U2: Song For Someone

Steve Annis

Hudba:

Bono, The Edge

Woody Harrelson

Uznávaný režisér Vincent Haycock stojí za krátkým sedmiminutovým filmem, v němž obsadil Woodyho Harrelsona a jeho dceru Zoe. Film je oficiálním videoklipem k písni Song For Someone irské kapely U2 z jejich alba Songs of Innocence, které skupina vydala v roce 2014. (Posheidon)

corpsy

Ono, v niektorých pasážach cítiť problematiku systému väzeň a rodina, ale toto je námet na celovečerný film a nie na nedotiahnutý videoklip. ()

zdepapepa

Písnička je to obyčejná, standardní U2 tvorba, klip je taky obyčejně "hallmarkovsky" dojemný. Já bych chtěl ale vypíchnout jinou věc - příběh, resp. video, nekončí s písní, jak tomu často bývá, často před nějakým smutnějším momentem. Tady se pokračuje včetně dohry s dlouho neviděnou dcerou, skutečnou dcerou Woody Harrelsona. Drobný nepoměr mezi cestou z cely ven z budovy a celá cesta mezi vysokými ploty. ()

Dio_Padre

Vincent Haycock šel s výběrem obsazení najisto. Moc dobře věděl, co chce pro jednu z nejlepších rockových skupin a Woody Harrelson mu dal ještě víc. Nestává se často, aby hudební videoklip byl silnější, než už tak skvělá píseň, ale podle mého názoru je to přesně tenhle případ.. díky Woodymu. ()

vyfuk

Už si začínám zvykat, že U2 mají čím dál víc vymazlenější videoklipy. Bylo tomu tak i u Every Breaking Wave, ale ta byla jednoduše speciální už jenom svým textem. Tato píseň je asi o naposlouchání a osobně myslím, že tři a méně hvězd asi neví o čem klip pojednává, myslím, že komentář hydbidacz mluví za vše... ()

SpaceOdyseus

Propojeni pisnicky s devitiminutovym filmem se povedlo vyborne, Woody Harrelson je klasicky skvely, jen stejne jako hudba U2, je i cele vyzneni filmu emocnim prujmem. ()

hybridcz

Pro mě orgasmus úplně jsem cítil jak se před propuštěním z basy hroutí.Naposledy jsem to zažil ,když jsem šel z vojny vyhnalo mi to slzy do očí za mě 5* ()