Za zrkadlom

Manželia Ray a Maggie prišli o dieťa a snažia sa začať odznova. Kúpia motel v púšti, no čoskoro zistia, že sa v ňom deje niečo podivné. To, čo sa najskôr zdalo ako únik pred realitou, sa zmení na napínavý výlet do mysteriózneho sveta plného tajomstiev. Ray totiž objaví obojstranné zrkadlo a stane sa svedkom desivého činu. Nasleduje zvrátená hra na mačku a myš. Ray musí pretekať s časom, aby zachránil svoju manželku aj seba - nielen pred príšerným tajomstvom, s ktorým je motel spojený, ale aj pred podivnými ľuďmi, ktorí ho navštevujú. (TV JOJ)

Wacoslav1

Pro jednou zase souhlas s Lacem. Je fakt, že Cage si v poslední době nevybírá jenom samý špatný projekty, ale tohle byla hrozná nuda s triviální zápletkou roztaženou do absolutně neadekvátní stopáže. Film ve kterém se v podstatě nic zásadního neděje a pokaždé když se tam objeví nová postava, tak dokážete odhadnout předem proč tam je a jak to s ní nakonec dopadne. Škoda Cage má určitě na víc, ale tady to nepotvrdil.20% ()

Figu

Musím se přiznat, že mě Looking Glass příjemně překvapil, ovšem.... A to je zásadní! Film plnej ohromnýho potenciálu zprznil hrůzostrašnej konec!!! Opravdu hodina a půl stojí za to, neustále to svádí diváka z kolejí a je to plný hádanek. Závěr je bohužel velká lacinost, kterou si Cagův film nezasloužil! Za supr třičtvrtě bijáku a nádech thrillerů z devadesátek solidních 60% ()

Lacike

Jak sa vola Hallmark pre chlapov? Tento film by bol na tej stanici filmom tyzdna. Nizkorozpoctovy uondany thriller v ktorom znudeny Cage smiruje v motely svojich hosti. Na konci sa konecne pobije s nejakym zaporakom, ktory vyzeral podozrivo od prvej sceny v ktorej sa objavil a nasledne môze Cage odist z mesta aj so svojou zenou s ktorou si behom filmu riesi manzelsku krizu. Nejake klady na tomto filme s obohratym nametom? Cage s briadkou vyzera skvele. Tentoraz otravne neprehrava. Nechapem preco nehra vedlajsie ulohy v poriadnych filmoch. Stale na to ma. Druhym kladom je pekna retro hudba, ktora ale nepôsobi nasilu retro jak keby vykradala nejaky znamy motiv. Takze vysledkom je zbytocny film. 3/10. ()

LaciLC

Nebolo to zlé, len zvláštne. Celkom ma to bavilo. Jasné, že Cage už nie je čo býval, ale toto bola jedna z tých lepších úloh za posledné roky. Malo to aj správnu dávku tajomna aj zaujímavé prostredie. Tieto motely niekde v pustatine majú svoje čaro. Niektoré postavy sa mi zdali úplne zbytočné a určité súvislosti zasa pochybné a nevysvetlené. Čo mi však vadilo najviac je záver, ktorý považujem za divný, odfláknutý a nezvládnutý. Napriek tomu, má to aj svetlé momenty a na jedno pozretie to ujde. ()

Omnibus

"Za zrcadlem, ruku v kapse, vypoulené oči.... Nikolas si oko pase, tohle vraždou skončí!" Ha! Brejličky a vousy? To mi můj oblíbenec Nikolas Cage určitě udělal schválně! Jak mám pod těmi nalepenými fousisky a divadelními okuláry poznat, který ze svých dvou TOP hereckých výrazů, neboli "Mouchy, snězte si mě..." a "Čumím jak půl prdele z roští...", Mistr právě nasadil? Ergo, jestli je šéf motelu (vle)zlý vrahoun nebo jen neškodný obzerač, co chytil příležitost za pačesy a vzal něco do hrsti. Nejprve péro, posléze i rozum. Takže vlastně dobrý. Nečitelný hlavní hrdina - dobrý základ napínavé detektivky. Vypoulené oči sem, vypoulené oči tam, přestože mě při sledování zpoza velkého zrcadla, co mi visí v obýváku, šmíroval nemlich on, buličí vykuk Cage, já se bavil. Ale příště pro sichr přes něho hodím deku. Myslím přes zrcadlo, ne přes Nikolase. Ačkoli... taky řešení :-). ()