Hvězdě erotického kanálu s rostoucí základnou fanoušků ukradne účet dvojnice. Rozhodne se tajemnou pachatelku odhalit a získat svou identitu zpět. (Netflix)

stephano

Kdyby to bylo o trosku kratší tak by to tušim dávalo lepší smysl. Je to takový jeden díl Black Mirror s erotického prostředí. Jinak pánové co se na filmu podíleli asi hodně sledují tyto kamery :-) maj to nastudovany do posledniho detailu. ()

mchlumak

Trochu naivní pohled na holky živící se chatem a masturbací, zde je to prezentovaná spíše jako performance. Ale bylo tu napětí, prsa, zadky a žádné zbytečné cavyky s vysvětlováním všeho. ()

MartinTerran

Zajímavá myšlenka i provedení. Film má spád a je napínavý, ale ten konec?! Jako WTF?! Nějaká zvláštní Deepfake AI věc nebo co, jsem to asi vůbec nepochopil. Hodnocení: 62/100. ()

Veena.cz

Zápletka bez vysvětlení a naprosto absurdní. Herecké výkony průměrné. Možná bych tu hodinu a půl využil lépe přímo sledováním nějaké camgirl. Ztráta času. ()

DonBraso

Jestli jsem měl dostat tu mysteriozní část v tom,že nedostanu vysvětlení, tak se to povedlo na výbornou.Buď jsem blbej já nebo ten kdo pracoval na scénáři.Režisér se snaží absolutně nudné části jako je chat,který tu hraje zásadní roli,udělat tím,že tu je střihačova ruka na speedu s typickým zvukem došlé zprávy,ze které už bylo na blití.Herečka Madeline byla vcelku v pohodě,nápad je to skvělý,ale říkám si,proč jsem to sledoval.O ukradnutí identity či dvojnice jako sobě samé není úplně novinka,ale to jediné tu vcelku zapadne.Občas to mělo i napětí,což jsem ani nedoufal.Spíš je to womanshow herečky s nějakým nápadem tvůrců.Kdybych to vzal úplně z blbého nadhledu.Tak koho zajímá,že najaká holka chce dosáhnout cíle v žebříčku holek?Vcelku nikoho.50% ()

Facerr

Hodně silný tři hvězdy za dost originální kousek, kterej nakonec skončí tak trochu bez pointy. Nebýt toho, bylo by to za 4. Každopádně to hodně rychle uteče a člověka to ani na chvíli nenudí. ()

Taron

Co to bylo za blábol? Naprosto směšný nelogický řešení situace hlavní hrdinkou, který mělo v divákovi evokovat, že její problém nejde vyřešit, bylo fakt trapný a pilo mně krev... Proč třeba Barneymu neřekla pravdu a nepokusila se ho dostat na svojí stranu? Proč vysvětlení matce vzdala po 10 vteřinách? atd. Tyhle věci byly tak debilní, že to žel odpustit nejde. Celkový vyvrcholení a konečné "rozuzlení" snad ani nepotřebuje komentář. Jedna hvězda za dobrej nápad, žel kompletně pohřbenej tragickým zpracováním. ()

AndrewNewman

Blumhouse vo svojich filmoch vždy prináša originálny námet a dobre hrajúcich hercov. Tentokrát k tomu pridal soft porno naživo. Škoda len, že nám nebolo nič vysvetlené a ten záver bol úplne od veci. Ale do tej doby som skutočne uvažoval, že dám tomuto filmu štyri hviezdy, bohužiaľ záver to úplne zničil. ()

hrumsrt

Odkrytí dalšího tabuizovaného zákoutí internetu, tedy livechatu.. Celý tenhle svět je pro mě natolik poutavý, že bych v budoucnu uvítal i nějaký dokument z tohoto prostředí. Ale zpět k "Cam".. Ten úvod je nic moc, prostě klasické představení celé kompozice, kdy jsem byl hodně zvědav, kam nás to pošle. Nakonec si vybrali i vcelku zajímavou cestu, tedy mysteriózní krádež identity. A pak to i celkem sedlo, bylo to napínavý, ale asi jen proto, že jsem chtěl vidět to rozuzlení.. Ale hrdince bylo vlastně úplně ukradený, že jí někdo ukradl identitu, ale že se nemůže ona sama přihlásit a předvádět svoje čaro. Finální rozuzlení je děsný a stejně se z toho hrdinka vůbec nepoučila, jen si zpřerážela nos a jede se dál.. Vůbec nezjišťujeme, kdo za tím stál a vývoj postavy prostě nulový. 35% ()

Arigato

Vcelku svěží nápad v originálně vypadajícím thrilleru reflektující stinnou stránku tohoto zábavního průmyslu. Byť se nejedná o horor, atmosféra filmu byla skvělá a pochvalu si rozhodně zaslouží i hlavní hrdinka. Dle mého škoda odfláknutého závěru. ()

M.J

Takže si to můžeme shrnout..Holka, která dělá "lehkou", ale má své zásady nabourá "ta samá" holka, která žádné zásady nemá...A ted si říkáte..To je všechno?.. ()

Brainstorm

Ukázka toho, co se může stát ve světě moderních technologií. Tuto pointu jsem zrovna netipoval. Na druhou stranu kdyby to neskončilo takto, tak by to asi zanechalo mnohem více nezodpovězených otázek. Klidně by ale stačilo 40 minut, protože se vlastně řeší jen to, "kdo mi ukradl účet?". ()

Astonko

Nápad sám o sebe je perfektný, úžasne to aj vyzerá a ani ten nekreatívny koniec mi nevadil. No počas prvej polhodiny som mal chuť to vypnúť, pri každej "šteklivej" scéne ešte viac a všetky tie peripetie s rodinou ma nudili asi najviac, vrátane toho "vyvrcholenia". Väčšina z toho, čo postavy robia mi tiež nedávala zmysel a celkovo vlastne ich správanie bolo nelogické. Takže za mňa zostrihať, kľudne aj na dĺžku jednej epizódy Black Mirroru a vsunúť to tam, ako aj viacerí už povedali, pretože potenciál to má/malo 4.5/10 ()

TesterX

Originalni thriller, kde perverzni sceny pred webkamerou postupne stridaji ty napinave s vypjatym ocekavanim co / proc / kdo / jak a na konci se vam tech odpovedi moc nedostane, coz je za mne nejvetsi kamen urazu. ()

Modular

Čekal jsem od toho trošku míň virtuální Searching, ale nakonec se z toho stalo novodobé erotické drama, které působilo hlavně na strach z krádeže identity a celkově pornografického průmyslu. Musím uznat, že postupná degradace psychiky hlavní hrdinky jako reakce na krádež identity byla velmi zajímavá, avšak také jsem zaznamenal, že se přece jen nejedná o bravurně udělaný snímek. Je vcelku jasná inspirace od Searching, jež je dle mého velmi vydařeným čistě virtuálním snímkem, ale zde není tak dobře pojatá myšlenka a abych byl zcela upřímný, byl jsem tímto snímek později dost znechucen, což byl možná i chtěný efekt. Možná bych to doporučil pár lidem, co by si užili dost slabší virtuální thriller, ať už kvůli scénáři nebo špatně pojatém příběhu, ale jinak bych se radši podíval na do kolečka zmiňovaný Searching. ()