Kontroverzní témata, která hýbou českou společností. Příběhy obyčejného života. Obojí v novém diskuzním pořadu Tenký led Dany Morávkové. Známá herečka se tentokrát představí jako moderátorka a ve své show bude zpovídat nejen celebrity, ale i hrdiny všedních dní. (TV Barrandov)

NinadeL

Barrandovská verze Trní s Bárou Štěpánovou. Klasika, záleží na hostech a tématech, jak se k nim Morávková postaví. Barradovská žánrová šmíra jsou ty pořady s Cibulkou nebo Brožovou. ()

SOLOM.

Od klasické Barrandovské žumpy to zachránila právě jen Dana Morávková. Viděl jsem jen pár dílů (některé je možné vidět ještě i dnes díky youtube) – hodně záleželo, koho tam zrovna měla na pohovce za hosty, jaké téma se probíralo – ne vždy to bylo nezajímavé. Navíc ji mám jako herečku docela rád, takže alespoň tu jednu hvězdu ji ze soucitu dám. ()

Tryskomyš

Jsou zde zajímavé lidské osudy. Není důvod hodnotit jako ODPAD. Každý máme nějaký život a nějaký příběh a taky by se nám nelíbilo, kdyby náš život někdo hodnotil jako odpad. ()

kingik odpad!

To si takhle pustím Danu, pod kterou se probořil led v Ordinaci, aby se vynořila v chladných vodách Barrandova, kde jí z vody (9.3.2018) pomáhá Novotný s Rychtářem, kteří neměli žádné jiné ožehavé téma, než hodinu kajícně plkat o Ivetce, která už je dávno v pánu a nikoho nezajímá. Smůla pořadu, moje smůla, fakt nevím, prostě jsem ale narazil zrovna na díl, kde evidentně scházel do počtu logoped, netopýří uši a Kalous ušatý. Když totiž Novotný, kterému byla rezervována úvodní půlhodina, než dorazil Rychtář, začal v naprosto neuvěřitelné kadenci chrlit ze sebe slova, byl jsem ztracen. Přál jsem si, aby ho moderátorka polila studenou vodou a Rychtář umlčel kvalitní kopačkou, ale audio muka nebraly konce. Z celé nekonečné pasáže jsem pochytil jen čtyři slova: Iveta, redakce, Josef, bulvár. Dál to nešlo, protože příval slov postupně měnil i význam vět. Chtěl jsem talk-show, kde nebude Šíp a Kraus, dostal jsem Morávkovou se zkroušeným výrazem, která hodinu ze sebe nevypravila nic jiného, než jen vyčítavou větu směrem k oběma hostům - "A to se ta Iveta opravdu nedala zachránit?" Milá Dano, nedala. Sepéši parkoval se svým embéčkem nedaleko. 0/10 ()