Roy Pulver (Frank Grillo), vyslúžilý príslušník Delta Force, uviazol v časovej slučke a vďaka mnohým predchádzajúcim slučkám smrti sa naučil prežiť deň. Každý deň sa zobudí o siedmej ráno, vyhne sa atentátnikovi vo svojom byte a útoku strelca vo vrtuľníku, potom unikne zo svojho bytu skôr, ako vybuchne. Počas dopoludnia sa mu podarí uniknúť mnohým vrahom, ale zistí, že nie je schopný prísť na to, ako prežiť útok atentátnika o 12:47. Znova sa prebudí vo svojom byte, na ktorý zaútočil atentátnik o 7:00 ráno. Deň pred tým, ako Roy vstúpil do slučky, ho jeho manželka Jemma (Naomi Watts), s ktorou už dlho nežije, požiada, aby ju navštívil v práci. Pracuje v spoločnosti Dynow Labs, ktorá vyrába zbraňové systémy. Chce, aby tam Roy absolvoval pracovný pohovor. Obaja sa dostanú do sporu kvôli Joeovi (Rio Grillo), ich synovi, ktorého Jemma presvedčila, že Roy je len rodinný priateľ. Keď šéf spoločnosti, plukovník Clive Ventor (Mel Gibson), objaví Roya v Jemminom laboratóriu, ako pracuje na prísne tajnom projekte, nechá ho vyviesť von, ale Jemme sa podarí získať vzorku Royových vlasov. V jednej z opakujúcich sa slučiek sa Roy pokúša zavolať Jemme, ale namiesto toho sa rozpráva s Ventorom, ktorý mu povie, že Jemma deň predtým zomrela pri nehode v laboratóriu. Roy je zdrvený, ale neverí, že by jeho žena mala nehodu... (TV Markíza)

JJ.Gibson

Nápad pěkný, ale s filmy s časovou smyčkou je problém, aby uměli diváka ještě překvapit, což se sice Boss Levelu v první půlhodině daří. ale upřímně po hodině sledování, jsem měl pocit, že už na koukám dvě hodiny. Najednou bylo kouzlo pryč a nijak zásadně se nevrátilo. Vcelku sympaťák Grillo, dobrej záporák Gibson, vtipný Sasso a příjemná Michelle Yeoh, ale nepodařilo se to ,,vystajlovat" do dokonalosti, takže sorry. Chtěl jsem proste víc! ()

SonGokussj

Na hromnice o den více s větší počtem zbraní a menším počtem příběhových částí. Pobaví, nadchne, potěší, možná malinko ke konci zklame, za mě se však povedlo. Prima věc, u které člověk nemusí moc přemýšlet, tázat se na smysl života, prostě jen akční /scifi/, které se, jak popisuje POMO, díky bohu nebere vážně. A to tomu jen prospívá :-) I am Roy and Roy has done this 70 % ()

Tony.cs

Ano, bylo tady už dost filmů na podobné téma. Ale tohle bylo velice zábavné a vtipné. Jednoduché, ale dost akční. Taková lepší zábava, ale není to tak daleko od průměru, ani to nemá moc k daleko ke špičce. A Frank mě celkem baví. ()

Kaluž

Ujetá akční vylomenina s nízkorozpočtovým vizuálem a až bolestně nevyužitým Gibsonem. Zkrátka klasický "direct-to-DVD" výplach, tentokrát však s indexem zábavnosti nevídaně vysoko a být v ústřední roli kdokoliv jiný než gumový herecký antitalent Frank Grillo (Statham by v tom byl libovej), šel bych snad i o bodík vejš. ()

italka63

Frankovi to jako vždy sekne, nicméně děj je poněkud předvídatelný, nešlo to brát nějak moc vážně. Mel tam byl tak trochu do počtu, zkrátka celkově neurazí, nenadchne a není důvod to kdy vidět ještě jednou. ()

slunicko2

Boss level na úrovni trainee. 1)  Nelogický souběh děje._____ 2)  Rodinný motiv se synem Joelem a jeho matkou je plytký._____ 3)  53letému (v roce dokončení filmu) Franku Grillovi (hlavní role - policista Roy v časové smyčce) bych nabídl roli Leoše Mareše, co nechce odejít do důchodu. Určitě by oslnil._____ 4)  Takže uchopte Osirisovo vřeteno a prchejte, dokud můžete. ()

