Ztraceni ve vesmíru

• USA Lost in Space
USA, (2018–2021), 23 h 18 min (Minutáž: 39–66 min)

Mina Sundwall, Molly Parker, Toby Stephens, Parker Posey, Maxwell Jenkins, Taylor Russell, Ignacio Serricchio, Amelia Burstyn, Raza Jaffrey, Ajay Friese (viac)

Recenzie používateľa Helo k tomuto seriálu (3)

Ztraceni ve vesmíru (2018)

Po mírným rozčarování nad tím, jak nešikovně je tu skloubenej scifi survival s rodinným dramatem a po odpadnutí mojí ruky po mávání nad tím, jak tady ty postavy řeší a hádaj se o ptákovinách (v kontextu k tomu, že maj co chvíli zdechnout) v situacích naprosto nevhodných... jsem se nakonec i bavil. Jsou na tom vidět prachy, muzika tomu dává šťávu a pokud to člověk bere jako poměrně oddechový scifi, ač s docela nevyrovnaným... jak to říct... stylem(? - občas až moc cíleno na děti, občas docela drsný, občas se snaží i o zapojení psychologie)... tak je to příjemný pokoukání, kde se člověk i ty postavy nakonec docela oblíbí. Až na Dr. Smith, ta je na přesdržku už od začátku a vlastně až v poslední epizodě to trochu zachránila. ()

Série 2 (2019) (S02)

Neskutečnej velkofilmovej audioVIZUÁL (nutno sledovat nejlíp ve 4K HDR), takže mi skoro u každý epizody několikrát padala huba, pauzoval jsem a přetáčel zpátky, abych si ty obrázky mohl pořádně prohlídnout. Celkově o dost nabušenější než první série, původní subžánry líp nakombinovaný a celkově to působí dospělejc a emočnějc. A naštěstí i těch scénáristických berliček ubylo, takže jsem se během těch deseti dílů chytil za hlavu už jen párkrát a vlastně si to celý dost užil a jsem brutálně natěšenej na další sérku. ()

Série 3 (2021) (S03)

Objektivně spíš 3*, protože sem tam se tu pár blbostí našlo (třebaže ve srovnání se svým současníkem ST Discovery jich tady není tolik) a pod tou naleštěnou kapotou je to pořád jen rodinný béčko, jenomže je to zároveň jízda od začátku do konce, se starwarsovskou hudbou a totálně epickým vizuálem (kterej vypadá epicky a krásně OSTŘE i s mým šedým zákalem a 30Hz 4K HDR televizí). ()