Domenico prezrádza informácie od Satu Gerbertovi. Diana odmieta pomôcť Knoxovi zničiť upírov. (SkyShowtime)

MoiJe

Niekde tu som so sledovaním prestala. Goode je sexy, ale zbytok príbehu... začalo to skĺzať do toho, ako sa rôzni starešinovia chystajú možno niečo robiť a donekončena hádzať slovné náznaky. Strašne otravné. Celý seriál mi tak prišiel ako fajn ústredná idea, len neveľmi dovymyslená cesta k cieľu. ()

warrenur

Po "prievane" v knihovni a troche pantomimy, neviem, ci mozem dufat v nejaky "pekny" stret medzi demonmi, ktori su zatial na pohlad "velmi mili ludkovia", upirmi a carodejmi. Zatial su to vsetko iba privlastky a tituly. Romantika pokracuje az tak zivocisne, az je to takmer ako z 50 shades. :) "..no witch would dare trespass on vampire land." Poslabsi diel, cakame kym sa prihrnu zastupcovia kongregacie z Talianska a hrdlicky zatial zdrhaju do Francie. 50% ()

Tom10000

3.díl. Zoufalá Diana se vydává spolu s Matthevem do jeho vlastního domu, kde se dozvídá nejen o jeho stáří, ale i o mnoho dalších schopností, patřící k upírům. Charisma, jimž na ni působí, a zejména náhlá potřeba být mu co nejblíž způsobí v Dianě naprostý chaos, kterému se ale naprosto a bezhlavě vydá. Pozve upíra na večeři, kde se neváhá zeptat ani na jeho potřeby, jimiž ho ale od sebe rychle odstrčí. Zatímco se rozhodne pátrat po svazku sama, mladá čarodějnice se ocitá v obklíčení, když za ní znovu přijde Nox s plánem získat ho jednou a provždy. Zoufalá blondýna se vydává napospas své magii, s níž provede čarovítr, doposud nepříliš známou a o to více vzácnou formu magie, vystrašící i samotného zkušeného čaroděje. Jen na poslední chvíli, než by se udusila nekontrolovanou silou svírající ji dech, přiřítí se Matthew a pomůže ji se uklidnit. Situace se vymyká kontrole, proto ji doporučí odjet s ním do Francie, na upíří území, kam si čarodějové snad nedovolí. Gerbert, starý upír, jehož dcera nedávno vysála mladého kluka, využívá Matthewovy nerozvážnosti a chystá se vystoupit ze stínů. 90 procent, další úžasný díl. ()

Necrotongue

Takže ke kladům třetí epizody patřilo to, že se mi na slečnu doktorku pořád dobře dívalo a že se přece jen něco dělo a příběh se o něco posunul kupředu. Mezi zápory řadím romantickou linii, nic bych proti ní neměl, kdyby nezabírala tolik času. Taky mi vadilo, že jsem už viděl několik démonů a pořád mi není jasné, proč se jim říká démoni, když se nijak neprojevují. Nemohlo by se jim prostě říkat lidé? ()