CheeseFigure

Nevadia mi vtipy a narážky na sex a lezbizmus, ale začína byť toho veľa. Už to prestáva byť vtipné a začína to byť mierne cringe, keď po niekoľký-krát počujeme Harley hovoriť o tom, ako by ošukala Ivy. Taktiež mi chýba klasická zostava King Shark, Clayface a Sy-borg. A epizóda II Buffone ma nepotešila. Chápem, že Bane v tomto seriáli sa dosť líši od iných verzií tejto postavy, ale bolo divné vidieť ho, ako sa bojí starej cestovinárky s valčekom. Hlavné duo ale stále baví. Harley a Ivy sa vybrali vlastnými cestami, čo im dosť komplikuje vzťah. Harley sa stáva súčasťou Bat-rodiny (ktorá mi príde celkom neschopná) a Ivy sa usiluje  viesť Legion of Doom. Ako fanúšika komiksov ma potešilo množstvo menej známych postáv, i keď len v malej úlohe, alebo len vo forme camea. A ešte jedno negatívum. V Harleyinej linke dôjde k ,,úmrtiu" a Harley sa ho rozhodne vyšetriť. Trvá to viac dielov a zo začiatku to vyzerá fajn, ale divák ľahko uhádne páchateľa, čo je škoda. Taktiež uzavretie tohto príbehu je také nijaké, ako keby tvorcovia nevedeli, čo s tým. Štvrtá séria Harley Quinn ma nepotešila. Nebola úplne zlá, ale na štvrtú (ktorú mám z celého seriálu asi najradšej) sa nechytá. Napriek tomu sa, vďaka záverečnej scéne, celkom aj teším na piatu, ak bude. ()

M.i.k.e

Čtvrtá série mě sice bavila zatím nejméně, ale i tak si animovaná Harley drží svojí kvalitu a i ve slabších momentech je zábavnější naž prakticky cokoliv co DC stvořilo v hrané podobě za poslední pár let…70% ()

Vidly10

Škoda, že se tvůrci rozhodli z toho udělat takový cringefest… ono ta Harley nikdy nebyla nijak převratná, ale vždycky mi přišla osobitá. Měla funkční LGBT linku, zábavný šílený pohled na Gotham a další aspekty DC světa. Dokázala fungovat s obrovským množstvím vedlejších postav, a přesto si zachovat tu milou komornost o dvou holkách, co se snaží žít každodenní život dvou superpadouchů. Originalita je pryč a ze zábavných hříček a nápaditých zápletek se stává Bane dělající špagety (ne opravdu nemůžete udělat takhle dementní epizodu s jednou z těch horších postav a čekat, že to bude fungovat). Totální cringfesty v každé epizodě se znásobily a ta dynamika Harley a Ivy je úplně pryč. Stále to baví, ale vytratilo se jakési kouzlo, které měly první tři série (i když ani ta třetí nesahá těm předchozím po kotníky). Škoda rád jsem to sledoval… teď už mě ani nezajímá budoucnost tohoto seriálu. ()

Scanerior

Nejnovější série Harley Quinn je parádní jízda, která si opět razí svou originální cestu a přichází se spousta nápady, nečekanými událostmi, povedenými vtipy a skvělými odkazy. Navíc pro mě je tu jeden fajn bonus v podobě potvrzení Red Hooda (jedné z mých nejoblíbenějších DC postav). Líbí se mi, jak u Harley Quinn seriálu člověk vždy musí čekat nečekané, a že tato série podle mě tímto opravdu vyniká, hodně se mi pak líbil třeba i motiv "hlavního záporáka sezóny" anebo "Bruceovo vykoupení z věznice". Osobně tuto sezónu zatím vnímám asi jako druhou nejlepší hned po druhé sérii. ()