Rodina Addamsovcov

• Česko Addamsova rodina (viac)

Pripravte si prsty na lusknutie! Na plátna kín opäť prichádza ikonická rodina, ktorá každý rok vyhráva všetky súťaže na Halloween. Tentokrát sa členovia tejto vtipnej a výstrednej rodinky predstavia v animovanej podobe. Malí aj veľkí diváci sa môžu tešiť na skvelú zábavu, pretože Addamsovci sa budú snažiť silou-mocou dokázať, že dobrí susedia sú pre svoje okolie na nezaplatenie. (Forum Film SK)

JenomDominik

Tohle je výsměch původním filmům. Kdyby to neneslo jméno Adamsovi rodiny, asi bych to zvedl na 3 hvězdy. Ale takhle jsem očekával, že mi to připomene staré filmy a ponese se to v podobném duchu a to se bohužel nestalo. Zklamání - 45% ()

LencaN

Oceňuji snahu o moderní zpracování. Myslím, že dost dětí přiláká už jen to, že je to animované a vypadá to nově. Kdybyste jim chtěli pustit staré filmy o Addamsově rodině, tak je to bavit nebude. Takže určitě tímhle asopň děti získají povědomí o tom, kdo jsou to Addamsovi a v dospělejším věku už se víc nechají zlákat se ze zvědavosti, jak moc retro to bude, kouknout na filmy. Jsem ráda, že děj nijak nevykradli z filmů, ale že si našli vlastní příběh. Bohužel to není taková pecka, jakou jsem čekala. Nadšení se nekonalo. Postavičky si mě nijak nezískaly. Morticie tady spíš byla mladičká dívka, která nevzbuzovala až tolik vášně ve svém manželovi a tolik přirozeného respektu u svých dětí jako ta filmová. Z Gomeze udělali pěkného troubu. A Wednesday byla málo strašidelná, byla taková až moc roztomiloučká. Hodnotím tedy jako průměr. ()

Tai_K_B

Já se tady nějak nemůžu rozhodnout, jak tenhle film ohodnotit. Na jednu stranu vytříbená animace a slibně rozjetý úvod, na druhé straně ale ta správňácká adamsovská atmosféra tak nějak postupně vyprchávala. Bylo tam pár fórků, co mě opravdu hodně pobavily, ale jak se to zvolna překlápělo od svěžího suchého humoru pro dospělé do politicky překorektněného moralizování pro děti… jaksi to pro mě ztratilo kouzlo. Strašná škoda. První půlka byla fajn. ()

soukyd33

No jo, chytré mobily nesmějí chybět, že? 🙄👎 Tohle se prostě nepovedlo! Na začátku to nebylo špatné, ale jak se přidala moderní doba, šlo to do kopru. 👎🙄 Strašidelné to není, a vtipné také ne. Vše zamotané do všeho. 🙄 Poznámka: Český dabing je dobrý. Nedoporučuji! Hvězdiček 2 ()

Viler

já natěšený dlouholetý fanda této úžasné rodinky před shlédnutím - já zklamaný dlouholetý fanda této úžasné rodinky po shlédnutí :-( ........nuda nuda šeď šeď slovy našeho klasika Járy C. ()

DK197

Oproti zdejšímu hodnocení pro mě byla Addamsova rodina příjemné překvapení. Milý bláznivý animák na odpoledne pro celou rodinu. A vůbec se nedivím, že to má pokračování. ()

macherano

Zatial som nevidel tak nehodnotim len aj vam vadi larch a gomez ako vyzeraju keby sa aspon podobali na ten ciernobiely serial ale ten gomez nebol nikdy taky tlsty ved to uplne vadi este pred zhliadnutim ()

Mrakomor24

Ocekavani nebylo vysoke, ale takto nudny animak, kde i muj popcorn v kine byl zajimavejsi, zadny cerny humor a dalsi veci, ktere clovek od toho ocekava. ()