Harley Quinn

USA, (2019–2023), 18 h 5 min (Minutáž: 21–45 min)

Kaley Cuoco, Alan Tudyk, James Wolk, Diedrich Bader, Lake Bell, Rahul Kohli, Jason Alexander, Wanda Sykes, J.B. Smoove, Ron Funches, Tony Hale (viac)

Harley Quinn se konečně jednou provždy rozešla s Jokerem a pokouší se prosadit jako královna zločinu v Gotham City. V seriálu vystupují Harley Quinn, Poison Ivy a celá řada starých i nových hrdinů a padouchů z vesmíru DC. (HBO Max)

Recenzie používateľa Scanerior k tomuto seriálu (4)

Harley Quinn (2019)

Harley Quinn je originální DC seriál, který jde svou trnitou cestou až k zářnému konci. Tento seriál představuje Harley přesně takovou za jakou ji mám a celý seriál drží pohromadě. Příběh je epizodně bych řekl dost nevyrovnaný a často zbytečně hodně sprostý. Na druhou stranu začátek a především pak konec seriálu (1. série) je perfektní a všechno tam tak nějak zapadá do sebe, animace je fajn, hlavní parta OK a hodně se mi také líbí změna hudby u intra každou epizodu. Celkově mi tenhle seriál sednul a Harley tu je perfektní postavou. (Psáno po zhlédnutí pouze první série) Aktualizace: Harley Quinn sezóna 2 je ještě lepší! Aktualizace: Harley Quinn sezóna 3 je láskyplný propad seriálu?! Aktualizace: Čtvrtá série Harley Quinn je suprová jízda plná zvratů! ()

Season 2 (2020) (S02)

Druhá sezóna Harley Quinn je fantastická! Zatímco první sezóna se držela trochu při zemi, byla epizodně celkem nevyrovnaná a fungoval především hlavní příběh, tak u druhé sezóny je snad vše perfektní. Seriál je epizodně mnohem vyrovnanější a epizody drží vysokou laťku, přivádí na scénu několik dobře známých postav z DC světa, jež tu dostávají přesně takové charaktery, které bych čekal (ačkoliv v tomhle fungovala první řada také dobře) a hlavní dějová linka druhé sezóny je neskutečně nadupaná a zajímavá, navíc tu má jakési tři kapitoly (alespoň z mého pohledu, řekněme, že tu jsou kapitoly Pomsta Harley Quinn, Zrada a Tajná láska) navíc druhá řada seriálu je opravdu originální a jde si svou vlastní cestou (ještě více než v předchozí sezóně). Kolem a kolem jsem jednoduše nadšený, co tvůrci dokázali v této řadě vykouzlit. ()

Season 3 (2022) (S03)

Třetí sezóna Harley Quinn už je pro mě poměrně slabší než první dvě sezóny. Opět se tu najde rozumný hlavní příběh, objeví se nové postavy z DC světa a konečně se více zapojí i Batmanovská rodinka, ale zase je to sprosté a třetí sezóna včetně speciálu si v tom až moc zbytečně libuje. Každopádně Harley Quinn mě pořád baví a na další epizody se těším. ()

Season 4 (2023) (S04)

Nejnovější série Harley Quinn je parádní jízda, která si opět razí svou originální cestu a přichází se spousta nápady, nečekanými událostmi, povedenými vtipy a skvělými odkazy. Navíc pro mě je tu jeden fajn bonus v podobě potvrzení Red Hooda (jedné z mých nejoblíbenějších DC postav). Líbí se mi, jak u Harley Quinn seriálu člověk vždy musí čekat nečekané, a že tato série podle mě tímto opravdu vyniká, hodně se mi pak líbil třeba i motiv "hlavního záporáka sezóny" anebo "Bruceovo vykoupení z věznice". Osobně tuto sezónu zatím vnímám asi jako druhou nejlepší hned po druhé sérii. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna