Kameňák

• Česko Kameňák
Česko, (2019–2020), 14 h 56 min (Minutáž: 55–63 min)

Réžia:

Ján Novák

Václav Vydra nejml., Pavel Kikinčuk, Martin Dejdar, Alice Bendová, Michal Novotný, Oldřich Navrátil, Veronika Žilková, Zuzana Slavíková, Jana Paulová (viac)

Stovky vtipov, hviezdne herecké obsadenie a prostredie, ktoré diváci skrátka milujú! Na obrazovky televízie Markíza prichádza nový komediálny seriál Kameňák, ktorý vznikol v česko-slovenskej koprodukcii, a voľne nadväzuje na úspešnú filmovú sériu. Diváci sa opäť môžu tešiť na stovky vtipov a na hviezdne herecké obsadenie – Václav Vydra, Pavel Kikinčuk, Veronika Žilková, Martin Dejdar, Alice Bendová, Jana Paulová, Oldřich Navrátil a mnohí ďalší sa postarajú o večery plné zábavy a dobrej nálady! Obyvatelia Kameňákova sa tentoraz pokúsia uspieť v celorepublikovej súťaži Pozitívne mesto roka, čo so sebou prinesie množstvo humorných situácií. (TV Markíza)

Recenzie používateľa honajz k tomuto seriálu (3)

Sto miliónov (2019) (S01E01)

Nebylo to trapné, jak jsem bál a člověk se chvílemi i pobavil. Pravda, na pár skvělých scén (blondýna v ordinaci) připadne jedna dvě nijaké a o ničem (velké zasedání zastupitelů se starostou zamčeným v kumbálu), ale na odpočinkové vypnutí to vážně a překvapivě špatné nebylo. ()

Dočasný pobyt (2019) (S01E02)

Nebylo to tak hrozné, i když chyběly vtipnější a sevřenější scény, jaké měl první díl - všechny policejní, školní a až na jeden všechny doktorské stály za prd. Ale moravská rodinka mě pobavila ("Daj tam našu televizu!") a vlastně i bojovná žena v domácnosti. Btw, netrpí Timková anorexií? ()

Poradca (2019) (S01E03) odpad!

První díl docela ušel, žádná sláva, ale člověk se pobavil a mělo to sem tam i dobrý timing. Druhý díl tahali z louže Navrátil a Slavíková coby pohodoví Moraváci. Jenže ve třetím dílu došly nápady a postava poradce tomu nedodala. Vtipy (až na dvě tři čestné výjimky) jsou podány mizerně (Žilková u zrcadla, jak recituje, že by chtěla být housenkou, uff, Bendová taky zrovna nezáří, a celá ta akce výběru moderátorky už zářia trapností do všech světových stran. Škoda. ()