Po tom, čo je Jacob (Luke Prael) poslaný do internátnej školy, zisťuje, že jeho školský rok nebude jednoduchý. Má totiž len šesť spolužiakov, ktorí nie sú úplne obyčajní. Nie je nadšený ani z vedúceho ústavu Dr. Shermana (Will Patton), ktorý má extrémne prísne metódy vyučovania. Na Jacoba čaká odhalenie mnohých otázok, ktorým bude musieť napriek mladému veku čeliť. (Marceloo)

Hemlock odpad!

Tento film je stejně zbytečný asi jako makové lízatko. Zavřít pod jednu střechu sedm retardů: dvanáctiletého hnusáka, jež má sklony k análnímu drancování a libuje si v hadrách po své zdechlé babce, stejně starou buchtu, která by si to nejraději rozdala s již zmiňovanou transkou, tlustého posrávače, pyromana, dlaždiče a indiánské dvojčata, jejichž rodiče jsou ovšem albíni, takže mamka asi nebude zrovna vzorem věrnosti. Toto vše do kupy nemůže dopadnout jinak, než totálním výbuchem a nazvat to hororem je hanobení tak krásného žánru. Takže jedním slovem - sračka - 5%. ()

petrik11

Vcelku podarený film, mínusoval by som ho za vtlačenie povinného poohliadnutia za "najväčšou tragédiou ľudstva". Vyber hercov nemal chýb, dejovo to odsýpalo ani dejových zvratov nebolo málo. ()

R.O.man

Jednoznacne najlepsi hororovy thriller aky som za posledne roky videl. Konecne ziadny exorcism alebo ducharina, ale nieco nove a neotrele. 09.09.2023 ()

hrumsrt

Nepříliš originální námět o problémovém klukovi, který je odklizen do speciálního nápravného zařízení, kde ale jeho další vyvedení pacienti zdaleka nebudou ten největší problém.. Zkoumavá sonda do lidských duší dětských umístěnců, kde náš hlavní hrdina, podobně jako třeba kultovní Randle McMurphy, působí jakože má výrazně víc pod čepicí než partička zbytku usmrkanců, z čehož taky pramení, že bude kde možná vnímat citlivěji.. Boarding school docela zaujme pokusem o studii vlastní identity, které jako jediná nepůsobí nezvykle bizarně. Ve zbytku jde spíš o důvěru diváka, že tvůrci mají příběh silně podchycený a někam to celé směřuje.. Jako trošku sociálně-vtíravější thriller celkem fajn, ale k hororu to má ještě daleko. 55% ()

WeeLass

Za mě dosud nejlepší horor roku. Originální námět o chlapci s trochu jinými zájmy, jejž rodiče pošlou do nápravné školy, která nakonec není tím, čím se na první pohled zdá. Pokud tvůrci nevybrali děti s opravdovým postižením, tak smekám klobouk, protože byl jeden herec lepší, než druhý. Režisér má rozhodně slibnou budoucnost a těším se s čím přijde příště. ()

Kushina

Začalo to celkem normálně a nenápadně, bohužel postupem času se z toho víc a víc stávala naprosto psychosračka, která nedávala skoro smysl. Z mladého chlapce se stal psychozabiják, který zabil holku, co ho milovala a pak svého nevlastního otce (ne, že by si to nezasloužili). Každopádně žánr jako horor to fakt nebyl. Scary to bylo minimálně a příběhově se to taky pěkně zvrtlo, škoda no. 35% ()

Naghavi

Sakra, tohle mi sedlo! Hodně vyšinutý film, silná atmosféra v podivné škole s velmi pestrými žáky...Hodně zvláštní herec v titulní dětské roli a ta jeho spolužačka přímo démonická, mimochodem hrála i dceru Judy od Lorraine a Eda v obou dílech The Conjuring...Závěr fantastický a vcelku pěkná mela...4,5/5* ()

exe. odpad!

Pre Boarding School je výstižnejší názov skôr Boring School, pretože boringu tam je veľa, nudné pasáže a postavy, ktoré si ma dokázali získať na 20 %, dej je nudný, nezaujímavý a celý film sa vlečie strašne pomaly. Od polovičky filmu som sa pohrával s myšlienkou, že ho vypnem, ale zároveň som chcel vedieť, ako skončí, tak som ho dopozeral celý a čakal som na niečo zaujímavé (hudbu, zvrat, možný jumpscare) - nič z toho som nedostal. Boring School nemá žiadnu atmosféru hororu ani thrilleru, na to sa nejak zabudlo. Na čo sa ale nezabudlo a ešte viac sa mi dokázal znechutiť, bolo vidieť Luka Praela v ženských šatách, jak tancuje a behá s nimi po škole. Sorry, ale toto fakt nie. A aj bez šiat sa hlavný "hrdina" správal ako totálny retard a idiot, na konci ukázal, že na školu pre nadané deti sa by sa určite nehodil, IQ pod bodom mrazu (toto nie je spoiler) a za tie rozhodnutia, čo predviedol na konci filmu, tak na to pomôže len Savo do očí. A to zo začiatku som ho bral ako celkom v pohode postavu. Naopak  Sterling Jerins je celkom pekná a postupom času som začal fandiť viac jej ako hlavnému hrdinovi, mala dobré nápady a bola vynaliezavá. Chvíľu som rozmýšľal, že len kvôli nej dám filmu jednu hviezdu, ale po tom všetkom, čo som videl, je aj jedna hviezda veľa pre takúto blbosť. Ako pardon, ale skôr uverím, že naša planéta má tvar donutu ako tomu, že toto bol horor. ()

Ayax odpad!

Čo je na tomto horrorové ?? Asi dopozeranie do konca... Jeden komentár od zanietenca... NEJDE o ,,funkčnú kombináciu LGBT a hororu". I keby si to magor i v kvázi horrore prial... ()

INDYANA

To vlastne nie je žiaden horor, nebyť toho zbytočného zabíjania tak to mohol byť kľudne teenagerský náučný film štýlu: buď dobrý lebo pôjdeš na internát. Vytrpel som si to až do konca, tie dve hviezdičky by som vlastne zaslúžil ja za trpezlivosť. 2* ()

pyzma84

Tak toto e-e.... Doteraz rozmýšlam, čo tým chcel autor povedať. Mladému to kvapká na karbit aj spolu s ostatnými, nejaký preblesk jeho babky či koho a máme tu dôvod na zabíjanie. Strašná kravina... ()

lineker

Všehochuť, která mne osobně žádné zažívací problémy nepřinesla. Já prostě na tyto darksecret věci mám žaludek. Tajemná internátní škola a její atypické osazenstvo, dává tušit, že tady může jít o všechno, jen ne u výuku. A také že ano.. ()