Vymítač kanibalů

• Taliansko Il paese del sesso selvaggio (viac)
všetky plagáty

Práce v barmské džungli není pro profesionálního fotografa Johna Bradleyho ničím výjimečným a i tentokrát to vypadalo, jako obyčejná mise. Jenže osud si s lidmi někdy nepěkně zahrává. John se stává zajatcem a otrokem kmene divochů a všechny pokusy o únik jsou marné. Čas plyne, v džungli ještě mnohem rychleji, a John si na život mezi dravou zvěří začíná zvykat. Poté, co se seznámí s dcerou náčelníka domorodců, rozhodne se stát právoplatným členem kmene. Jenže nic není tak snadné a mučení, která dosud musel přežít, jsou nic v porovnání s tím, co jej teprve čeká... (TV Horor Film)

masekjc

Krásná Me Me Lai poprvé v italském rádoby hororu o kanibalech. Tentokrát jde hlavně o dramatické love story, sem tam porcovačka živých zvířat a erotično. ()

G04T

Docela nudnej dobrodružnej film okořeněnej trochu větší špetkou romantiky. Horor rozhodně ne a odstartovánim kanibalskýho žánru bych to taky nenazýval. Vždyť tu kanibalove jsou dohromady tak minutu! Ale třeba scény s jazykem, přepadení ženy a následný žrání ruky jsou dobrý, jinak je to spíš podprůměr. Ale Rassimov byl fajn. :) ostatně jako vždy. ()

Pitryx odpad!

Další krásně přiblblé béčko. Chvíli jsem z čiré radosti chtěl něco k hodnocení přidat za kapánek té erotiky, ale nakonec jsem si řekl, že domorodky byly sice nádherné, ale film jako celek je taková blbina, že to až tříská dveřmi. A tak je mi líto, ale těch 5% co dávám za ty hezké záběry, se ve výsledku asi nepromítnou.2014090108757/8924 ()

magu

Ak toto je horor, tak ja som syn dalajlámu.... Čistá dobrodružná romantika z prostredia džungle. A tak to aj hodnotím. lebo ako hororu by som musel dať Odpad. ()

moviefan4

Slabé, nudné a hlavne nehororové. film ma už od začiatku nejako nebavil a hnusná hudba to kazila tiež. Nakoniec prišiel zvrat ktorý už ból trochu lepší ale stále to nebolo ono. A kanibalizmus? Ten tu ból asi 3 minúty. Fakt nudné a zlé. ()

Carnosaurus

Sladký dobrodružný snímek s krásnou nanynkou Me Me Lai a flashgordnovským Ivanem Rassimovem má do kanibalského hororu hodně daleko. Ta parta krvelačných lidožroutů zde působí spíše jako špatný vtip a celý film schazuje do nechtěné parodie na žánr, jež měl teprve vzniknout . Možná je to kvůli tomu, jak je celý snímek prezentován. Jako drsné dobrodružství z džungle oplývá určitou poetikou a dokáže i dojmout a pobavit, jako kanibalský horor nikoliv. ()

clint123

Jeden z prvých kanibalo - hororov. V podstate, nie je ešte tak brutálny ako jeho nasledovníci, samozrejme, že krvavé scény v ňom sú, ale trošku miernejšie. Pekná hudba v pozadí, aj dej celkovo svieži a skvelý Ivan Rassimov. Italská klasika !! ()

Azareth

Jeden z prvých kanibalských filmov s trochu nezvyčajnou zápletkou o tom, že kanibali unesú amíka a ten sa aj časom zamiluje do kanibalky, ktorá mu aj neskôr vyplodí malé kanibalča. Horor v tom však nebol, no všetko sa mi tu aj napriek tomu páčilo - prostredie, hudba, výprava. U mňa však stále vedie kontroverzný Cannibal Holocaust ()

Salvator

Film o kanibalech, kteří v něm nakonec hrají pouze epizodní roli. Příliš proto nesedí označení snímku za horor, protože jediné, při čem se chtějí zavírat oči, je zabíjení zvířat. ()

Pokri

V prvom rade, nie je to horor. Skôr dobrodružná dráma s romantickými prvkami. Tých pár scénok, ktoré sa stali východiskom pre kanibalský subžáner, tu v podstate ani nemá opodstatnenie. Inak celkom solídny Lenziho film z pekného prostredia. ()