salalala

Hodně příjemné béčko, jemuž je na VOD (potažmo videu) nejlépe. Joe Carnahan akci umí, protože v jeho podání je pořádně stylová, nechybí jí adrenalin, je relativně brutální, a i když se situace vzhledem k zápletce opakují, pořád baví a pokaždé nabídnou trochu jiný úhel pohledu. I atmosféra určité nejistoty funguje na výbornou a celková stylizace do starých videoher je nápaditá a dost zábavná. Jakmile se ale dostane na příběh a dialogy, začíná to trochu drhnout, protože příběh sice není úplně nesmyslný a přepálený, přesto je v něm několik logických děr a i přes určitou snahu o sofistikovanost je de facto jednoduchý a trochu předvídatelný, ačkoli v něm nechybí několik překvapivých zvratů. Rodinná line bohužel nefunguje a je dost toporná a vesměs nezajímavá. Moc nepotěší ani trochu lacinější vizuální stránka, protože z některých scén je evidentní přehnané využití CGI.  Frank Grillo v hlavní roli je naprosto výborný a celý film táhne svými hláškami a charismatem, protože ostatní nemají moc prostoru, což mrzí zejména u spolehlivé Naomi Watts a Mela Gibsona, jehož záporák je nevyužitý a ani jejich závěrečný střet není tím pravým vyvrcholením filmu. Ona ostatně lepší pointa chybí úplně, protože zvolené zakončení je hodně zvláštní a zbytečně nejasné. Boss Level není špatný film, je zcela záměrně zábavný a jeho obsazení je velmi solidní, přesto mu k lepšímu hodnocení chybí dost věcí a určité originality, jako počin na jedno zhlédnutí ale funguje báječně. 60 % ()

IceQueen

Opakovanie je matkou múdrosti a otcom stereotypu, alebo čoho je moc, toho je príliš. Navzdory tomu zábavné, akčné a vtipné. Grillo má 55 rokov, slovom páťdesiatpäť! ()

honajz2

Ale ty tři hvězdy jsou hodně slabé a dávám je jen proto, že Naomi Watts, Michelle Yeoh, dejme tomu i Mel Gibson, sem tam nějakou slušnou akci a fakt, že mě to v druhé půlce začalo konečně aspoň nějak bavit. Jinak je to další film s námětem časové smyčky, který je ale sotva na jedno zhlédnutí a který nepředvádí nic, kvůli čemu bych měl důvod si ho delší dobu pamatovat. Hlavně teda Frank Grillo nemá to správné charisma, které by správný akční hrdina měl jít a celou dobu na mě působil dojmem, jako bych sledoval špatného klona Jamese Franca, který je pod vlivem nadměrného množství antidepresiv. Ale není to jediný problém, co tenhle film má, ono to je většinu času takové unylé, bez pořádného švihu a drivu, který by správný akčňák mít měl. V pár scénách ho to naštěstí má, ale není jich bohužel ani polovina. A co si to taky mohlo odpustit je ten přehršel rádoby-cool hlášek, které mi často přišly spíš trapné a jak koukám do komentářů ostatních, asi jsem jeden z mála, kdo to tak měl. Ale na slabé tři mi to stejně jen tak tak vystačí, protože mě bavil ten videoherní styl (a to na videohry moc nejsem a nikdy jsem nebyl) a v druhé půlce rozhodně víc než v první. Jen si teda umím představit, že bych časem mohl jít s hodnocením i níž, protože to opravdu není nic extra a podobně jako u včera hodnoceného Palm Springs to vidím na 2,5*... ()

M.i.k.e

Carnahan dostál svojí pověsti a opět přišel s našlapanou,lehce béčkovou a většinu času hodně zábavnou akční blbinou.Využití časové smyčky sice není nijak extra výjimečné,ale příběhu slouží dobře a hlavně velmi dobře slouží tomu aby Frank Grillo sázel jednu hlášku za druhou a ukázal,že podobné druhy filmů utáhne levou zadní.Co trochu zamrzí je nevyužití dobrých herců ve vedlejší rolích.To platí primárně pro Gibsona,Naomi Watts a Annabelle Wallis.Lehčím mínusem je i to,že se Carnahanovi nedaří držet tempo po celou dobu,takže extra zábavné a možná až moc našlapané pasáže střídají ty méně záživné (většinou ty,kdy má nějaká postava potřebu něco vysvětlovat.nebo mít proslov).Trošku lepší rozvržení by tenhle film posunulo ještě o kus dál.Na druhou stranu těch pasáži ale není tolik aby to vyloženě zkazilo zážitek z až překvapivě dobrého filmu v rámci žánru...80% ()

