Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

Dusty56

Snímek o jednom agentovi FBI, dvou zlodějích a třech vejcích Kleopatry. Největší prostor ve filmu dostala dvojice Reynolds, Johnson. Přestože The Rock nezklamal a zahrál to, co měl, tak je to Reynolds, který film táhl a několikrát mě dokázal rozesmát. Naopak zklamáním pro mě byl výkon Gal Gadot, která toho po herecké stránce bohužel moc předvedla. Ale film je zábavný a dlouhý večer určitě zpříjemní. ()

HMTD

Vlastně celkem dobrý film, vtipný, funguje chemie mezi herci. Gal Gadot hraje trochu divně, místy mi připadá jako puberťačka, ale většinu filmu byla v pohodě a dá se na ni koukat. Reynolds je na celém filmu to nejlepší. Zápletka taková slaboduchá, ale řekněme na styl komediálních zápletek s trochou detektivního motivu z devadesátek. Lehký spoiler: to co mi film hodně kazí je naprosto stupidní honička v autech napříč dolem, tam je tolik nerealistických prvků, kolik jich není ve zbytku filmu. ()

OLAFtrueLOVE

Velmi mi sedl humor a dobří herci hrají dobře, ale jen proto nemůžu dát nad 3 hvězdy filmu, který se víc než nesnaží. Ačkoliv jsem se stále celkem dobře bavil, nedočkal jsem se ničeho zajímavého. Raynolds hraje skvěle svou oblíbenou roli sama sebe a Johnson s Gal Gadot ho doplňují na prázdném papíře, kde stojí vše na této trojici. Plot twist, který byl první zajímavou události je zničen humorem a jeho následnou ignorancí, pak jako by někdo film ustřihl a místo konce dal trailer na druhý díl. Fajn jednohubka... ()

Tranda

Příběh 5/10, Akce 5/10, Humor 4/10, Násilí 2/10, Zábavnost 5/10; Hudba 5/10, Vizuál 5/10, Atmosféra 6/10, Napětí 3/10, Casting 7/10; Emoce 1/10.  4,4/10 ()

jimik13

na 5 hvězd to nemá, ale bavil jsem se sakra dobře. Kombinace Rocka, který hraje vlastně sám sebe jako vždy a skončí v jungli...ostatně jako vždy, Ryana Reynoldse, který od vydání Deadpoola dostane vždy do scenáře svou osobnost a letos už podruhé (Free Guy) mě bavil a k nim dokonalá Gal Gadot. Zkrátka obsazení super, k topu chybí zkrátka propracovanějsí děj, ale bavil jsem se sakra dobře a né že ne. Jeden z lepších netflix filmů. ()

PeDe

Spoiler alert Manzel v tom videl Jamesa Bonda, Indiana Jonesa, a ja este aj Knihovnika a tu chujovinu s Nicolasom Cageom o poklade. No, ono to nebolo az take zle, co sa tyka postav - citala som kdesi ze nemali ziadnu iskru medzi sebou. Ale uprimne, ani Shrek a oslik podla mna nic take nemali. Zopar scen bolo fakt vydarenych (vo vazeni v jedalni, hmm...nic viac ma nenapada) a nieco bolo az prilis hlupe (napriklad ten zaver od cerveneho slova Argentia az po koniec) - bunker skoro 80 rokov v dzungli a na nom len tenky prasok hliny, Interpol sleduje Gal az na miesto (ako? Ved je najhladanejsi zlodej a len tak si ju sleduju do dzungle?). Dzungla sama o sebe tam ale musela byt, inak by Dwayne ani neprijal tu rolu, ze? Celkom sa mi ale pacila kamera, Reynoldsove hlasky (az po tu Argentinu), aj som sa zasmiala. Tri hviezdicky za troch hercov :) ()

Kusbi

Moc jsem od toho nečekal, ale tohle bylo hodně špatné. Naprosto nudný děj, stereotypní zápletka, nudné herecké výkony (Gadot mi občas přijde, že neumí hrát), humor na pubertální úrovni a dejme tomu slušně zpracovaná akce. Nepomůže ani fakt, že je snad skoro celý film natáčen někde před greenscreenem nebo minimálně někde před kulisami. Jestli je tohle skutečně nejdražší film Netflixu, tak je to minimálně dost smutné. Podle konce filmu se pak trochu obávám, aby snad nebylo i pokračování. A Eda Sheerana už prosím ne, ta jedna scéna byla solidní cringe. ()

