Reklama

Reklama

Policajt z Paríža

  • Slovensko Policajt z Belleville (viac)
Trailer 1

Obsahy(1)

Sebastian „Baaba“ Bouchard (Omar Sy) pracuje už dlhé roky ako policajt v Paríži. Jedného dňa za ním príde na návštevu dávny kamarát z Miami, aby ho varoval pred nebezpečným obchodom s drogami v jeho oblasti. Než však Baaba zistí viac, jeho priateľa zabijú. Cesta za pomstou ho privedie späť do Miami, kde s pomocou miestneho a tak trochu bláznivého policajta Ricarda (Luis Guzmán) začína prípad sám vyšetrovať. Je cieľ je neskromný – chce nielen pomstiť priateľovu smrť, ale aj navždy zničiť mocný medzinárodný drogový gang. (TV JOJ)

(viac)

Videá (5)

Trailer 1

Recenzie (12)

Martin741 

všetky recenzie používateľa

Francuzska komedia uz nie je to, cim byvala, no aspon nieco  sa deje. Stale lepsie ako nic a najma stale lepsie ako pozerat sfilmovane Vieweghove umelohmotne sracky    : 46 % ()

griph odpad!

všetky recenzie používateľa

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Francouzskej polda v Americe? Ježíši, taková škoda. Omar mě jako vždy bavil, ale holt nedokáže utáhnout celej film. Okej, portori-kánec Lujz nebyl taky špatnej, ale to jsou tak dva plusy proti celému filmu. A to mi matematický nevychází. Ta matka mě doslova srala. Arašíde, Arašíde nešlo to trochu zkrátit nebo to trochu víc zpestřit? Bejval bych dal i tu jednu hvězdu, ale ten konec se fakt nedal, strašná, až smrtící nuda. Doslova jsem ani ten případ nepotřeboval vyřešit, když už ho chci dojet, tak tam sepiš nějaký repliky pro příště, bo to se fakt nedá. Ta zápletka stala holt za hovno a já s tím nic nenadělám. Nezlob se na mě, ale dvě hoďky pro takovej případ o koksu je wejsted čas. :) ()

Reklama

mira007 

všetky recenzie používateľa

Sympaťáci Omar Sy a Luis Guzmán jako francouzský a americký policajt, kteří na trase Paříž - Miami - Afrika jdou po pašerácích drog skrytých za humanitární organizaci. Hravá, barevná, veselá komedie s mořem a sluníčkem, která chtěla být uvolněnou belmondovsky laděnou jízdou, ale nepovedlo se. Teoreticky všechno fajn, prakticky to bylo tahaný z paty a chyběl tomu drajf, vtip a nějaký propracovanější scénář. ()

Arsenal83 

všetky recenzie používateľa

Slabučké, málo vtipné, akčne nevyvážené. Vybrať si do hlavnej roly dvoch super vtipných hercov a dať im nezaujímavý scenár je najväčšou chybou tohto filmu. Teda ak vám nestačia vtipy na úrovni, že Omar Sy má matku bielu ako stena a jeho frajerkou je šikmooká dievčina. Multikulturálne naozaj nápadité, ale ja som čakal na humor. A bolo to čakanie na Godota. ()

Galéria (43)

Zaujímavosti (1)

  • Natáčení začalo v březnu 2017 v Paříži ve čtvrti Belleville ve 20. obvodu. Poté se natáčí v Miami a Los Angeles a také v kolumbijské Bogotě. (bianci)

Reklama

Reklama