Mezi dódžó se rozhoří boj o vytoužené místo na prestižním mezinárodním turnaji. Dokáže být Tory loajální? Sam se snaží nechat Miguela jít. (Netflix)

castor

„Já bojoval proti! Tvůj otec bojoval za! Za přátele. Za vesnici. Za rodinu pana Miyagiho.“ Kdo má nejlepší dódžó? A které se bude po představení metod a schopností studentů ucházet o světový turnaj Sekai Taikai? Nakonec rozhodnou dva studenti z každé dódžó (safra, a co když každý vyhraje jeden zápas?). Mimochodem ten nestranný rozhodčí neustále pokukující po Silverovi byl naprosto kouzelnej. Tvůrcům nadále docela vychází, že dokážou ukázat mnohé postavy z různých úhlů pohledu. A pořád platí, že William Zabka, Ralph Macchio i další ze staré party si svůj návrat neskutečně užívají. „Drago!“ ()

muti

Táto časť mi prišla ako predčasné finále. To sú ešte fakt ďalšie 2 časti? Zomlelo sa tu toho fakt dosť, ako na záverečnú dvojčasť. Prezentácia oboch dojo komisii bola skvelá, prestrihy jednotlivých showcases, kde je každý úplne iný bola top. Referencia na Rickyho bola samozrejme super. Jediná smietka v oku boli očakávania Sam voči chalanovi, ktorému povedala že si dávajú vo vzťahu pauzu a budú iba kamoši (we were on a break! Sounds familiar? #himym). takže dievčatá, keď prídete s takým super nápadom, tak sa potom netvárte prekvapene ()