Tr0nic

Tento rok asi žiadne inému filmu viac nesedí prívlastok ,,priemer". Škoda len, že to toľko stálo. Tie nacistické veci museli byť skutočné, inak si to neviem vysvetliť. ()

Erik_

Celkom v pohode film ale za tie peniaze to fakt nestojí. V tomto filme je asi ta najhrošia akčná scéna aku som kedy videl, fight na tom večierku bol fakt hrozný. Nečakaný zvrat na konci je mega a rock spoločné s ryanom reynoldsom sú insane, no gal gadot ma niekedy až srala. Za mňa to mohlo byť o dosť lepšie ale aj tak sa nejedná o mega propadák 6.5/10 ()

alisek87

Příjemná akční komedie, která prostě a jednoduše pobaví, není potřeba nad filmem hluboce přemýšlet, stačí si jen sednout a nechat se bavit. Za mě spokojenost, film splnil svůj účel, klidně se na něj podívám znovu, protože prostě Ryan Reynolds :) ()

bigmatko

nemôžem inak ale tento film ma proste bavil. a pokojne by som to zvládol aj v kine. Netflix moc na kvalitu svojej filmovej produkcie nedbá a väčšinou natočia každú srágorinu, ktorej nepomôžu ani zvučné mená. Tu však fungovalo pre mňa všetko. Spojenie Dwayna s Gald Gadot a sarkazmu reynoldsa bolo na správnom mieste. v rámci Netflixu je Red Notice priam výnimočné dielo, ktoré sa netvári ako najväčší hit a pritom Vás pobaví a udrží v očakávaní zápletky dostatočne dlho na to aby Vás prekvapila. ()

luke66z

Celý film mi hodnocení kolísalo. Občas jsem měl skvělý pocit, chvílemi to bylo až trapné. Když na plakátu vidíte takové tři hvězdy, očekávání jsou velká. Úplně zklamán jsem nebyl, ale film v podstatě nepřinesl nic, co byste v podobných ještě neviděli a k tomu je dost klišoidní. Nicméně dobré scény má a natočený je dobře. 65 % ()

flyer.nick

Ten film má prostě všechno, Řím, Egypt, Španělsko, Jižní Ameriku, útěk z vězení, hledání pokladu, Hitlera, Rusko, přestřelky, automobilovou honičku, promyšlený plán loupeže, nacisty, Paříž, Jurský park, Indiana Jonese, Ryana Reynoldse, Gal Gadot i Eda Sheerana (Dwaynův fanda jsem nikdy nebyl). Občas je tam toho trošku moc a upřímně ta zápletka taky není kdoví jak geniální. Ale jako večerní jednohubka která se překvapivě nestala svou vlastní parodií ani groteskou to šlape hezky. ()

Chicharron

Ptákovina. Indiana Jones bez Indiana Jonese. Prvních 15 minut o.k., pak šla zábava velmi prudce dolů a to skladiště s bednami wehrmachtu a podivným artefaktem... škoda slov. ()

Pavelkedar

2 + 1/2 *. Jen taková naprosto nenáročná jednohubka pro pobavení  se  slušným Dolby Atmosem pro páteční večer.  Možná trochu moc s hláškujícím Ryanem Reynoldsem až lezoucím na nervy. Hezké pokoukání na Gal Gadot. ()

Matussk

Ľudia v Netflixe vedia, ako natočiť akčný film, aby ho ľudia pozreli (stačí tam dosadiť pár hercov, čo ľudia poznajú a dať trochu zo všetkého, ale hlavne dať tam veľa komédie), avšak nejako zabudli na tých ľudí, čo chcú vidieť dobrý film. Najviac mi vadilo, že tu bolo príliš veľa zbytočných zvratov a scény, kde mi až bilo do očí, že sa točili pred green screenom. Jediný Ryan Reynolds a jeho postava držia film nad čistým priemerom, ďakujem za neho. 6/10 ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Již letos v kinech uvidíme filmovou adaptaci populární hry na hrdiny Dungeons & Dragons. Snímek Dungeons & Dragons: Čest zlodějů natočili John Francis Daley a Jonathan M. Goldstein (Noční hra… (viac)

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (viac)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí

22.05.2022

Thriller Ctihodný občan z roku 2009 se loni v prosinci stal třetím nejsledovanějším filmem na Netflixu za čerstvě vydaným blockbusterem Red Notice a dramatem se Sandrou Bullock (Nebezpečná rychlost)… (viac)