Dolph Lundgren a Bill Bellamy sa predstavia v Policajtovi zo škôlky 2- pokračovaní klasickej komédie s Arnoldom Schwarzeneggerom. Kvôli ukradnutému disku s tajnými dátami musí najdrsnejší agent FBI Reed (Dolph Lundgren) preniknúť do škôlky, kde ho čaká doposiaľ najťažšia úloha: učiť triedu plnú neposedných predškolákov. (TV Markíza)

MisaP3

Dávám dvě hvězdy jen proto, že jsou i horší filmy, a tak tenhle nechci zařadit až na úplné dno... humoru bylo málo, akce také, od všeho drobet a ve výsledku z toho není nic... Kdybych neležela nemocná, tak bych to nejspíš ani nedokoukala ()

lazyman

Neskutečná nudná blbost, bez děje, bez humoru, s topornými herci, nenavazujícím stupidním dějem. Měl jsem problém to dokoukat, po půl hodině mě už bralo spaní. Dolph Lundgren už dlouho není, to co býval. Jedna hvězdička za pěknou paní učitelku, i když s jejím hereckým výkonem to bylo už horší. Film, který už podruhé vidět nemusím a ani nechci. ()

PRASÁK

Nejprve si musíme ujasnit, co je to za školku. Roční školné zde stojí 50. 000 americkejch dolarů a děti i učitelé zde dokonce maj živý prase domácí, který si volně běhá v prostorách týhle školy, údajně kvůli psychoterapii. No budiž... Jde o velice podobnej děj i scénář jako v prvním filmu „Policajt ze školky” (1990) s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli. Není to sice komedie k popukání, ale pobavíte se a vodpočinete si u ní vceku dobře. Hlavní role zde vytvořili Dolph Lundgren jako agent Zack Reed, Bill Bellamy jako agent Sanders nebo Darla Taylor jako půvabná učitelka Olivia. Tuhle komedii natočil americkej režisér, scénárista a herec Don Michael Paul, kterej dosud vytvořil snímky jako: Na pokraji smrti, Společnost hrdinů, Sniper 5: Legacy, Mariňák 2: Bitevní pole nebo Tremors 5: Bloodlines. Na DVD „Policajt ze školky 2” najdete v bonusech vynechaný scény a taky nepovedený záběry. Nevím proč, ale jsou jen v jazyce anglickým s titulkama anglickejma a ruskejma (asi proto, že Rusové pomalu, ale jistě po Karlovejch Varech zaplavují Prahu). ()

zuzam

Policajtovi ze školky 1 jsem dala 3 hvězdičky už kvůli celkem slušnému spojení Reitmana se Swarzeneggerem. Ovšem tam, kde vypadá Arnie celkem roztomile až vtipně, působí Lundgren trapně, komedie mu prostě vůbec nesluší. Celé je to jen trapný, nevtipný a zbytečný odvárek jedničky. ()

710.cz odpad!

Najednou člověk zjistí, že Jednička není taková kravina. Zajímalo by mě myšlení tvůrců Dvojky; to jako že se sešli a řekli si "Jednička dobrá, ale my to vylepšíme!" ? ()

trichogaster odpad!

Jednotku s Arniem som miloval... táto dvojka je len slabý odvar. Mohli tam dať sakra niekoho mladšieho, nie 60-tnika... dedo+deturence+bábiky... ()

Dolph Lundgren jako Policajt ze školky

Dolph Lundgren jako Policajt ze školky

03.01.2016

Máme na krku nový rok, a tak je nejvyšší čas si připomenout jeden z nejdivnějších letošních sequelů. Ano, jak už jste odtušili z titulku, jedná se o Policajta ze školky 2, ve kterém se bohužel… (viac)