Roy Pulver (Frank Grillo), vyslúžilý príslušník Delta Force, uviazol v časovej slučke a vďaka mnohým predchádzajúcim slučkám smrti sa naučil prežiť deň. Každý deň sa zobudí o siedmej ráno, vyhne sa atentátnikovi vo svojom byte a útoku strelca vo vrtuľníku, potom unikne zo svojho bytu skôr, ako vybuchne. Počas dopoludnia sa mu podarí uniknúť mnohým vrahom, ale zistí, že nie je schopný prísť na to, ako prežiť útok atentátnika o 12:47. Znova sa prebudí vo svojom byte, na ktorý zaútočil atentátnik o 7:00 ráno. Deň pred tým, ako Roy vstúpil do slučky, ho jeho manželka Jemma (Naomi Watts), s ktorou už dlho nežije, požiada, aby ju navštívil v práci. Pracuje v spoločnosti Dynow Labs, ktorá vyrába zbraňové systémy. Chce, aby tam Roy absolvoval pracovný pohovor. Obaja sa dostanú do sporu kvôli Joeovi (Rio Grillo), ich synovi, ktorého Jemma presvedčila, že Roy je len rodinný priateľ. Keď šéf spoločnosti, plukovník Clive Ventor (Mel Gibson), objaví Roya v Jemminom laboratóriu, ako pracuje na prísne tajnom projekte, nechá ho vyviesť von, ale Jemme sa podarí získať vzorku Royových vlasov. V jednej z opakujúcich sa slučiek sa Roy pokúša zavolať Jemme, ale namiesto toho sa rozpráva s Ventorom, ktorý mu povie, že Jemma deň predtým zomrela pri nehode v laboratóriu. Roy je zdrvený, ale neverí, že by jeho žena mala nehodu... (TV Markíza)

Shitonit

Lehce, i přes počáteční nesympatie tomu dávám pět hvězd,a to zejména proto, že se mi prostě chce. Začátek filmu působí jako typický prdelovleznovýmovie, opakující se až k nasrání stále dokola. Někde kolem třetitny to začíná člověka tahat za koule (v případě že člověk koule má..) a pak už to frčí bez zakopnutí jako multiakční jednohubka, splňující vše co se očekává. Akci, krev, trochu děj, lehkou až zvrácenou bezmozkovost a nakonec vyvrcholení v podobě zapeklitě zamlženýho, otevřenýho, nejasnýho závěru. Takže pac a pusu bez rámusu, sejdeme se co nejdřív u slastného pokračování ?? ()

Brooks

Šikovne napísaná, komediálne odľahčená kravina na jedno pozretie s krajne neuspokojivým finále. Akcia čistý Carnahanov štandard. Grillo je ideálny bad-ass hrdina, svorka zabijakov nádejne načrtnutá, ale nedotiahnutá a v úlohe hlavného záporáka by som si vedel predstaviť aj iných hercov, nie nevyužitého Gibsona. Úloha Michelle Yeoh je prakticky len cameo. Je tu čo kritizovať, ale dávam 4* za celkovú zábavnosť, sadlo mi to do nálady. ()

panPatejl

Libový Béčko. Dialogy nejsou ani tak Boss lvl, jako spíš sharknado lvl. A parádně to tam sedne! Příběh je samozřejmě plytká sračka (jako většina dnešní tvorby), ale na nic si nehraje. Má to nápad a spád. I to se dneska musí cenit... ()

Milda003

Myšlenka úplně nová není.. je to takovej remake na "Na Hromnice o den více ". Ale provedení se mi líbilo a bavilo mne to i po hudební stránce. Herce jsem kromě Mela neznal ani jednoho, ale to není na škodu ()

TaNya_

Možná to bylo zamýšleno jako akční béčko, ale já se tady bavila mnohem víc než třeba u některých marvelovských blockbusterů, DC radši ani nezmiňuju. I přes tu delší stopáž si to drží hravé tempo a celkově by to ve mě zanechalo ještě lepší dojem nebýt toho úplnýho konce. Nemám problém s tím konceptem, jenom se mi moc nelíbilo provedení, ale to byla opravdu jenom drobná vada na kráse. ()

LdaVinci

Teď nedávno jsem to psal, ale musím znovu. Časový smyčky mě neomrzí! :DD Zase trochu jiné pojetí a zase trefa do černého. Možnosti, co časový smyčky dávají, ty jsou skoro nevyčerpatelný. :) ()

