Kontroverzní témata, která hýbou českou společností. Příběhy obyčejného života. Obojí v novém diskuzním pořadu Tenký led Dany Morávkové. Známá herečka se tentokrát představí jako moderátorka a ve své show bude zpovídat nejen celebrity, ale i hrdiny všedních dní. (TV Barrandov)

Tryskomyš

Jsou zde zajímavé lidské osudy. Není důvod hodnotit jako ODPAD. Každý máme nějaký život a nějaký příběh a taky by se nám nelíbilo, kdyby náš život někdo hodnotil jako odpad. ()

NinadeL

Barrandovská verze Trní s Bárou Štěpánovou. Klasika, záleží na hostech a tématech, jak se k nim Morávková postaví. Barradovská žánrová šmíra jsou ty pořady s Cibulkou nebo Brožovou. ()

kingik odpad!

To si takhle pustím Danu, pod kterou se probořil led v Ordinaci, aby se vynořila v chladných vodách Barrandova, kde jí z vody (9.3.2018) pomáhá Novotný s Rychtářem, kteří neměli žádné jiné ožehavé téma, než hodinu kajícně plkat o Ivetce, která už je dávno v pánu a nikoho nezajímá. Smůla pořadu, moje smůla, fakt nevím, prostě jsem ale narazil zrovna na díl, kde evidentně scházel do počtu logoped, netopýří uši a Kalous ušatý. Když totiž Novotný, kterému byla rezervována úvodní půlhodina, než dorazil Rychtář, začal v naprosto neuvěřitelné kadenci chrlit ze sebe slova, byl jsem ztracen. Přál jsem si, aby ho moderátorka polila studenou vodou a Rychtář umlčel kvalitní kopačkou, ale audio muka nebraly konce. Z celé nekonečné pasáže jsem pochytil jen čtyři slova: Iveta, redakce, Josef, bulvár. Dál to nešlo, protože příval slov postupně měnil i význam vět. Chtěl jsem talk-show, kde nebude Šíp a Kraus, dostal jsem Morávkovou se zkroušeným výrazem, která hodinu ze sebe nevypravila nic jiného, než jen vyčítavou větu směrem k oběma hostům - "A to se ta Iveta opravdu nedala zachránit?" Milá Dano, nedala. Sepéši parkoval se svým embéčkem nedaleko. 0/10 ()

SOLOM.

Od klasické Barrandovské žumpy to zachránila právě jen Dana Morávková. Viděl jsem jen pár dílů (některé je možné vidět ještě i dnes díky youtube) – hodně záleželo, koho tam zrovna měla na pohovce za hosty, jaké téma se probíralo – ne vždy to bylo nezajímavé. Navíc ji mám jako herečku docela rád, takže alespoň tu jednu hvězdu ji ze soucitu dám. ()

Fajt odpad!

Veškeré pořady v TV jsou jen samé sra.ky. Jen horory, násilí, vraždy, kecy o ničem atd. kam se poděla klasická zábava ze špatných dob před sametovým podvodem. ()

HonzaK odpad!

Kecy o ničem, žádný odbornější pohled na dané téma. Navíc je to velmi nudné. Jednoznačný odpad! TV Barrandov předvedla svůj standard. ()