Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

Foghorn

Rock a Reynolds hrají sami sebe a Gadot hraje špatně. Je to přesně ten typ filmu, který si myslí, že je chytřejší než je. Mrzí mne, že se v rámci flashbacků snaží vylhat z kouta a to ještě hloupě. Nebo nemrzí, je mi to vlastně docela jedno. Každopádně Reynolds je vtipnej. ()

prusik12

Slušná a vtipná komedie, upřímně jsem se velmi zasmál, navíc i herecké výkony byly skvostné. Těším se na druhý díl, neboť dveře jsou otevřené. ()

lomax

Lhal bych, kdybych napsal, že mě tahle dobrodružná komedie nebavila. Několikrát jsem se hlasitě zasmál. Především při Reynoldsových komentářích, kterými fakt boduje. Skála se Zázračnou ženštinou mu zdárně sekundují. "Ne, to jsou hodinky z Pulp Fiction." ()

Bituminous

Z Ryana Reynoldse dostavam pasovy opar. Na tohle se ani nemusim divat a je mi uz podle ukazek jasne, ze jde o klasickou pompezni bezduchou zbytecnost. ()

KozelB

Netflix prostě zaplatí úplně všechno. Chemie mezi rockem a wunder woman byla opravdu strašlivá. Jestli se takto prezentuje vztah mezi mužem a ženou, tak je konec starých pořádku. Jen ten deadpool je zábavný, ale jak dlouho mu to vydrží, kdyz bude točit jednu blbost za druhou. ()

wistar

taková fajn dobrodružná komedie, Renolds a Rock mají super chemii, zato Gal Gadot je průměrná a zvraty kolem její postavy jsou nic moc stejně jak konec a když vám film vlastně říká co se děje jako byste byli úplná hovoda (Gal Gadot popisuje nepříteli svůj plán). Když dojde na akci je ok. Počáteční scéna super, zato honička a přestřelka či šerm dost slabé až na záběr kdyz vidíme jen stíny hrdinů před červeným plátnem. U filmu se, ale dá dobře vypnout a zabavit.( scéna s Edem či útěk z vězení) ()

FearMan

Nevim co k tomu říct, úvody v jednotlivých zemích jsou vykradené z jiných filmů a celkově abych pravdu řekl, tak jsem se v tom asi v polovině ztratil. Nějak mi uteklo kdo je teda s kým a kdo proti komu, jenom tam pořád hledali nějaký vejce. Myslím si, že kdyby před lety Lovce Pokladů s Mikulášem Klecem natočil Netflix, tak by to dopadlo asi takhle, čímž neřikám že Lovci pokladů byli nějaká kvalita. Tehle film vás v traileru naláká na obsazení, ale u toho to tak nějak končí. Třeba to potřebuju jen vidět znovu a změním názor, ale film, který mi doporučí nezávisle na sobě deset lidí bych si představoval jinak. Ještě je možnost že se na mě těch deset lidí domluvilo.    P.S.: Jelikož jde Marvel mimo mě, tak Gal Gadot je pro mě mrtvá co umřela v Rychle a sběsile ()

OsahuKimina

3/10 Celý film působí jako špatný výplach dutin úspěšných franšíz minulých let. Od začátku do konce neoriginální, generický výflus plný kliše, který se přes to všechno i tak snaží být ve všech směrech hrozně moc cool až se z toho filmu vytrácí jakákoliv serioznost. Všechno se to vsází pouze na nejoblíbenější Hollywoodské trio a vše ostatní je tvůrcům ukradené, protože díky nim mají úspěch defacto předem zaručený, tak proč se snažit. Ale to není vlastně žádné překvapení, poněvadž tohle je přesně typ filmu v kterém se Dwayne Johsnon cítí jako doma. Bohužel ani Reynolds s Gal Gadot to nezachránili a předvedli možná jejich nejlínější výkon posledních let jejich kariéry. Vtípky Ryana sice byli občas zábava, ale tak nucená a zoufalá, kdy už jsem si myslel, že se koukám na "béčko" s Willem Ferrellem. Gal Gadot v její roli byla snad jen sexy, víc pozitivního za její výkon nevyplodím. Na to kolik v tom zahučelo peněz je to neskutečná rychlokvaška z fastfoodu, kterou každý i ten nejméně náročný konzument rychle vyplivne a během pár hodin zapomene, že existovala. A jestli tohle bude do budoucna nějaký dostačující mustr pro další podobně úspěšné filmy, tak to potěš koště.. A v hodnocení nic kladného nečekejte! ()

