Starosta Pepan Novák (Václav Vydra) má ťažkú hlavu z celoštátnej súťaže o Pozitívne mesto roka. Nutne potrebuje mestečko Kameňákov mediálne zviditeľniť. Navyše sa u neho doma objavia a ubytujú rodičia Láďu (Jan Brožek), snúbenca jeho dcéry Julie (Monika Timková). Sú to invazívni príživníci z moravskej dediny Paštěkovice. Tonda Kašpar (Oldřich Navrátil), bývalý vojenský "generál", notorik a zelený mozog, a jeho manželka Běta (Zuzana Slavíková). Pepan cíti, že sa ich musí čo najrýchlejšie zbaviť. Učiteľka Vlasta (Veronika Žilková) sa mylne domnieva, že Běta je jej sokyňou v láske a rozhodne sa ju zničiť. Násilný čin pozorne monitoruje nová policajná posila - rotný Šilhavý (Jan Adámek). Pepan s hrôzou zisťuje, že ak má Kameňákov splniť súťažný limit pre mestá s viac ako 10 000 obyvateľmi, bude musieť Kašparovcov domestikovať. (TV Nova)

topi80 odpad!

Kousek jsem viděl. Záběr na ulici, tam jsou policajti, hodíme pár vtipů o policajtech. Přepneme do nemocnice a hodíme pár vtipů o doktorech... Co by mohlo tento koncept aspoň trochu zachránit by bylo, kdyby to nebyly ty nejprofláknutější vtipy ze všech. Když doktorka žádá po dědovi stolici, moč a krev a divák nekonečné 3 sekundy čeká, až jí děda nabídne spodky, kde je všechno, tak opravdu odpadá i poslední důvod, proč se na něco takového dívat - aneb potřeba totální lobotomie po pracovním dnu. ()

honajz

Nebylo to tak hrozné, i když chyběly vtipnější a sevřenější scény, jaké měl první díl - všechny policejní, školní a až na jeden všechny doktorské stály za prd. Ale moravská rodinka mě pobavila ("Daj tam našu televizu!") a vlastně i bojovná žena v domácnosti. Btw, netrpí Timková anorexií? ()

borohub odpad!

Prvních pár minut se mi i docela líbilo (přišlo mi to jako návrat ke starším kameňákům), potom to už zase byla posloupnost náhodných "vtipů" - opět jsme si poslechli spoustu trapných fóru o Chucku Norrisovi (postava Dejdara mě snad ze všech postav sere nejvíc). Druhý díl byl ale celkově o trochu zábavnější než první díl. 10% ()