Martin741

Zatial jeden z tych podpriemernych filmov rezisera Dzoe Karnahana /A-team, mezi vlky, Sofer 2014/, za jeho najlepsi film povezujem Mizerove 2020. Mel Gibson /Lethal Weapon, Expendables 3/ tu ma byt ako hlavna hviezda, ma len ale par viet na starosti. Potom ma nebavili tie resety deja, a ko hlavny hrdina vsetko prezil. Akcia samoucelna, raz som to videl, viac sa nevratim : 40 % ()

Figu

Hrozně moc nenápanej flák, kterej absolutně dává, co má! Ono vlastně, kdo napíše scénář k filmu s časovou smyčkou, je bourák, kdo jí zrežíruje, je bourák číslo dvě! Carnahan ode mě má dva obrovský (i když k ničemu) vyhozený palce vzůhu! Grillo je total sympaťák a frajer! Fakt mu divák musí fandit. Pasáže, kdy Gibson vykládá o zážitku kance s hadem byla delikatesní! Možná šlo o nejnudnější pasáž bijáku a přitom tak úchvatnou, díky vyprávění Mela! Fakt mě historka bavila! A pak už jen jedna veliká jízda! Díky Ellmariachi za doporučení, určitě stálo za to! 90% ()

kombajn

Se omlouvám, ale mě to bavilo. Teda až na poslední minuty filmu. Bez koronaviru by to bylo za 3 hvezdy, ale myslím, že v tomhle filmovém suchu si to tu čtvrtou zaslouží. Nečekejte od toho víc, než dost vtipnou akci a myslím, že vás to nezklame. ()

rakovnik

Příjemná a zábavná jednohubka, byť obsahem je dost brutální. Ovšem v odlehčené formě. Byl jsem mile překvapen, kolik cest i přes neustálé opakování dokáží tvůrci nalézt. Rozhodně jsem se nenudil. Jen ten závěr... Takové opravdu nemám rád. ()

bourec

U tohodle filmu jsem si slíbil, že ho určitě sjedu ještě jednou. Vyproštění mám už podruhý sjetý, ale to je sice dobrý, ale trochu mě sere to, kde se odehrává, a koho skvělej Hermsworth zachraňuje, a proč. Boss level mě napodruhý docela překvapil. Už mi to dávalo větší smysl, i zábavnější mi to přišlo. Já osobně mám nějakej problém s Grillem, ale tady nakonec v poho. Teď ještě Nobody. 80%. ()

C0r0ner

Samozřejmě to nedosahuje kvalit jiných smyčkových filmů, ale jelikož mám tento subžánr moc rád, po většinu stopáže to bylo celkem vtipné a vraždění se dala počítat na stovky, zbývá příjemný pocit z dobře odvedeného řemesla a příjemně strávené hodiny a půl. 75% ()

Martrix

První polovina byla dynamická jízda s podobně zvrhle cool smrádkem, jako třeba nedávné Guns Akimbo. Frank Grillo rozhodně nevypadá na 55 letého chlápka a hlášky trousí se stejnou samozřejmostí, jako Willis, nebo Gibson ve zlatých akčních devadesátkách. Jenže tvůrci nechtěli zůstat jen u cool akční nálože a rozhodli se přimíchat nějaké ty rodinné patálie/Příběh. Není potíž v tom, že by byla zápletka blbější, než u jiných filmů s časovou smyčkou, ale subjektivně na mě celý film působil delší, než je. Asi v polovině už ty návraty přestaly být cool. Naštěstí zůstala zvědavost, jak nakonec Roy dopadne. Ta trocha patosu mě osobně nijak nevadila. Jen je škoda, že se nepodařilo naroubovat to k té libové akci bez ztráty dynamiky a bylo to na úkor přiměřené stopáže. Přesto nejsem stejně jako v případě Guns Akimbo zklamaný. Většinou jsem se bavil. ()

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

05.11.2019

Herecké hvězdy Mel Gibson a Frank Grillo mají za sebou čerstvě spolupráci s režisérem Joe Carnahanem na akčním sci-fi Boss Level, které je momentálně v post-produkci. Tato trojice si pak zjevně sedla… (viac)