Terry a Kim postaví žáky před brutální výzvu. To Čozen nabídne těm svým úplně jinou lekci. Johnny s Danielem chtějí od Kreese odpovědi. (Netflix)

castor

Pátá sezóna definitivně přináší dlouho očekávaná spojenectví, Johnny s Danielem chtějí od Kreese odpovědi, takže za ním musejí do vězení. Věří, že on je cestou, jak se zbavit Silvera. Ten ve svých dódžó nechává zavést svérázné výzvy, zatímco se dozvídají, že Cobra Kai hodlá expandovat po celém světě. A to je průšvih. Dobře, nebudu jízlivý… nicméně laťka, co se příběhu týče, už opravdu vysoko není. Naštěstí na příkladu Chozena tvůrci ukazují, že pořád umí slušně pracovat s jednotlivými charaktery. Zároveň stále platí, že William Zabka, Ralph Macchio i další ze staré party si svůj návrat neskutečně užívají. ()

muti

Veľmi pekná časť o dvoch rôznych doktrínach - spoločná obrana vs top leader. Každá z nich má svoju cestu k úspechu. Avšak sa sa byť tvrdým sensejom aj bez toho aby žiaci vyslovene trpeli a zatvrdili svoje srdcia. Páčila sa mi úloha o výbere lídra, zenska aj mužská skupina mali rôzne cesty k dosiahnutiu a obe excelovali. ()