Harley Quinn

USA, (2019–2023), 18 h 5 min (Minutáž: 21–45 min)

Kaley Cuoco, Alan Tudyk, James Wolk, Diedrich Bader, Lake Bell, Rahul Kohli, Jason Alexander, Wanda Sykes, J.B. Smoove, Ron Funches, Tony Hale (viac)

Harley Quinn se konečně jednou provždy rozešla s Jokerem a pokouší se prosadit jako královna zločinu v Gotham City. V seriálu vystupují Harley Quinn, Poison Ivy a celá řada starých i nových hrdinů a padouchů z vesmíru DC. (HBO Max)

Recenzie používateľa Shakers k tomuto seriálu (2)

Harley Quinn (2019)

1. séria - 80%. 2.séria - 85%. 3.seria - 80%. Seriál sa síce volá Harley Quinn a Harley tu hrá prvé husle spolu zo zločincami ako Clayface, King Shark či Poison Ivy, no prekvapivo dostane priestor takmer každá známa postava s DC (Batman dostane dokonca vlastný diel!). Čo sa týka príbehu, tak je to viac menej o tom, že Joker je falošný hajzel a tak sa si Harley založí vlastnú bandu zločincov. No najlepšie na tom všetkom je štýl akým je to podané, ten je totižto zameraný čisto na dospelé publikum, pretože lesbické scény medzi Poison Ivy a Harley, či fuckovanie vo veľkom, rozhodne nepatrí do detského programu. Mám rád DC svet a kráľovský som sa v ňom bavil, no predovšetkým oceňujem tvorcov, že zašli až do takého extrému brutality a násilia. ()

Hodně problematický Valentýn (2023) (S03E11)

V podstate taký dvojdiel čo sa týka minutáže, ktorý sa odohráva medzi treťou a štvrtou sériou. Stále je to celkom sranda ako seriál, akurát toto ma bavilo o niečo menej. Ten príbeh mi už prišiel trošku prestrelený za vlasy, obzvlášť Bane, ktorý šoustal mrakodrapy. Toto už bola aj na mňa silná káva, asi by som potreboval byť trošku na inom matroši, aby som prišiel tomu na chuť. 70% - 3* ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna