Sebastian „Baaba“ Bouchard (Omar Sy) pracuje už dlhé roky ako policajt v Paríži. Jedného dňa za ním príde na návštevu dávny kamarát z Miami, aby ho varoval pred nebezpečným obchodom s drogami v jeho oblasti. Než však Baaba zistí viac, jeho priateľa zabijú. Cesta za pomstou ho privedie späť do Miami, kde s pomocou miestneho a tak trochu bláznivého policajta Ricarda (Luis Guzmán) začína prípad sám vyšetrovať. Je cieľ je neskromný – chce nielen pomstiť priateľovu smrť, ale aj navždy zničiť mocný medzinárodný drogový gang. (TV JOJ)

Arsenal83

Slabučké, málo vtipné, akčne nevyvážené. Vybrať si do hlavnej roly dvoch super vtipných hercov a dať im nezaujímavý scenár je najväčšou chybou tohto filmu. Teda ak vám nestačia vtipy na úrovni, že Omar Sy má matku bielu ako stena a jeho frajerkou je šikmooká dievčina. Multikulturálne naozaj nápadité, ale ja som čakal na humor. A bolo to čakanie na Godota. ()

Martin741

Francuzska komedia uz nie je to, cim byvala, no aspon nieco  sa deje. Stale lepsie ako nic a najma stale lepsie ako pozerat sfilmovane Vieweghove umelohmotne sracky    : 46 % ()

griph odpad!

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Francouzskej polda v Americe? Ježíši, taková škoda. Omar mě jako vždy bavil, ale holt nedokáže utáhnout celej film. Okej, portori-kánec Lujz nebyl taky špatnej, ale to jsou tak dva plusy proti celému filmu. A to mi matematický nevychází. Ta matka mě doslova srala. Arašíde, Arašíde nešlo to trochu zkrátit nebo to trochu víc zpestřit? Bejval bych dal i tu jednu hvězdu, ale ten konec se fakt nedal, strašná, až smrtící nuda. Doslova jsem ani ten případ nepotřeboval vyřešit, když už ho chci dojet, tak tam sepiš nějaký repliky pro příště, bo to se fakt nedá. Ta zápletka stala holt za hovno a já s tím nic nenadělám. Nezlob se na mě, ale dvě hoďky pro takovej případ o koksu je wejsted čas. :) ()

mira007

Sympaťáci Omar Sy a Luis Guzmán jako francouzský a americký policajt, kteří na trase Paříž - Miami - Afrika jdou po pašerácích drog skrytých za humanitární organizaci. Hravá, barevná, veselá komedie s mořem a sluníčkem, která chtěla být uvolněnou belmondovsky laděnou jízdou, ale nepovedlo se. Teoreticky všechno fajn, prakticky to bylo tahaný z paty a chyběl tomu drajf, vtip a nějaký propracovanější scénář. ()

BOURQUE

Film napísaný na známy herecký štýl Omara Sy. Celkom slušne to funguje v niektorých scénach. Tých však nie je veľa. Čo je však smutné, že ani ostatní herci to nedokážu „napraviť“. Plus ten scenár by mohol mať trošku väčšiu fantáziu. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

Blutarg

Francouzská alternatina na film Policajt s Beverly Hills, kde je místo Eddie Murphyho francouzský šprýmař Omar Sy (např. z filmu Nedotknutelní). Celkem předvídatelný děj, žádné velké vtípky tam nečekejte, ale dvojice Sy & Guzmán to celkem zvládne se ctí a servíruje oddechovou komedii. 55 % ()

ariari

potenciál  oboch by tam bol..ale čo ten záver? akoby strihač zabudol. že už jednu záverečnú scénu zostrihal a  ešte mal minutáž, tak tam strihol úplne zbytočne ešte dve .takto to išlo v celom filme. ()