Mladý tínedžer posadnutý sociálnymi médiami Kenny (Michael Rainey Jr.) sa v škole pobije s partiou rasistických násilníkov. Vinu však zvaľujú na neho a aby sa vyhol vylúčeniu, musí ako spolujazdec sprevádzať dvojicu miestnych policajných dôstojníkov Mikea Chandlera (Nicolas Cage) a Stevea MacAvoya (Dwayne Cameron) pri hliadkovej činnosti. Rutinná jazda sa čoskoro zmení na obrovskú drámu, keď dôstojníci narazia na skupinu ťažko ozbrojených zločincov počas bankovej lúpeže. Kým polícia oblieha banku a zapája sa do prestrelky so zločincami, Kenny sa snaží zostať nažive a prostredníctvom sociálnych médií dokumentuje šokujúce udalosti, ktoré sa odohrávajú pred jeho očami. (TV Markíza)

Clark_Kent

Nicholase mám rád, tak jsem se mrknul jen ze zvědavosti a takhle chujovina mě akorát uspala. U toho se nedá vydržet, doslova tam není žádná scénka kde si se třeba na chvilinku zatajil dech. Ohraný a otřepaný blbosti, přestřelky nadrámec a navíc otřesná a rozklepaná kamera. Slabotaaaaaaaa ()

mimozakon

...alebo o tom ako chlapik zpreneveril nejake tie stovky milionov na blizkom vychode a poslal ich na vela malych uctov po celom svete... a o jeho mercenaries ochranke, ktoru prepustil a nezaplatil im ani floka. Ti ho zabili a isli si vziat peniaze po svojom... vykradnutim banky WTF??? (2 Kenny z 5) ()

RedRose

no... jestli jsou americti policisti opradu takovi ostrostrelci tak se nedivim ze tam maji takovou kriminalitu... ale jinak to celkem slo, obzvlast loupeznici se s tim fakt neparali a Cage byl vic nez v pohode. 42% ()

subic

Nicolas by měl asi začít sám volat o pomoc. Pochází z rodiny, kde má téměř každý druhý Oskara, pak nechápu, proč posledních 15 let hraje tyhle děsný béčka. 4/10 ()

johnsnow

Cage absolútne v pohode, avšak zvyšok okolo neho nie je. Aspoň je to dosť akčné a nehrozí nuda i keď naši profíci v závere musia konať ako banda kokotov (viem, že to scenár vyžaduje k ich porážke ale až tak okato ich skokotiť je moc) a tá ženská agentka tak tá tam ani nemusela byť šak urobí doslova anál. ()

baclajean

Slabučké, ako posledné roky takmer každý film, v ktorom Nicolas účinkuje. Čo sa týka hereckého výkonu, nie je to najhoršie, no kamera a "kolegovia" herci filmu výrazne uberajú na kvalite. Ale v tej dodávke si Nicky pekne zakričal. ()

jokino

Tak sa zdá, že Cage podobne, ako napr.jeho herecký kolega Seagal, začína plávať v rovnakých filmových vodách. Vezme asi čokoľvek, čo sa mu len ponúkne.. Nie je to síce u Cagea úplne stálym pravidlom, má aj lepšie filmy, narozdiel už od spomínaného Seagala, ktorý točí za posl.xy rokov brak za brakom, ale ani Cage si zrovna nevyberá najlepšie.. Žeby začínali byť herci už za zenitom..? No uvidíme, čo prinesie ďalšia budúcnosť.. ()

Ace.A.T.L.

Tohle bylo hodně slabý. Nicolasi Nicolasi, čemu ses to zase propůjčil... Ne všeno bylo zmrvený úplně. Jsou tam chvíle, kdy to působí, jako normoš film ze života hlídky PD. Ale je jich tam tak hrozně málo, že to film rozhodně nezachrání a nevytáhne nahoru. Některý přestřelky byly až nesmyslný a jednání zloduchů na konci, BACHA SPOILER, kdy nechaji vyběhnout všechny rukojmí s tím, že k jednomu daji nálož, která by zabila max jednoho, možná 2 kolem něj a pak po jednom vybíhaji na otevřenej plac, kterej je navíc dobře osvícenej, nemaji se kde schovat a doufaji, že se "prostřílí", bylo až trapný a celý finále jsem kroutil nevěřícně hlavou... Jen za obsazení Cage je 1* a za těch pár světlých momentů je 1*, ale ta druhá je hoooodně slabá. Takže za mě slabý 2* a NEDOPORUČUJU ()

