Série sleduje neštěstí Harley Quinn poté, co se rozešla s Jokerem po zjištění, že ji nemiluje. První sezóna se zaměřuje na Harleyiny pokusy ukázat se jako kompetentní padouch, aby se mohla připojit k Legion of Doom, počínaje vytvořením vlastní party složené z Poison Ivy, Clayface, Doctora Psycho, King Sharka a Sy Borgmana. Když však konečně dosáhne tohoto cíle, nechtěně se distancuje od svých nově nalezených přátel a nadále čelí problémům ze strany Jokera, který nemůže vystát představu, že Harley je úspěšným superpadouchem. (KGBelik)

Jaro.Krafcik

Pretaženie serverov na internete mi skoro nedovolilo dopozerať kreslenú harley. Aspoň sú ludia doma a nepanikária. Ale späť k seriálu. Hlavne slabší záver rozhodol o hodnoteniu. Mohlo to ozaj lepšie ukončiť. Zatiaľ u mna vedie radšej filmová verzia, ktorá bola o niečo lepšia. Samozrejme ešte sa uvidí ako dopadne druhá séria. Velke nadeje tomu nedávam ale ako 22 minutové časti sa to oplati pozerať. 3* ()

Starletka

Rick and Morty: DC verze. O nějaké originalitě tak moc řeč být nemůže, ale to by samo o sobě ještě nevadilo. I fakt, že když se může mluvit sprostě a ukazovat násilí, tak se říká fuck v každé druhé větě a krev teče proudem, mi nevadí. V čem ale seriál absolutně selhává jsou dvě základní věci - děj a postavy. Kvalita jednotlivých dílů i scén je strašně nevyrovnaná (občas je to sranda, ale většinou nuda k uzívání), vtipy buď nejsou vůbec, nefungují nebo jsou jednoduše předvídatelné. A postavy pak už jsou jen vyložené zlo (a ne v tom dobrém smyslu). Harley samotná je s každým dalším dílem otravnější a stupidnější (a má neskutečně líny design - proč je zase polonahá? proč zase modrá s růžovou? proč ne rovnou takhle, DC?), její kumpáni jsou jeden horší než druhý (hlavně Dr. Psycho je vyloženě nesnesitelný), Joker postrádá jakékoliv charisma a sám o sobě je naprosto neschopný (takže si říkáte, jak to vůbec mohl dotáhnout tam, kde je)... Jediná normální postava v popředí je tak Ivy a z těch vedlejších leda tak Bane a Kite-man (a to je slabé). Takže prakticky jediné, co můžu opravdu pochválit je dabing (především vždy skvělý Alan Tudyk, který by si zasloužil lepšího Jokera) a těch pár vtipných vtipů ("Where's my goddamn electric car, Bruce?"). Ve výsledku za mě prostě zklamání a nejlepší verze Harley pořád zůstává ta původní v TAS. 4/10 ()

darthvader77

Nakonec musím dát čtyři hvězdy. Je to kravina, ale taková, která má některé výborné hlášky, vývoj postav je tady lepší než v některých hraných a vážně míněných seriálech no některé vizuální vtípky na universum jsou dokonalé. Hrozně dobře se u toho relaxuje a je škoda, že takovýchto politicky nekorektních a černohuorných seriálů rychle odsýpajících je zatraceně málo. ()

CheeseFigure

Je to krvavé, vulgárne, má to vývoj postáv a je to zo sveta DC Comics. Okrem toho treba pochvalu dať aj za hudbu v titulkoch a zaujímavé spracovanie niektorých postáv (napríklad takéhoto komisára Gordona už zrejme nikdy neuvidíme). Niečo ale tomu chýbalo. Niektoré epizódy mali hluché miesta, alebo mali nevyužitý potenciál (Harleyina rodina, strach Poison Ivy). Ale som celkom spokojný. Tak na 3 hviezdy. ()

• Restaurace, do které Kite-Man vezme Ivy, má název Martha Bruce. Jedná se o narážku na Batmanovu matku Marthu a samotného Bruce. (KGBelik)
  • Když se Lex Luthor chystá oznámit nového člena Legie, Ivy se snaží rozptýlit Harley nabídkou, že spolu vytvoří skupinu. Řekne: „Bude to jako Harley & Ivy,“ což je název epizody Harley and Ivy (1993) ze seriálu Batman (od r. 1992). (KGBelik)