Sabrinina děsivá dobrodružství

• USA Chilling Adventures of Sabrina
USA, (2018–2020), 34 h 52 min (Minutáž: 50–64 min)

Hudba:

Adam Taylor

Kiernan Shipka, Ross Lynch, Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Michelle Gomez, Richard Coyle, Jaz Sinclair, Tati Gabrielle, Gavin Leatherwood (viac)

Recenzie používateľa Keks k tomuto seriálu (3)

Kaptitola dvacátá osmá: Legendární Sabrina (2020) (S03E08)

*!SPOILERY!* Ze začátku jsem v tom uplně cítil Days of Future Past lol....celá série byla za mne slabší než druhá (hodně přeplácaná bych řekl) ale finále bylo uspokojivé, občas trochu matoucí (hlavně úplně na svém konci)... Sabrina zde opět ukazuje že je teenager a že přemýšlí jako teenager (nějakej časovej paradox? Jo to je super atd atd...) ()

Série 4 (2020) (S04)

SPOILERY! Tak celá série byla rozhodně asi ta nejslabší ze všech (za zmínku stojí snad jen díl se skřetem zvrácenosti a Deus Ex-Machina) ale stejně tomu dám 4 hvězdy jen proto jak ten vesmír miluju. A že mě na konci sklamal. Do posledního dílu jsem stále doufal, že to nějak vytáhnou a oni to spíš pohřbili (doslova :D). Jak mi vyhovoval míň epizodický styl vyprávění 3. Série tady se ho hned zbavili a vrátili se k tradičnímu jeden díl - jeden problém...jenomže v 1. a v 2. sérii to tak nějak fungovalo tady to byla ta samá premisa (některé díly byly experimentálnějsi vypravovani což se mě osobně sice líbilo ale stále to nevytahne to že ty dily jsou dost podobné) a finále? Tam to zabili úplně (opět doslova :D) Jako ne každej má koule zabít teen hlavní postavu jo to zas respekt ale tady to působí hrozně nepřirozeně navíc kdyz my jako divaci jsme na vlastní oči viděli minimálně 3 zpusoby jak mrtvé oživit... Nickovu sebevraždu tak úplně neřešim asi to mělo působit jako jistá forma happy endu ale...co tety? Co Ambrose? Co Harvey, Theo, Ros, Robin, Prudence a dalši její přátelé? Vlastně přátelé jich obou... opravdu to není štastný konec vůbec... jak říkám a teď to vlastně píšu tak si uvědomuji jak zklamán jsem. 4 hvězdy jen proto jak miluju ten vesmír a postavy (pozn. S odstupem času a odezněním takové té 'euforie' měním své hodnocení na 3 hvězdy...vesmír milulu stále stejně ale teď už si uvědomuji všechno bez růžových brýlí) ()

Kapitola třicátá druhá: Démon zvrácenosti (2020) (S04E04)

Tenhle je zatím rozhodně nejlepší ze série a jeden z nejlepších dílu celého seriálu (třetí po s02e06 a s03e08) miluju tenhle typ what if distopických příběhu všechny ty narážky...první díl 4. série který mi přišel konečně více seriózní a ne tak trochu komicky stupidní. Doufám, že se tato série udrží v tomto duchu a že mne nezklame ()