Kenji

Niežeby bol Cage nejakou zárukou akčnej kvality, časy The Rock a Con Air máme už dávno za sebou, ale tento film je jedno veľké sklamanie. To základné čo bije do očí je mizerná kamera. Krumov robil doteraz len TV filmy a je to strašne cítiť, do toho mizerný strih neznámeho Ivanova a nelogický scénar a réžia Shackletona, ktorý nerobil nič prevratné. Plus to natočili v Bulharsku, takže americké malomesto ako z obrázka :D Banda vojnových veteránov, ktorých ofajčil nejaký týpek v AFe sa rozhodne vybrať nejakú banku, kde týpek previedol peniaze. Lebo nemôžeš vybrať akúkoľvek banku keď chceš prachy, vyberieš si to, čo ti patrí. Do toho nastupuje desiatka postáv, akoby sme rozohrávali dvaapol hodinový opus ala Black Hawk Down, alebo minisériu ala Band of Brothers. Ale k Ridleymu Scottovi sa to nedostalo ani k druhej sekretárke a v Bulharsku z toho spravili 80 minút. Takže máme desiatku postáv, ktoré sú nesympatické a vzťahy nefungujú. Cage nie je Willis v Skautovi, a ten jeho parťák mi bol tak nesympatický, že hockto z Vareného vína by bol lepší. ( asi ) Máme tam policajtov, černocha, ktorého šikanujú, jeho matku doktorku a bandu čo ide vykradnúť banku. Vykradnú ju, na odlákanie pozornosti vyhodia do luftu kaviareň, ale keďže Cage stojí pred bankou a nikam sa mu nechce, tak mladý Roberts z JAGu začne páliť a mení sa to na obliehanie banky. Nejaké tie prestrelky. Lenže to je tak 20 minút do konca a čas na nejaké drama a stupňovanie napätia nie je čas. Čiže žiadne vyjednávanie o prepustení rukojemníkov, žiadne naťahovanie času. Nič, len sa zotmie zrazu. Jej a to som zabudol spomenúť totálne nesympatickú blondínu, akože z Interpolu, ktorá chodí hore dolu a vyšetruje a v podstate by tam nemusela byť. Záver. Naši ex-military lupiči veľa rozumu asi nepobrali, lebo únikový plán ktorý zvolili inak ako ich smrťou skončiť nemohol. Najskôr prepustia rukojemníkov. Jeden z nich má vo vrecku bombu, ktorú odvážny policajt odhalí a odbehne s ňou tri metre a vybuchne. Vtedy vybiehajú ex-mil lupiči, po jednom, bez krytia, každý k inému autu. Proti nim stojí desiatka policajtov, všetci M4 alebo M16. Padne jeden, potom beží druhý a potom posledný. Ten beží smerom ku Cagovi, ktorému medzitým zomrel kolega, ktorý si zobral jeho dcéru s ktoru sa Cage nerozpráva, kvôli matke ktorá umrela na rakovinu, a dcéra je akurát prvý deň tehotná, a kolegu viezli do nemocnice k doktorke ktorá je matka černocha, ktorého šikanovali a musel jazdiť s Cagom na zadnom sedadle ako osveta. Kruh sa uzavrel a toto ste ani nemuseli vedieť. Posledný ex-mil lupič prestrelka s Cagom, ktorý minul asi 15 zásobníkov do Beretty, ale na opasku mal len dva. Nakoniec zločinca zabije černoch. Všetko ako má byť Sofia v Bulharsku je opäť v bezpečí. ()

mad_dog01

Úplně v pohodě B. Nechápu to podprůměrné hodnocení. Jestli chcete vypnout a 86 minut se bavit, klidně do toho... A na ty dementy tady se klidně vyserte. ()

CaptAnne odpad!

Jasnej odpad, ale z té dobré sorty, tj. film, kterej je tak hrozně špatnej, že se můžete zhulit s kamarádama, pustit si to a hrozně dobře se bavit. Ten film má úplně všechno. Špatný hlášky, špatný dialogy, zápletky, co nikam nevedou, nesmyslný scény, Nicolase Cage. Za špatnost dávám 100% a srdíčko. <3 ()