Asparah

Každý film kde se objeví Dwayne Johnson nebo Ryan Reynolds mě neskutečně baví. Ti herci mají charakter. Problém nastal v moment, kdy jsem si začal více všímat postavy Reynoldse. Ani ve filmu Deadpool nebyl takový "jouda" jako tu. Přišlo mi to až moc nepřirozené, ale moje obliba v suchý a "hloupý" humor to naštěstí zachránila. Jsem asi jiný, ale mě se to líbilo až na výjimky, kdy jsem si prostě řekl "tohle fakt není jeho styl" ()

Vampira

Áčkové obsazení a přitom je to takové béčko. Asi kdyby tam hráli míň známí herci měla bych nižší očekávání a tím bych pak byla míň zklamaná. Protože mě to jako příběh moc neoslovilo. X-tá varianta viděného, sem tam nějaká dobrá hláška nebo situace.  A nebýt toho twistu na konci, na ty  3 hvězdičky by to i dalo. ()

Mykie

Hloupoucka, ale zabavna blbustka, ktera spolehlivě potesi v okamziku, kdy ma clovek chut jen tak vypnout a nechat se vest na vlne dobrodruzne akce s fajn herci. ()

Jirkacek

K tomu, abych se podíval na snímek Red Notice z roku 2021 jsem využil nabídku společnosti NETFLIX a tak se jednoho večera tato americká akční komedie objevila na obrazovce naší korejské televize. Vybrali jsme si ji na základě hereckého obsazení a předem jsme o ději vůbec nic nevěděli, nicméně jak se později ve 117 minutách filmu ukázalo, náš výběr byl perfektní. Vše začalo příběhem starým 2000 let, kdy římský vojevůdce Mark Antonius daroval egyptské královně Kleopatře tři vejce zdobená drahokamy jako svatební dar symbolizující jeho oddanost. Vejce se během staletí ztratila, dokud v roce 1907 nenašel dvě farmář, nicméně třetí bylo stále na neznámém místě. Poté jsme se už přesunuli do roku 2021, kdy zvláštní agent FBI John Hartley (Dwayne Johnson) pomáhal agentce Interpolu Urvashi Dasové (Ritu Arya) při vyšetřování možné krádeže jednoho z vajec z římského muzea. Jak se ukázalo, jeho tušení bylo správné, neboť vejce bylo ukradeno známým mezinárodním zlodějem jménem Nolan Booth (Ryan Reynolds), který si jej odvezl domů na Bali. Tam jej však Hartley spolu s Dasovou zatkli a poslali jej do vazby. Aniž by to však oba tušili, vejce bylo záhy ukradeno podruhé atraktivní ženou jménem Sarah Black (Gal Gavotová) s přezdívkou Bishop, převlečená za jednoho z členů útočného týmu. Další den nechala Dasová zatknout Hartleyho, neboť si myslela, že za další krádeží stál on a poslala jej do odlehlého ruského vězení, kde se v jedné cele setkal s Boothem. Záhy jsme se dozvěděli, že protřelý zloděj údajně ví, kde se nachází třetí vejce a tak se s Hartleyem dohodli, že z vězení utečou. Za velmi dramatických a zároveň vtipných okolností se jim to podařilo a zamířili do Valencie ukrást druhé vejce, které vlastnil obchodník se zbraněmi Sotto Voce (Chris Diamantopoulos), který pořádal maškarní ples. Tam dvojice narazila na Blackovou, který ho také hodlala ukrást a tak všichni tři vlezli do Voceova trezoru, kde Hartley a Booth s Blackovou svedli zajímavý souboj. Vzápětí přišel majitel vejce s ochrankou a k našemu překvapení vyšlo najevo, že žena spolupracuje s Vocem. Poté došlo na mučení našich dvou hrdinů, které skončilo až když Booth prozradil, kde se nachází třetí vejce. Vzápětí Blacková omámila Voceho a odjeal do Egypta pro ono vejce. Mezitím Booth svému parťákovi řekl, že jí lhal a oba odjeli do džungle v Argentině, kde podle mapy našli tajný bunkr. Uvnitř byl nespočet nacistických artefaktů a mezi nimi i třetí vejce. Z ničeho nic se zjevila Blacková, která přijela ukrást vejce, ale pak se objevila policistka Dasovou s týmem místní policie a Hartley, Booth a Blacková se dali na útěk. Podařilo se jim uniknout pádem do jezera pod vodopádem a jako první vyplaval Booth s vejcem. Chvíli to vypadalo, že se zbylá dvojice utopila, ale v tom se objevil Hartley a my jsme byly filmaři opět překvapeni, když se ukázalo, že ……No, film se blížil ke konci a myslím že by byl dobré neodhalovat úplně všechno. Každopádně se mi tento akční film velmi líbil, jeho děj byl řádně opepřen místy cynickým vtipem a tak jsme se doma u televize bavili od začátku do konce. Průběh filmu ve stylu známého Indiana Jonese nebo Lovců poklad mne příjemně překvapil a možná se na něj zase někdy podívám. Také pohled na tělo Gal Gavotové mne nenechával chladným, i když nahoře toho od pána Boha naděleno nedostala. To byla ovšem malá kaňka na tom všem a moje hodnocení tomu také odpovídá. Suma sumárum, akční komedie Red Notice ode mne získala pět vaječných hvězd *****. () (menej) (viac)

