Harley Quinn - Season 3

(séria)

Mini_X

Harley is back baby! Třetí sezóna Harley, která funguje stejně jako první a druhá sezóna. Sezóna má opět úžasné postavy, hlavě Ivy, která funguje z Harley úžasně, zbytek týmu je opět super. To, ale nejlepší na sezóně je to, že se nebojí experimentovat s novými nápady. Ale sezóna má pár chyb, třeba některé postavy mají málo prostoru a finální epizoda je nejslabší ze všech finální epizod celého seriálu. Kolem a kolem je tohle super výsledek a zaslouží si to 8/10 ()

M.i.k.e

Harley si drží laťku a i tentokrát nabízí hned několik příběhových linek, které jsou tu více tu méně šibnuté. Hlavně ta s Batmanem, který se rozhodne oživit rodiče je dost zajímavá...75% ()

carodejb

Vtipom dochádza štava a originalita, sú často predvídateľné a Harleyin hlas mi lezie na nervy, ale baví ma práca s ostatnými postavami. Gordon a jeho patetický život je môj obľúbenec. ()

Scanerior

Třetí sezóna Harley Quinn už je pro mě poměrně slabší než první dvě sezóny. Opět se tu najde rozumný hlavní příběh, objeví se nové postavy z DC světa a konečně se více zapojí i Batmanovská rodinka, ale zase je to sprosté a třetí sezóna včetně speciálu si v tom až moc zbytečně libuje. Každopádně Harley Quinn mě pořád baví a na další epizody se těším. ()

CheeseFigure

Stále je to zábavné, krvavé, zvrhlé. Príde to len mne, alebo stúpol počet vtipov so sexuálnym podtónom? Zas sa niet čomu čudovať, keď ústredné duo už dávno nie je len kamarátske. Som rád, že čo sa týka Harlivy, tak tvorcovia pracujú s Harley a Ivy a s tým, že obe sú odlišné a majú odlišné ciele. Neostali proste len pri tom, že tu máme dve lesbičky, tak nech sa mladí chalani potešia pohľadom na bozkávajúce animované devy. Trochu ma mrzí, že linka volieb starostu nemala toľko priestoru a bola fakt len na zasmiatie. Tešil som sa na riadny volebný súboj, ale nevadí, Gordon zachraňuje túto nevyužitú linku. Za čo som ale rád je to, ako tvorcovia pracujú s postavou Batmana. Tak takéto zobrazenie asi už nikdy nedostaneme. Tento seriál je pekný balans humoru a práce s postavami a ich vývojom. Som potešený. ()

• Starosta cituje větu z filmu Sám doma (1990), když říká: „You're what the French call les incompetents.“ (KGBelik)
  • Harfistka, kterou Harley zmlátí, aby jí vzala župan, je babička, majitelka Tweetyho a Sylvestra z kresleného filmu od Warner Bros. (KGBelik)
  • Do podcastu Dr. Psycha volají kromě Banea také Bizarro (cítí se negativně), Maxwell Lord (snaží se přát si, aby jeho problémy zmizely) a Gorilla Grodd (špatně zvládá rozvod). (KGBelik)