Adelaide Wilsonová (Lupita Nyong'o) prichádza s manželom a dvoma deťmi na prázdninový pobyt na chatu na kalifornskom pobreží, kde ako malá trávila prázdniny. Na prvý pohľad vyrovnaná a spokojná žena v sebe skrýva veľké trauma z detstva a hneď po príchode v nej reťaz zdanlivo nevinných udalostí vyvolá silnú paranoju a pocit, že rodinná idylka veľmi skoro skončí. Predtucha sa premení na realitu, keď sa uprostred noci na príjazdovej ceste k domu objaví štvorica podivínov, ktorí na rodinu ihneď zaútočia. Desivá nočná mora je o to strašnejšia, že útočníci vyzerajú rovnako ako Wilsonovci. Majú však v rukách zbrane a neváhajú ich použiť. (Cinemart SK)

GameboyNES

50. minut, 50. minut, se kurva nic neděje! Pak člověk hledí na planetu opic č.57. Do toho ještě sem tam nadává nějakej negerskej sazeč mrkve a petržele. Nicméně tam na tu nudu bylo ke konci pár dobrých vtípků a hlášek. 12% ()

G04T

Úžasné atmosféricky napínavý horor, kde si myslíte, že každou chvilku někdo někde vyskočí, ale tak tomu není. Je to hodně psycho. Ne psycho jako Psycho ale psycho. Tohle fakt není pro každého a pro mě také ne. Přesto, že jsem film myslím nepochopil, a přišlo mi to takový přitažený za vlasy dávám tři hvězdy. Ta netradičnost se mi líbila, atmosféra taky, herci, hudba, kamera, střih i zvuk.. to všechno film splňuje na jedničku. Jenže pořád jsem se nemohl zbavit pocitu nejistoty. Pořád jsem se ptal "Jak tohle budu hodnotit? ()

Megynka

Začátek se mi líbil a celkově to nebylo špatné, ale bylo to nesmyslné 🤷‍♀️ Nevadilo by mi, že se vyměnily, ale zbytek filmu a vše, co tam říkaly, k tomu vůbec nepasoval... ()

Najt

Tenhle film mohl být luxusní, ale neskutečně promarnil potenciál. V závěru se z toho stává opravdu nesmyslné dílo, kterýmu se možná tak jen zasmát, stejně tak jako přístupu dospělých k vraždění a obraně rodiny, např: že stodvaceti kilogramovej velkej dvoumetrovej negr zmůže míň, než jeho malej synek, takže s nadhledem, že děti brání a zachraňují své rodiče patří spíš do žánru horor/komedie a to taky tento film je. ()

ANTYCHRYST

Začátek se táhne.. Úplně zbytečná hodina skoro.. Celkově je ta stopáž ubijejici.. Moc to nedává smysl.. Žádné překvapení.. Akce.. Krev.. Nějaká zajímavá smrt..Nic..ja to protrpel.. 20% a k tomu ten usirvouci zvukový podklad.. Kde to zachránilo jen pár legendárních hiphop flaku.. Uteč mělo stavu a kvalitu.. Tohle jen dvouhodinové nuda představení ()

ŠpetaMarek

Doufam ze Peele neskonci jako Richard Kelly. Zatim k tomu ma solidne naslapnuto. A Lupita by mela vratit Oscara. Leda to prokoukla uz na zacatku a byla to od ni sabotaz. ()

Meev

Krom toho, že film působí zmateně a mnohdy vás až nudí, styl, kterým je natočen se k tématu vůbec nehodí. Film si hraje na akčňák s hororovými prvky. Ovšem on by měl být přesný opak. Téma "jedna rodina potká svoje zabijácké klony" se přímo vybízí k pár lekáčkám, děsivé atmosféře a vygradování na nějaký nečekaný konec... Ovšem to divák nedostane. ()

Clark_Kent odpad!

Tak tady je vrchní rejža Mr. Peele, jaksi nedotaženej. Tu celkově slabější pointu celého příběhu, jsem vážně nepochopil. Opravdu ale opravdu by mě zajímalo, kde tvůrci na tuhle unavenou srajdu vlastně vzali, dostatečnou motivaci??? ()

Mire

Šli sme do kina, mal som na výber medzi Captain Marvel (čo neprichádza v žiadnom prípade do úvahy) a Us. Horory príliš nevyhľadávam a nesledujem, takže som od tohto filmu nemal vysoké očakávania, len to aby to aspoň slušne odsýpalo. Nakoniec som nedostal ani to. Sračka, ktorej úprimne nechápem čo sa ňou snažil autor povedať. Jedna hviezda za snahu, za pár vtipných hlášok a za spustenie skladby Fuck the Police od N.W.A. pri žiadosti hlasového ovládania domu o zavolanie polície. ()

Oxymoron5 odpad!

