Roy Pulver (Frank Grillo), vyslúžilý príslušník Delta Force, uviazol v časovej slučke a vďaka mnohým predchádzajúcim slučkám smrti sa naučil prežiť deň. Každý deň sa zobudí o siedmej ráno, vyhne sa atentátnikovi vo svojom byte a útoku strelca vo vrtuľníku, potom unikne zo svojho bytu skôr, ako vybuchne. Počas dopoludnia sa mu podarí uniknúť mnohým vrahom, ale zistí, že nie je schopný prísť na to, ako prežiť útok atentátnika o 12:47. Znova sa prebudí vo svojom byte, na ktorý zaútočil atentátnik o 7:00 ráno. Deň pred tým, ako Roy vstúpil do slučky, ho jeho manželka Jemma (Naomi Watts), s ktorou už dlho nežije, požiada, aby ju navštívil v práci. Pracuje v spoločnosti Dynow Labs, ktorá vyrába zbraňové systémy. Chce, aby tam Roy absolvoval pracovný pohovor. Obaja sa dostanú do sporu kvôli Joeovi (Rio Grillo), ich synovi, ktorého Jemma presvedčila, že Roy je len rodinný priateľ. Keď šéf spoločnosti, plukovník Clive Ventor (Mel Gibson), objaví Roya v Jemminom laboratóriu, ako pracuje na prísne tajnom projekte, nechá ho vyviesť von, ale Jemme sa podarí získať vzorku Royových vlasov. V jednej z opakujúcich sa slučiek sa Roy pokúša zavolať Jemme, ale namiesto toho sa rozpráva s Ventorom, ktorý mu povie, že Jemma deň predtým zomrela pri nehode v laboratóriu. Roy je zdrvený, ale neverí, že by jeho žena mala nehodu... (TV Markíza)

SmajdalfCZ1

Tak tohle jsem si nemohl nechat ujít. Trailery vypadali velice dobře. Jelikož mam rád filmy s touhle tématikou, tak jsem tenhle film zvolil na dnešní večer. Film si celou dobu drží tu svou flow, informace jsou zde podávány příjemným tempem ( né jak u některé Nolanovky ). Takže po téhle stránce to je fičák. Herci Grillo a Gibson hrají co můžou, ale dle mě prostě neměli úplně šanci se prosadit. Jediné co bylo dle mě slabší, tak jsou efekty a ten konec. Určitě ten film není špatný, ale nevím zda bych to dal úplně do Aček. Staršímu bratříčkovi - Na hraně zítřka - se to opravdu nemůže rovnat a nepobavilo to ani tak moc jakou Groundhog Day, ale tyhle typy filmů prostě mají své kouzlo. A mě to okouzlilo. Je to příjemná večerní oddychovka u které nemusíte přemýšlet. ()

Kushina

Jakože dobrý! Na hraně zítřka v méně sci-fi a více akčním a masakrálním duchu. Prostě mě ten kopec akce bavil. Sice to o proti EtT nebylo tak kvalitně zpracované, ale řekl bych, že fanouška akčních filmů jako já to bavilo ještě víc. Nečekal jsem tak dobrý film s hezkým příběhem a otevřeným koncem, který mi tolik nevadil. 75% ()

Heywood

Časová smyčka už tolikrát použitá ve filmu. Od Na hromnice o den více konče Na hraně zítřka a možná i dál. Příběh má opilce a sobce v hlavní roli, padoucha plukovníka a tým posedlých zabijáků u nichž si kladete otázku, proč jich bylo tolik na jednoho vysloužilce. Nakonec nám tu vše rozlouskne láska a tedy budiž. Ocenit musíme provedení, svižné tempo, Frank Grillo je opravdu odpudivý a tím možná i přesvědčivý. Je to tak 70%. Mimochodem Delta Force nejsou policisté, ale vojáci..to jen k chybě v obsahu. ()

cortez

I já mám někdy pocit, že nějaký film vidím jakoby znovu, kdoví jestli se to opakování a cestování zpět v čase neděje i mě:), Na druhou stranu, i přesto, že to je stále dokola mix těch typů x-krát a stále poprvé s nejrůznějšími bečkovmi úchylárnami , (jako třeba bloodshot), tak se na to celkem pohodově kouka. Na zabití času s pivkem navečer, celkem pohodová odreagovačka. ()

hony23

Na Hromnice zabijí tě o 200x více. Máme tu dalšího hrdinu, co pořád dokola prožívá stejný den, ve kterém je zabit. A tak se pokouší dopátrat, proč po něm zabijácký gang jde a kdo je poslal. Chvílema je to opravdu zábavné sledovat, jak neustále umírá na spoustu způsobů, postupem času ale už to začíná být nudné sledovat stále stejné scény dokola. ()

Ace.A.T.L.

