Rytmická sekcia

• Česko Rytmická sekce (viac)

Stephanie Patricková (Blake Livelyová) už nemá čo stratiť, pretože už prišla o všetko, čo jej bolo drahé. Jej rodina zahynula pri záhadnej havárii lietadla, na palube ktorého mala byť aj ona. So životnou tragédiou sa ťažko vyrovnáva a prepadá silnej drogovej závislosti, ktorú financuje prostitúciou. O tri roky sa vďaka novinárovi dozvie, že letecké nešťastie nebola nehoda, ale cielený útok. Skontaktuje sa s bývalým agentom MI6 (Jude Law) a požiada ho, aby z nej vycvičil neľútostného zabijaka. Kedysi zlomená Stephanie získa novú identitu a vydá sa na lov všetkých, ktorí sú zodpovední za smrť jej rodiny - bez ohľadu na to, čo ju to bude stáť. (TV JOJ)

Hollohlaway

Očividně neáčková produkce s áčkovými herci a vysloveně céčkovým scénářem. Zápletka je sice jednoduchá, ale v průběhu děje to stejně nedává kolikrát smysl. Úvodní rádoby vycvik je těžce neuvěřitelný a přeměna v cvičeného zabijáka, která v podobných filmech bývá i tak urychleně odbavená, tady šla vysloveně turbotempem. Blake Lively mám docela rád a její fyzické hraní se tady celkem hodí, ale jinak to nešlo ani cestou zábavného béčka, ani rafinovaně vystavěného thrilleru, ani civilnější verzí Brutální Nikity. Trochu to dotáhnout a mohlo to být solidní, nevím v čem byl problém, ale skoro to člověka nezaujme. ()

Figu

Naprosto náhodně jsem na Rytmickou sekci kápl, takže úplně bez očekávání a emocí. Říkal jsem si, že Lively a Law bude záruka kvality, ti to ovšem odjeli fakt na půl plynu. Je to velice oku nelahodíc natočený, se spoustou hluchých pasáží a takřka bez pořádné akce... Jak to u mě začalo, tak to i končí. Vše naprosto bez emocí... Velká tečka. 50% ()

Arsenal83

Blake Lively by mala určite opustiť čierny účes, inak ju Reynolds rýchlo opustí a ten je na nejaký ten rozvod už zvyknutý. V tomto filme o pomste jednej ženy za smrť svojich blízkych som veľa nečakal. Predsa len takáto pomsta sa skôr očakáva od Brucea Willisa alebo Mela Gibsona. Ale sme v novej dobe, takže nie je problém, keď sú pomstiteľkami aj vychrtlé žienky a ide im to veľmi dobre. Napriek vyše dvom hodinám tohto filmu to celkom rýchlo utečie, pozitívom je hudba, ktorá dobre stupňuje jednotlivé scény ale výrazným negatívom je kamera, ktorá sa triasla ako huspenina. ()

AppleCore

Ten hate ze strany kritiků i diváků je pro mě nepochopitelnej, protože The Rhythm Section je strhující pecka, která se drží skutečnýho světa a jeho pravidel. Přerod Stephanie z životní trosky na nájemnou vražedkyni byl uvěřitelnej a herecky dokonale prodanej (ta její nemotornost, nezkušenost, svědomí). Film má navíc parádní kameru, úžasnej soundtrack a skvělou akci, i když je jí málo a trvá přes hodinu, než k nějaký dojde. Režijně se to nese ve stylu filmů Hanna nebo The American. PS: Celá série Bourna je víc nepravděpodobná a pitomější než tohle, jenom se tam víc střílí. ()

verbal

To si takhle pičinka na chvíli odskočí od dlouholetého závodního kurvení se a fetování, podstoupí čtyřměsíční intenzivní kurz špiónství, přičemž už po měsíci bez zadýchání v mínus pěti přeplave Loch Ness a po těch dalších třech je z ní totální padesátikilový zabiják od plotny, schopný krkolomně nafiletovat jakoukoliv veletupou džihádástickou buňku. Prostě výjimečně hnusná Blejk v přiblblém, nudném a škaredě natočeném šestákovém kroutihlavu o peklotyčně iritující a půl filmu otravně truchlící pomstychtivé vyfetlé štětce od Navy Fowls. ()

• Blake Lively si při natáčení poranila ruku a musela podstoupit dvě operace. Kvůli tomu se muselo natáčení přerušit na téměř půl roku. [Zdroj: Fandimefilmu.cz] (BMW12)