezlivosti vydržať pri filme až do konca. :( ()

Navždy svoji (2017) (E140)

klasická Pillčerka, všetko prvoplánové a predvídateľné, chýbala tomu nejaká zápletka.. škoda. ()

Tenkrát po maturitě (2017) (E141)

Tentokrát sa Pillčerke vydaril celkom sympatický príbeh o stredoškolákoch po 20 rokoch - v ktorom nechýbalo odpustenie a samozrejme záver podľa diváckeho gusta. ()

Talizman lásky (2017) (E143)

Kopec nedorozumeni a omylov, doktor ma ambulanciu v slachtitelskom sídle, ale bez personalu, jeho otec v tom istom sídle ma kancelariu ako fotbalove ihrisko bez sekretárky (nemci asi šporili s nákladmi na film) naviac Frederika ako herečka bola nemožná. ()

Blízkosť sŕdc (2018) (E144)

Ako väčšinou bolo to prvoplánové, ale upokojujúce. ()

Kam tvé srdce patří (2018) (E147)

tentokrát Pilcherka zamontovala da deja a troška kriminalny dej ()

Pralinky k snídani (2019) (E152)

slušna Pilcherka, s trochou dedektívovou temou ()

Do bouře (2019) (E153)

alzheimer nakoniec vsetko vyriesil, stary paprdo ... pche :( ()

Polibek na venkově (2021) (E158)

ADHD malom Lukosovi vôbec nic nebolo, len jeho rodina dookola to nevedeli , napokon sa dali dohromade :) ()

Vyšívané sny (2021) (E161)

Pilcherka sa v písaní scenárov zlepšuje ()

V sedmém nebi (2021) (E162)

ZAMILOVANA FARARKA, SLABA PIKECHERKA :( ()