Totální nuda, která horor viděla z Šinkanzenu, který sem tam udělá zastávku na absurdní humor, který vážně pobaví (Fuck the Police), ale to je tak vše. Lituju, že jsem na to šel do kina. ()

Lyx

Wau. Nemám iných slov. Je to rozhodne zvláštny film, ale aj tak sa mi dokázal dostať pod kožu. Režisér Peele má talent a znovu natočil pekný snímok. Herecké obsadenie bolo sympatické a malo vysokú úroveň, takže po hereckej stránke perfektné, no v príbehu to začína pokulhávať. Celým filmom sa napätie stupňovalo, no v niektorých momentoch zakomponované komediálne alebo "badass" prvky ho zmiernili. Na jednej strane fajn, lebo by to bolo fádne a suché, no zároveň sa mi to v niektorých miestach doslova nehodilo. Ďalej však všetko pekne klape, pomaly sa všetko vysvetľuje... Ale ten koniec aj tak zanechal stovky otázok v mojej hlave. (ten záverečný plot twist mi však prišiel predvídateľný) Ku koncu je to príliš zamotané a nakoniec to stráca to, čo to malo takmer celú dobu... Dobrú a ucelenú myšlienku. Má to však aj obrovské "plot holes", ktorými však nechcem spoilovať. Vo finálnom verdikte je to teda veľmi dobrý, napätím nabitý horrorový kúsok, ktorý má niečo do seba, no zanechá vo vás otázky, či reálne tak dobrý vlastne je... Moje hodnotenie: 75% ()

1V4N

Na Get Out sa to nechytá, čo je škoda, lebo myšlienku to malo dobrú. Tvorcovia filmu zabudli pridať k žánrom - Horor / Thriller aj Komédiu. Dvojníci pôsobili priam až komicky a pri scénach, kde hovorili som sa dobre nasmial nielen ja, ale aj deti v kinosále. Idem si radšej pustiť I Got 5 on It. ()

Mr.nachos

Začátek nuda, napjaté čekání na to, až se to rozjede. A ono taky že ano, rozjede se to v nesmyslný, smysl nedávající demagogii, která volně přechází v komedii, takže poslední půlhodinka filmu proběhla za závojem slz od smíchu. Jako ať zase nejsem škrt, ono rozuzlení na konci opravdu přijde a nějaké věci dají zpětně smysl, ale ani to film nezachrání. ()

Micoldee

Miluju Elisabeth Moss a díky tomu dávám tři hvězdy, a ne dvě. Po zhlédnutí jsem si nebyla úplně jistá, jestli jsem všechno správně pochopila. Po skončení filmu se v kině nahromadily zmatené výrazy všech diváků a nespočet diskuzí lidí kolem nás. Po přečtení vysvětlení příběhu jsem moc spokojená nebyla. Nápad asi ok, ale myslím, že symbolů, co nám měly něco naznačit, byl trochu nadbytek. Vzala jsem si z toho, že snad i nádechy jednotlivých postav měly něco symbolizovat. Autorovu myšlenku asi chápu, ale myslím že převedení na plátno se zase tolik nepovedlo. Věřím ale, že spoustu lidí si to přebralo jinak. Asi záleží na tom, jestli Vám to zrovna sedne. ()

XXXXXXXX

Dobrý nápad, vynikající soundtrack a závěrečné rádoby vysvětlení, bohužel z filmu o ošklivém kačátku princeznu neudělají. ()

Kolik si vydělají hollywoodští herci?

Kolik si vydělají hollywoodští herci?

01.05.2019

Magazín Variety vydal čerstvě článek o platech hollywoodských herců a jak se tak zdá, fanoušci streamovacích služeb nejsou jediní, komu dělá Netflix radost. Streamovací gigant totiž razantně navyšuje… (viac)

Horor My je obří hit

Horor My je obří hit

24.03.2019

Režisér Jordan Peele (Uteč) se po dvou letech vrací do kin se svým teprve druhým celovečerním filmem a už teď je jasné, že z toho bude další obří hit. Snímek My má totiž po víkendové premiéře v… (viac)