Skryté zlo

• USA Bad Samaritan (viac)

Sean sa rozhodne vykradnúť dom muža, ktorý sa zdá byť celkom bohatý. Pri tom mu napomáha jeho kamarát Derek, ktorý muža ostražito pozoruje. Sean sa už chystá na odchod, dokedy si nevšimne jedných záhadných dverí. Rozhodne sa vojsť do miestnosti, no to čo uvidí, ho bude dlho prenasledovať. (TomX2)

Kingjiri

Všechno šlape obstojně do chvíle, než se záporák rozhodne udělat Seanovi ze života peklo. Od tohohle momentu se napínavě myteriózní atmosféra rychle vytvácí, logika jde stranou, hlavní hrdina je vždycky na správnym místě, aby léčka vyšla a doteď jsem nepochopil, jak moh pan psychopat tak rychle předělat mučící pokojíček na seriózní pracovnu. Ze záporákovy záliby v koních se dal vytěžit originálnější byť uchylnej bíják, ale nakonec scénář zustal u standardního schématu. Se schopnějšim castingem bych možná přihmouřil oči a přihodil třetí hvězdu, jenže pořádně hrál jenom Robert Sheehan, záporákovi scházelo charisma a zbytek castingu měl přinejlepšim silně béčkovej hereckej projev. Podobná Disturbia je o parník lepší. ()

E lan

Tohle rozhodně není horor! Tohle je velmi dobrý thriller ze staré školy, slušní herci a hlavně záporák, kterého by člověk pohledal. Pán času si prostě svou roli užil:-) Výborné, i jsem u toho hezky zavzpomínal. A závěr, ten prostě stojí za to. ()

ANTYCHRYST

Příjemné překvapení..dva zlodějíčkové..si vyberou špatnýho kořena.. svižná kamera a střih..nejprve si člověk řekne.. debílek zlodějskej..ale ne Všechno je tak jak vypadá na první pohled..:) ve finále se sympatie zcela změní..zmetek zbohatlej se kurevsky povedl... Ta role mu fakt sedla .. nepříjemný..a surový chlápek.. hodně dobře to rozjede...o napětí a nečekané zvraty není nouze.. 70% ()

Clark_Kent

Hledal jsem zajímavý thriller a tenhle se docela vyvedl. Můžu říct, že David Tennant předvedl svoji temnou stránku víc než dobře. Nudit se rozhodně nebudete. ()

Miagy

Perfektné, originálne. Prekvapivé a dosť napäté. 1* dole za dlhší úvod, pomalší rozjazd a za to občasné hlúpe správanie.... ()

majesty

tam bolo tolko klise ze zaporakovi uz chybala len cierna vrana na pleci. u smolkov taku symboliku clovek odpusti :) tu to ale vyznelo smiesne..az moc smiesne.. ALE! pozriet sa to da.. kludne si to dajte.. urcite lepsie ako spravy z archivu.. ()

XXXXXXXX

Rádoby bytař s ADHD, diagnostikovaným kreténismem a zřejmě i po lobotomii, specializující se na zlaté protézy, domácí videa v kategorii 75+ a někdy také videorekordéry, jednoho krásného dne narazí na k všemu svolnou milfku (jak jinak, ono se s udidlem v hubě, a svázán v podstatě do kozelce, všem těm perverzákům odporuje poněkud s obtížemi), kterou nezištně zajišťuje potomek sklepmistra Ferenc Fritzl. S blahobytem, přichází ale také povinnosti a tak milá obět stockholmského syndromu, musí sem tam nosit luxusní náhrdelník s hroty (to aby tolik nekřičela slastí, z poskytovaných služeb). Bytaři v okamžiku nálezu stoupne krev šmahem poněkud níže, a než bys řekl stožár, uhání ubohou milfku uchvátit (jaká to krásná aliterace). Fikaný Ferenc, se ale nenechá jen tak zahanbit a než řeknete kamera s čidlem aktivním na pohyb, zůstává chudák účastnice svěřeneckého fondu Prasák a syn, zase tak, jak byla. V bytaři to ale časem (asi tak po hodině) začne cukat, a jako mávnutím kouzelného střiku, spouští akci M.I.L.F. (Misi idiota libidem flustrovaného) s cílem dívku zprasit, ehm... spasit. Sklepmistruv vnuk, se ale dědovou vychlazenou osmnáctkou nenechá zahanbit, a tak postupně spouští operaci karma. Bytařova dívka uklouzne přes zábradlí na hlavu, kolega čórkař si nešťastně provede odvětrání spánkového laloku a bytařovi staří dostávají padáka bez toho zlatého (a vlastně jakéhokoliv jiného) dodatku. Ferenc nakonec testuje výhody kozelce na vlastní rekt a pokud bytař neumřel, pózuje před chatkou s milfkou dodnes. Škoda, že herce očividně nabrali z vesnické tancovačky, slovo herectví jim pravděpodobně nikdo nevysvětlil, a celé to v podstatě vypadá asi stejně věrohodně, jako někdejší kauza kupónové privatizace! ()

