Boj s terorizmom nadobúda úplne iné rozmery. James Silva (Mark Wahlberg) práve dokončil so svojím tímom zdanlivo úspešnú operáciu, kde zneškodnili agentov KGB. A dostáva ihneď novú úlohu. Má nájsť stratenú zásielku, kde bolo cézium, ktoré slúžilo na výrobu špinavých bômb. Na veľvyslanectvo USA však dorazí radový policajt Li Noor (Iko Uwais), ktorý chce získať azyl výmenou za informácie vedúce k nájdeniu látky. Informácie sú zašifrované na disku, ktorý priniesol. Ten sa však za 8 hodín sám zničí. Kľúč má iba vo svojej hlave Li... (TV Markíza)

3k7

Pěkný akčňák, pěkné scény, hodně bojů, špatná logika přípravy přemístění vip, která zabíjí úplně celý film. Na odlehčení bez nutnosti přemýšlet dobré, ale jinak je to nesmysl. Kdyby autoři filmu. nepodcenili přípravu a průzkum jak funguje evakuace VIP, dal bych 4 hvězdy. Výkony herců. neoslnily nezklamaly. Tohle je ten typicky film na který po letech zapomenete, že jste ho vůbec viděli. ()

Bohdy67

Na to jak zajimavé má film herecké obsazení, jde o průměrný akční film ze špionážního prostředí, které je buď velkolepě zvláduté jako třeba filmy s Bondem, nebo jde o průměr jako zrovna zde. V první půlce filmu se prakticky nic neděje a v té druhé je to spíš chaos... Mix postav k sobě taky ve své podstatě moc nejde. Wahlberg s Uwaisem a Cohan??? Ne, to prostě nejde dohromady... Už takhle se Maggie z WD těžko věří ta agentka, ale ok, v souběhu s Markem to ještě jde... Ika Uwaise mám v paměti jako total borce z Raidu, tady hraje věčně zpoutaného týpka co se snaží dostat do USA a má ve filmu všehovšudy dvě bitky... Ikdyž nakonec je to velmi dobrá zápletka, ale celkový dojem to nezachraňuje... :D :D 45% ()

princeznaaur

Nejlepší souboj je na ambasádě na ošetřovně, pak už jenom střílečka a honička. No Rondu zabili dřív než stihla ukázat své MMA souboje, tak to mě zklamalo, jinak takový průměr. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Není obrana proti někomu, kdo je ochotný zemřít. Někomu, kdo si umí získat naši důvěru tím, že nám nabídne to, co chceme, a co potřebujeme, to je skutečná zbraň hromadného ničení. Zabiják, co vypadá jako hrdina." Bela Talbot jako hodně ostrá agentka, která chrání řadového poldu, který se rve jako vzteklej. Na vše dohlíží horkokrevnej Mark Wahlberg, kterému samopal v ruce jednoduše sedí. Akční sekvence nejsou přehnané. Příběhově je to jako S.W.A.T. Dostat se z bodu A do bodu B, přičemž stále chránit řadového poldu, a cestou si střelit do všeho, co se hýbe. Konec mne ohromil, akci považuji za podařenou... Ale nelze dát víc než 3*. Jednak tu trvá než se to rozjede... A když se to rozjede, tak je to čistý průměr. - 50%. ()

Fiffty

Taký priemerný akčný film s poriadnou porciou zabíjania. Tempo bolo dobre a akcia sa stupňovala, ale nebolo tam nič čo by dokázalo viac zaujať, čo prekvapilo bol zaujímavý koniec, ale to bolo asi všetko. ()

minoss113

Akonáhle si uvedomíte že tu nejde o žiadne filozofovanie nad nesmrteľnosťou chrústa, akonáhle sa odosobníte od "USA,USA, U-S-A, sme najlepší lebo sme USA!" faktoru, dostanete dynamickú akčnú vec ktorá ťahá od prvej polhodinky až po koniec bez prestávky, s peknými prestrelkami, vietnamcom ktorý aj zamknutý v aute zabíja nápaditejšie ako polovica našej armády (krk X rozbité okno) a hlavne vo finále celkom (pre tento žáner) prekvapivý koniec. Príjemná pukancovka na večer, vypnutej hlave to sadne nadpriemerne. Len pozor ak má vaša polovička problém s krvou a mŕtvolami, v takomto prípade nebudete mať moc pekný večer. 4/5 ()

tompolicky

Proč vznikají vtípky o nesmrtelnosti jen na Chucka Norisse, když jak jsem mohl vidět i mého milého Marka mine taky každá kulka, zatímco on se trefí 11X z 10ti střel... Film je totální bordel, chaos, nelogičnost.... Po městě se střílí, hází granáty, vyhazují auta do povětří půl dne a neobjeví se ani jeden polda, nezraní civilista ( protože v tomto velkém městě zřejmě žije jen jedna rodina a ta je náhodou na dovolené v Karibiku )… Divím se, že na tohle Mark kývnul, film je hodně pod jeho úroveň. Nezáživné, neuvěřitelné, přehnané...ztráta času... ()

Jackal07

Ta akční půlhodina je lahůdková, nicméně zbytek překomplikovaný a Marek překvapivě přehrávající. Za mě čistá tři a půl. ()

panfilmu

Jo docela jsem se bavil, film postavený sice na slabším ději, ale o to lepší akci, není to skvost, co ve mě zanechá hlubokou vzpomínku, ale rozuzlení, že za všechno zase můžou ty rusáci, mě pobavilo, i když jako divák to víte od začátku do konce, film postavený na jednom herci a to Whalbergovi. Byla to dobrá volba. ()

floppy4

Odfláknutá akčná jednohubka, čo zrejme vznikla len preto, lebo v rozpočte ešte ostalo na tento rok aj niečo pre tento žáner, tak zavolali pánovi Bergovi. Wahlberg dostal extrémne debilnú postavu a aj s tou gumičkou mi išiel na nervy už od začiatku. Bolo to proste riadne tupé a vôbec to nebolo cool, len teda Peter Berg lízol trošku akciu tak ako ju od neho poznáme, za to dávam tie dve hviezdy. ()

PORTER44

Povedlo se,M,Wahlberg zase v pořádný akci a nestačil jsem se nudit bylo to nabušený akcí,plný asíjského bojového umění tak stříleček,honiček v autech ,na motorkách prostě dost a dost,bavil jsem se. ()