Boj s terorizmom nadobúda úplne iné rozmery. James Silva (Mark Wahlberg) práve dokončil so svojím tímom zdanlivo úspešnú operáciu, kde zneškodnili agentov KGB. A dostáva ihneď novú úlohu. Má nájsť stratenú zásielku, kde bolo cézium, ktoré slúžilo na výrobu špinavých bômb. Na veľvyslanectvo USA však dorazí radový policajt Li Noor (Iko Uwais), ktorý chce získať azyl výmenou za informácie vedúce k nájdeniu látky. Informácie sú zašifrované na disku, ktorý priniesol. Ten sa však za 8 hodín sám zničí. Kľúč má iba vo svojej hlave Li... (TV Markíza)

Looka

65% Iko Uwais dostal bohužel strašně málo prostoru na své ultimátní bitky. Jinak film jako takový - čistý průměr. ()

papadoce

No ta čo Vám poviem. Taká typická Bergovina. On ten Peťo akciu vie točiť. Priznávam, že od momentu čo som si pozrel minutáž som asi očakával také nadupanejšie tempo, ale prvých 60 minút až tak nadupaných nebolo. To posledná 30 minútovka už bola iná káva. Je fajn vedieť, že Ikovi to stále kope, i keď Prepadovke sa nič nevyrovná. Malo to ale šťavu, na konci dokonca aj niečo ako prekvapko, no hlavne na Hollyúd to malo slušnú porciu násilia a zlomenín. Ja som v zásade asi spokojný. Ak chcete pri filme myslieť, tento biják nehľadáte. Bude dvojka? ()

johnsnow

tešil som sa na tento film lebo spolupráca berga a Wahlberga ma už trikrát potešila ale u tohto filmu sa nevyhnem miernemu sklamaniu, čo sa týka akcie je skvelá, krvavá a jedinou nevýhodou je trošku chaotický strih ale dá sa to prekúsiť. Čo sa ale prekúsiť nedá je dementný scenár, občas čudné preskoky medzi scénami, postava Alice teda konkrétne ten čet ohľadom dcéry a Wahlberg ktorý sa tu choval jak čistý chuj. Akurát ten záverečný zvrat ma navnadil na pokračovanie ktoré mali byť až dva avšak keďže to kinovo prepadlo dostanem asi z koláča dieru. A preto dám 4*. ()

Mamlas

Takový hyperakční film, kila spotřebované munice, samá rvačka, furt nějaký problém... Přehnané ve všech směrech, zbytečně urputně divoké, ale bez nějakého přemýšlení ještě dívatelné. ()

horor2

Jo, nechtěl jsem drama o zásilce, ale akční nátěr, který přišel, takže jsem z další spolupráce Peter Berg + Mark Wahlberg spokojený. Hodně se ve filmu mluví po špiónsky, což pokud baví, tak není už co řešit. Iko Uwais předvádí to, co každý čeká a další zúčasnění John Malkovich, Lauren Cohan, Ronda Rousey... paráda. ()

HEED

Vynikající akce a stále více populární Iko Uwais. Whalbergovi tohle taky celkem sedlo. Film vás nenechá vydechnout ani na chvíli. Od začátku až dokonce se pořád něco děje. Pěkná práce. ()

kedu

jednu hvězdu za upřímnou snahu tvůrců uznat, že i druhá strana může vyhrát, což v USA produkci prakticky nelze spatřit ()

DJ Kritik

Dobrý akčný film, ktorý trochu odkrýva povahy ľudí, ktorí sú priamo nasadení na jednotlivé úlohy a aj nie celkom predvídateľný záver. ()

shade000

Rýchla a svižná akčná jednohubka s Markom Wahlbergom a Ikom Uwaisom. Hodina a pol ubehne ako voda. Prvá polhodinka viac taktická a potom hodina plnokrvnej rýchlej akcie... ()

Pitryx

Začátek ušel, a pak opět posloucháme rozpravy. Pokud však tuhle čtvrthodinku vydržíte, nebudete už mít na nic čas. Akce stíhá akci a jen sem tam se něco prohodí. Škoda, že to je podáno tak divně, tedy zpočátku. Pak už jsem věděl o co go, a tak jsem se jen bavil. Ty zbytečné prostřihy zrovna když se odehrává akce mne také donutily hodnocení snížit. Přesto je to nadprůměrný snímek, který si nehraje na klasická klišé. Takže na nějaké scény typu „Ne, bez tebe nejdu“ naprosto zapomeňte. *** A PŮL ()

Kimkong

Film je celkem krátký. Neustále se tam střílí. Je tam několik nelogických chyb,  jako obklíčení a přitom mají na podporu dron. Nebo úplně zbytečná zastávka v cukrárně. A hlavní hrdina je po celou dobu strašně namachrovaný. ()

Mateyf.Iks

Péťa Bergů si asi mysl, ze k dobrymu filmu staci milion strihu a absolutne superhusty all the time nasrany cool vsichni lidi, co tam jsou. Na to sem kurva alergickej. Film nejdelas cool tim, ze v nem budou cool uplne vsichni. Spis jsi misto drsnejch hlasek stravit chvili vysvetlenim, o co tam kurva jde :D Mozna pak bych dal o hvezdu na vic. ()

subic

Mark Wahlberg a John Malkovich, to je vlastně důvod, proč jsem to chtěl vidět. Jak dostat z cizí země člověka do letadla, resp. z ambasády těch 22 mil na letiště? Po velmi vlažném začátku je to pak už v podstatě nepřetržitá akce. Ale co když ten zachraňovaný není dvojitý ale dokonce trojitý agent? Co když je to celé ještě jinak a zlikvidována má být jednotka CIA? 5/10 ()

DonBraso

Jeden by řekl."Kde ty loňský sněhy jsou".Tohle mě absolutně nebavilo a Iko Uwais tu vyšvihnul aspoň svůj um pro kluky co si mažou "Ramu" na chleba.Je to spletenec,který sotva drží pohromadě,kdy už začátek se míchá s plno kecema,že ty nejsi ty,ale já jsem já.Popravdě jsem ani nečekal,že mě film od Berga unudí,abych jen počkal na nějaký koncovky.Zlatý Deepwater Horizon. ()

Aywes

Docela solidní akčňák, který se moc už dnes nedělá. V 80.tkách by zapadl. V dnešní době je to osvěžující podívaná. Má potenciál na to být něco víc s dalším dílem. Uvidíme. Takhle bych to doporučil jako nenáročnou zábavu s trochou testosteronu. ()

mbrdo

Celý film je absolútne nezmyselný, scenár úplne naprd.. Herecké výkony slabé, navyše podľa mňa aj zlý výber hercov. Mile 22 nemá žiaden príbeh a je hrozne osekaný. Akokeby vynechali prvých 30% a posledných 30% filmu. Strata času ale že MEGA ! ()