Kdyby tam nebylo dost vtipných scén, bylo by to o 1* míň, ale takhle to velice mile překvapilo. Má to akci, má rychlost, má to vtip a na oddechovej film, to je dost zajímavý. Frank Grillo byl vybranej dobře. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

Rian_witcher

Správná blbůstka pro fandy scifi praštěných parodií obzvláštněná bezva postavičkami, které bohužel dostali jen málo prostoru. Ale já se bavil tak lepší 3* :) ()

cubiczech

Hele je to fakt dost sranda, popravdě jsem se letos tak dobře nezasmál jako u některých situací v Boss Level. Je to ale stejně pořád béčko, a bohužel strašně neoriginální béčko. Naštěstí si ale z mnohého bere jen to dobré a to horší tomu snad i odpustim. Jako mezi 3 a 4 hvězdama rozhodla druhá polovina filmu, a to tak, že jsem nakonec musel dát prostě jen 3... ()

Scaevola

Podívaná přestřelená ve všech ohledech lehce uhrane vzdor své neoriginalitě. F. Grillo roste s každým rokem, M. Gibson je správně nadbytečný a o ostatek se postará třaskavá akce, která je v poslední třetině zbytečně naředěna sentimentálně rodinnou odbočkou, jež nese naštěstí význam nejen z pohledu paradigmatu (přece nemůžete v 21. století natočit jen tak obyčejný akční film...), ale i vzhledem k příběhu. Zkrátka povedená zábava na jediný večer. ()

v.indruchova

Mám ráda toto téma časové smyčky. Nějaké to ponaučení se zde najde a taky hodně akce. Pro mě nemusí být RAW násilí. Hlavní hrdina by mohl pro mě být trochu někdo jiný. Líbí se mi že postavy jsou kolem padesátky a po padesátce a pořád to umí rozjet. ()

mich4l.b

Trochu to preženu: Už by se měly točit jen filmy podle podobnejch chytrejch a inovativních scénářů. Všechny ty lineární tuctový produkce bez invence jsou jak z minulýho století. Zastavme to! ()

Tomas_PO

Po zopár týždňov od pozretia si už popravde ani nepamätám, o čom to bolo a tak hodnotenie 2/5 je možno až prehnané. V skratke obyčajný akčák, no  dej obohraný a veľká nuda s hrozným záverom. ()

Dr_Berry

Na tohle se vyplatilo čekat. Akční nářez ve stylu Na Hromnice o den více smíchaný s osmdesátkovými videohrami. Frank Grillo, to je ten týpek co si s kámošema došlápnul na Captaina Ameriku ve výtahu, si neskutečně užívá svou roli bývalého vojáka Delta Force uvězněnýho v časový smyčce. Proč? To neví ani on sám. Proč po něm jde plno nájemných zabijáků? Možná s tím má něco společnýho Mel Gibson. Hollywoodskými studii nedoceněná zvrhlá mysl režiséra Joea Carnahana opět ukazuje jak tomuhle světu chybí akční nahláškovaný výplachovky. Jednoduchá, přímočará přesto neuvěřitelně zábavná a akcí nezpomalujíci jednohubka, která by si zasloužila více pozornosti než jen být v tichosti vypuštěna na net. ()

ReactLotus

Filmov, ktoré sa zaoberajú časovou smyčkou začína pribúdať a tento nie je nejak extra unikátny, aj tal ale robí niektoré veci inak, respektíve novo a zaujímavo. "Osirovo vreteno" je zaujímavý koncept, ale vo finále ma prekvapilo, že zvratom nebolo, že sa jedná o videohru. Tie nápisy a prehane vyzerajúce postavy mi indikovali, že sa fakt jedná o hru a dokonca sa tu aj zmienili o videohrách, takže sa niet čomu diviť, že som si to myslel. Ale , ako som už spomenul, mýlil som sa. Príbeh je teda celkom ok, zabaví aj napriek mnohým klišé momentom. Trochu blbý, respektíve násilnú, ale to je spôsob, akým ho chcel vytvoriť režisér a niekomu to tak určite aj vyhovuje. Aj napriek tomu tu je ale aj niekoľko emotívnych, rodinne zameraných momentov, ktoré som v takomto filme nečakal. Herci pôsobia niekedy trochu mimo, neviem, prečo sa mi taký zdajú byť, možno scenárom, neviem... A zároveň mi hlavný herec príde nesympatický. Vôbec si nepamätám hudbu, takže nemôžem povedať o nej nič... Pomerne nenáročná oddychovka... 7/10 ()

moriero

Nejlepší film s Grillem, který jsem si před dvěma lety nechal úplně idiotsky ujít. Našlapaný, plný akce a hlášek. V prvních pár minutách jsem byl přesvědčený o své  pointě - že si Frank uvědomí, že je počítačová figurka. A když se pak film začal ubírat konvenčnější sci-fi cestou, byl jsem zklamaný asi deset vteřin. Víc času protáčet otráveně oči mi těžký sympaťák Grillo a nádherná Watts nedali. Super jízda, která si umí udělat sama ze sebe prdel a je sentimentální tak akorát, aby to neotravovalo. Za mě plných 100%. ()

bonovox

Je to v podstate blbosť, ale vďaka réžii a charzme Franka Grilla sa na to dobre pozerá. Kvalitná akcia je taktiež fajn. Ani mi v závere nechýbal nejaký výraznejší finálny súboj s Gibsonom. V záplave tzv. časových filmov pozerateľná jednohubka. 80% ()

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

05.11.2019

Herecké hvězdy Mel Gibson a Frank Grillo mají za sebou čerstvě spolupráci s režisérem Joe Carnahanem na akčním sci-fi Boss Level, které je momentálně v post-produkci. Tato trojice si pak zjevně sedla… (viac)