Solverino

Není to špatné, ale zase žádná velká sláva. IMHO dost nezvládnuté po režijní stránce, námět i herci celkem OK. Hlavní hrdina ale není moc sympatickej... škoda. ()

Pitryx

No byl to tedy nervák, to jo. Bohužel mi byl hlavní hrdina od začátku nesympatický. Přesto je to dobře zpracováno, je některé scény se mohly kapánek vyšperkovat. A ta blbina, když ta dívenka vyleze sama bez pomoci z té díry, ehm, ehm. *** A PŮL ()

DonBraso

Naprostý průměr.První půlka možná ještě má nějaký parametry hororu,kdy přidjou lekačky,ale druhá půlka je spíš čistý očistec.Je to naprosto zazděný thriller,kterýmu nesluší dlouhá stopáž a kopání sebe sama.Člověk to vlastně bere jen tak,že tu zná Tennanta ať už z toho či ono a Sheehana z Misfits.To je sice pěkné,ale ani oni dva nedokážou udělat divy.Jak tu psal jeden,hned špek přijde,kdy kvůli svinskýmu střihu,jeden dokáže předělat svojí vilu tak,že by to nedokázal ani ten nejlepší.Proč jsou tam nepochopitelné věci,to se ptám doteď.Ano,chytý film to určitě není a lámat si hlavu i koleno nad tím,proč je to takhle by měl každý schopný jedinec filmového divání,ale dá se to přejít.Ano,tím to přejdete a zas si lamáte nad tím,kdy to skončí.Konec je doopravdy vyšperkovaný hnus,který zas potopí film díky ještě těm jménům a nějakým sympatiím k hercům do průměrných vod a takhle to máte pořád.Skáče to jak blecha,který sraží fakt přemíra blbých střihů,který film sráží s ještě nepochopitlným jednáním postav ve filmu,kdy to jednou vyjde a podruhý zase ne.Stačilo podle mě ukočírovat trochu stopáž,vyhnout se fakt zbytečným blbostem a mohl z toho být fakt svěží thriller.50% ()

zuzza11

Thriller jo, horor ne. Napínavé, ze 70% uspokojivé s ohledem na 3 slabší hvězdy. Chybí rozuzlení. Proč to, proč tamto, proč tato? Tennantovi role sedla, akorát si nemyslím, že by ztrácel nerva... odpověď na komentář níže: předělat pokoj za pár vteřin jde, když prostě ze zdí strhnu plachtu, pod kterou je prostě normál vymalováno... na oko slušného člověka nikdo nebude prošmátrávat z důvodu anonymního udání, toto je klasika... ()

J.Mayen

Spousta podobnych komentaru tu uz je, takze jen rychle shrnuti, prvni pulka si zaslouzi vic, druha polovina filmu me zklamala,dalo se zakoncit lepe. Mimochodem ono podivne chovani obou hlavnich hrdinu Spoiler(mam na mysli obou prezivsich) je vic nez idiotske, temer do nebe volajici, jako by tragikomide jak co nejvic nahravat vrahovi aby je sejmul, divne.. docela jsem jim pral aby to nedaly ty nesympaticke osoby. ()

BlondJames

2 hodiny uběhlo jako nic, což se mi u filmů líbí.Spojit Roberta a Davida byl výborný tah a samotnou mě překvapilo, jak to celé pasovalo dohromady.Luxusní kriminální jednohubka, za mě určitě 70 % ()

Hyssi

O důvod navíc proč se nemá krást... Celý snímek se mi líbil než přišel poslední 10 minutový úsek, který je prostě odpad totální klišé píčovina, která podkopala celý snímek. Je to škoda, protože snímek měl naběhnuto na slušných 60% ale díky konci tomu dám [20 %] ()