Belphegor

Nedokoukal jsem...od začátku úmorné, hloupé, sterilní, přepálené, ale s nic moc vizuálem. Rozhodně lepší u toho nepřemýšlet. Nejhorší věc - Gal Gagot. Vypnul jsem když se objevila na scéně podruhý, protože její přehrávání byla poslední kapka...Wonderwoman ji sice padla, možná kvůli akcentu, nevím, ale tady mě přišla surově nepříjemná jako herečka. Věřím ale, že v osobním životě bude jinak moc příjemný člověk. Nic mě nenutilo film dokoukat a proto jen 1hvezda. ()

peterson36

Mne sa to pacilo,i ked oboch tych chlapíkov nemusím..no Gadot to zachranila..a žánrovo to bolo v dobrom poriadku,troska vykradacka Indiho,ale priznana;) 4 kusy im dam ()

MatyRock

Heist příběh ve stylu rychle a zběsile, tzn. fyzika a něco jako realističnost se neřeší. Akce, vyjma té úplně první, je přestříhaný nepřehledný guláš. Reynolds, The Rock a Gal Gadot hrají na úrovni, z čehož první dva zmiňovaní ukazují své klasické archetypy. Závěrečný příběhový zvrat lze tušit, ale přesto potěší. 6/10 ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Již letos v kinech uvidíme filmovou adaptaci populární hry na hrdiny Dungeons & Dragons. Snímek Dungeons & Dragons: Čest zlodějů natočili John Francis Daley a Jonathan M. Goldstein (Noční hra… (viac)

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (viac)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí

22.05.2022

Thriller Ctihodný občan z roku 2009 se loni v prosinci stal třetím nejsledovanějším filmem na Netflixu za čerstvě vydaným blockbusterem Red Notice a dramatem se Sandrou Bullock (Nebezpečná rychlost)… (viac)