Boj o moc - Série 2

(séria)
USA, 2019, 10 h 5 min (Minutáž: 58–70 min)

Tvorcovia:

Jesse Armstrong

Kamera:

Patrick Capone

Brian Cox, Matthew Macfadyen, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Nicholas Braun, Hiam Abbass, Natalie Gold, Jeremy Strong, Dagmara Dominczyk (viac)

Druhá séria pokračuje bezprostredne po dramatickom konci prvej série a sleduje zúfalý boj Royovcov o získanie kontroly nad ich impériom. Budúcnosť je čoraz neistejšia a temná minulosť členov rodiny ich môže zničiť. (HBO Max)

Hrabovo

Jeremy Strong hraje skvěle, dokonce tak skvěle, že jeho hnusák Kendall se stal v mých očích někým, s jehož zlomeností, smutkem a zoufalstvím je možno soucítit... ()

hony23

V rodině Royových se evidentně dědí zmrdství z generace na generaci a je docela složité si k některé z postav najít sympatie. Na druhou stranu to ale nabízí příležitosti k rodinným střetům a překvapivým zápletkám, milovníci sarkastického humoru pak ocení hašteření mezi sourozenci bojujících o moc v rodinné firmě. Za mně 2.série o něco lepší, než ta první. ()

Razz

Áno! Po tom, ako som prvej sérii kvôli nepresvedčivej prvej polovici dal len 4 hviezdy, druhá séria pokračuje v strhujúcom tempe konca úvodnej. Absolútne pútavé, dynamické, plné očakávaní a zvratov. Sarah Snook definitívne milujem, ale táto séria je najmä o Brianovi Coxovi, ktorý hviezdi a je neskutočne uveriteľný zloduch. Výborné! ()

JB001

Druhá série ještě lepší než ta první a hlavně ten závěr... Satan ponoukal Abraháma, aby obětoval svého syna, a Abraham byl ochoten to udělat. Jak to dopadlo víme. Že bude obětován Ken, to jsem čekal, ale že se pochlapí to tedy bylo pro mne velké překvápko. A jedeme dál... ()

motyka52

Přece jen jsem se neubránil pocitu, že se to už občas trochu uměle natahuje, mustr se neustále opakuje (problém - rodinné setkání na nějakém smrtelníkům nepřístupném místě - další problém) a naopak mezi některými díly se skáče tak, jako kdyby tam nějaká epizoda chyběla. Charaktery ale stále zůstávají vybroušené, prostředí atraktivní a závěr je perfektní, cliffhanger jak z učebnice. ()

NikiVai

Jako těm obchodně politickým čachrům moc nerozumím, to přiznávám na rovinu, ale ten boj o moc, podrazy, kličky, to je slušná podívaná. Lituju lidi, který podobným životním stylem žijí, to jim fakt šustot bankovek přináší ten klid a pohodu? ()