Obyvatelia Nevarra hľadajú ochranu pred stupňujúcimi sa útokmi pirátov. (Disney+)

jigsaw44

Masky Disneymu zostali z Pirátov z Karibiku, takže tu ich použili ešte raz. I tá vesmírna loď pripomína koráb bez plachiet. Napadnutá planéta nie je v Aliancii, takže jej ostatní nemožu/nechcú pomoct. Niečo to dost pripomína. Nakoniec im Mandaloriáni pomocu a za to dostanú nejaké územie na tej planéte. ()

Banditek

Pátý díl konečně dává celé sérii celistvý obraz a ukazuje nám směr, kterým se další díly budou odvíjet. Atmosféra je úžasná a vše do sebe krásně zapadá, vše se jeví propracované a nenucené. Perfektně rozvádí myšlenku začátků nové republiky a problémy s tím spojené, k tomu přidejte úžasnou akci a skvělý storytelling a máte zatím nejlepší díl této řady. 10/10 ()

Broomen

Než jsem viděl první sérii, tak jsem si myslel, že bude vypadat přesně nějak takhle (děcky), o to víc jsem byl tenkrát mile překvapen. Bohužel s každou další částí tento seriál "disneyovatí" čím dál tím víc. ()

BartComicsCZ

Za  mě zatím určitě nejlepší díl celé série a jeden z nejlepších dílů vůbec! Mandaloriani při záchraně Nevarra, moment se zbrojířkou a Bo-Katan a nakonec nastínění záhady, která nás bude provázet až do konce seriálu (kam zmizel Gus Fring :-). Za mě parádní epizoda, nevím co bude celý týden dělat do další. Mimochodem cameo Zeba rozhodně potěšilo! ()

IadyCaroline

Vesmírná westernová jízda pokračuje. V pátém díle třetí série se se dějová linka propojí s předchozími, máme tu spojení Mandalorianů, slušnou bitvu nad planetou Nevarro, přítomnost pirátů, X-wing i odkrytí části pravdy o Nové republice a její chování. ()