Yellowstone

• USA Yellowstone (viac)
USA, (2018–2023), 45 h 19 min (Minutáž: 37–93 min)

Kevin Costner, Kelly Reilly, Dave Annable, Kelsey Asbille, Wes Bentley, Gil Birmingham, Ian Bohen, Luke Grimes, Cole Hauser, Jill Hennessy, Danny Huston (viac)

John Dutton bráni svoj ranč pred nemilosrdnými developermi, indiánskou rezerváciou a inými nepriateľmi, ktorí chcú získať jeho pôdu. Toto všetko na pozadí rodiny, politiky a jeho odkazu. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa DwayneJohnson k tomuto seriálu (4)

Yellowstone (2018)

Pár dílů jsem si zvykal, pár pár dnů odkládal komentář, ale jinak za mě převážně pozitiva. Yellowstone je přesně ten typ (skoro) chlapského seriálu, který jednou za čas potřebuje každý z nás. A utvrdil mě ve třech věcech. Taylor Sheridan je kvalitní tvůrce, Kevin Costner výborný herec, (pokud dostane pořádnou roli) a přihlášku do první řady jsem na příští sérii poslal s předstihem už dnes. Co když bude příští rok narváno. ()

Season 2 (2019) (S02)

Western?. Možná tak prostředím, kde se to celé odehrává se spoustou dobytka a koní. Ale jinak spíše drama, aspoň teda za mě a v tom je největší síla tohoto seriálu. Jakmile je to v módu rodea, bitek a ke konci krvavé odplaty, přestávám si dělat poznámky a beru jen čistokrevnou akci. Občas je to potřeba a Yellowstone mi toho v závěru nabídl opravdu hodně a proto je moje spokojenost o krapet větší než po S01. Tak na čtyři a půl hvězdy. ()

Season 3 (2020) (S03)

Celkem o ničem. Až na posledních zhruba patnáct minut, kdy si tvůrci naivně mysleli, že doženou to, co předtím zanedbali a dali tomu krvavý a hlavně velmi otevřený konec. A to mi celkem vadilo. Každá předchozí série končila jasně, srozumitelně, ale hlavně ten pocit z odvedené práce byl v případě mojí maličkosti mnohem intenzivnější. Tady to bylo nemastné, neslané a skoro bez zápachu. Čímž neříkám, že tomu ještě nedám šanci, jen jsem musel narychlo sepsat svoje pocity, než zapomenu, o čem to vlastně celé bylo;) ()

Season 4 (2021) (S04)

Ale jo, nakonec to dopadlo nad očekávání. Úplně jinak, než v předchozí sérii. Pořád se to motalo mezi třemi a čtyřmi hvězdami a poslední díly to vrátily zase zpátky nahoru. To, že je Sheridan mistr souboje a přestřelek je známá věc, ale tady u mě v závěru zabodoval i ve chvílích, kdy bych to od něj nejmíň čekal. Trošku zvolnil tempo a podle mě udělal velice dobře.( Oblíbené postavy: John, Kayce, Rip, Monica, Jimmy, Lloyd) ()

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

20.09.2023

Ještě začátkem roku platil Yellowstone za jeden z nejsledovanějších a díky péči scenáristy Taylora Sheridana (Sicario, Wind River) taky nejstabilnějších seriálů v Americe. Jenže s tím, jak… (viac)

Pokračování Wind River nabírá obsazení

Pokračování Wind River nabírá obsazení