Maniik88

S podobným nápadom znovuoživenia som sa stretol naposledy pri Edge of Tomorrow a to bolo teda vo všetkých smeroch lepšie. Aj tu sa to snažilo byť vtipné, cool drsňácke, no nie vždy sa to darilo. Frank Grillo je fajn svalňák do vedľajších rolí, no ako hlavná postava to už občas nebolo ono. Mihol sa tu aj s malou rolou nenávidený Gibson (škoda, to je proste pán herec), síce už trochu staršia, no stále výborná Naomi Watts. Film bol pre mňa trochu sínusoidný, raz hore a raz dole a malo to fajn momenty aj nudnejšie časti. Ale celkovo som sa pobavil, proste akčné Bčko, vlastne Rko. Súboj s katanami fajnový. ()

luthy

Boss Level je príjemnou oddychovkou kde presne platí rovnica: malé očakávania = príjemné prekvapenie.  Frank Grillo ako hlavná postava, sympatický výkon v tomto akčnom filme, koncept veľmi podobný ako je to vo filme Na hrane zajtrajška (2014). Osobne mi vo filme nič nechýbalo a vyslovene nevadilo, akurát Boss Level nebol vlastne Boss Level, ľahký kill :D Jednoznačne odporúčam, dá sa pri tom dobre vypnúť. ()

wege

Sice to není ten dynamické jako Na hraně zítřka, ani tak vtipné jako Hromnice .., ale zase to není úplně špatné. Ten nápad není novátorský, ale je dobře uchopen, akce taky ujde. Když máte rádi filmy, kde hraje hlavní roli čas, tak se vám to bude muset líbit. ()

Ex_Machina

„Už som zomrel 144 krát. Končí tým každý deň.“ Filmy s časovými sľučkami mám rád, hlavný hrdina v nich vždy buď zachraňuje zem, alebo sa snaží získať si srdce ženy svojho života. Pokiaľ hľadáte totálnu oddychovku s basou piva po ruke, tak toto je pre vás to pravé orechové. Oscara to síce asi nezíska, ale pokiaľ by boli kategórie za kvalitné hlášky a našlapanú akciu od začiatku až do konca, tak by to malo veľkú šancu. Inak klubúk dole pred Frankom Grillom. V 56 tke chcem mať formu ako on, pracujem na tom každý deň. ()

ANTYCHRYST

Celkem sympatická časová smyčka..která se opakuje opravdu mnohokráte .. nežli dotyčný vypiluje kazdicky detail..:) ač nenápadná..tak zábavná akce..dobrý hlášky..Gibson absolutně zbytečnej :) 65%hustý jak měl zmaknutej každej pohyb hnedle po ránu :) :) každou kulku..:) ()

Caa

Poměrně zábavná oddechovka. Na Franka Grilla se fakt dobře kouká, kéž by všichni chlapi v 55 vypadali takhle jedle. ()

Najt

Akční masáž a Frankie Grillo je ďábel. Neskutečná jízda, ve stylu Edge of Tommorow s naprosto skvělým vyprávěním hlavní postavy. Frank do té role fakt sedl a dokáže zahrát záporáka i borce. Dokonce jsem se i párkrát zasmál. Je to taková oddychovka, ale parádně zpracovaná a zábavná. Akce je luxusní, téma zajímavé a příběhově z pohledu hlavní postavy taky celkem dobře vymyšlené. Tady hodnotím lehce jinak než obvykle. Reálně bych to viděl tak krásné 4 kusy, ale jelikož mě to fakt bavilo, odhodlám se v klidu na plný počet. ()

Pete

Boss Level je laciná B-čková akční hovadina, v už dost omletém stylu časové smyčky "Hromnic", s namakaným Leošem Marešem v hlavní roli, v režii dětinské hračičky Carnahana, který zřejmě vidí svět, vztahy mezi lidmi, i filmy očima desetiletého kluka. Přesto jsem se ale kupodivu docela dobře bavil, a je to poměrně sympatický počin. ()

Mamlas

Ačkoli dali hlavní roli jednomu z nejhorších a nejodpudivějších "herců", které znám, musím ocenit námět, rychlý spád filmu a neočekávatelný děj s černokomickými prvky, který nenudil, pokud se teda zrovna dlouze nevykecával se ženou nebo se synem. Dát tu roli někomu charizmatickému a nemuset poslouchat ty rodinné vykecávačky, líbilo by se mi to fakt hodně. Takhle škoda, ale budiž. (53%) ()

Solverino

Totálně profláklé a milionkrát zrecyklované téma úplně o prdu, nic moc herci a dialogy taky na pikaču... jedna hvězda za to pěkný auto, gotling a pár pěkných akčních scén. Ale to je fakt dost málo. Nudné a hloupě pitomé. ()

PlayEasy

Tak tohle je (byla) opravdu pecka! Hned na začátku vás film zaujme a i přes pár slabších míst si drží výbornou akci, vtipné hlášky a opravdu dobře zapadající herce (hl. namakaný drsňák Frank Grillo a charismatický záporák Mel, který je stále jakž takž ve formě). Ale posledních 20 minut je fakt slabých. Vtipná akce utichne a začne si to hrát na dojemné drama o sbližování syna a otce, závěrečná akce také nemá takové grády, jako těch "milionů" předchozích pokusů dostat se do budovy a konec je mírně otevřený a..... divný. Přesto si tím závěrečným zaváháním nenecháme pokazit zbytek, se kterým jsme opravdu spokojeni. 75% ()

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

05.11.2019

Herecké hvězdy Mel Gibson a Frank Grillo mají za sebou čerstvě spolupráci s režisérem Joe Carnahanem na akčním sci-fi Boss Level, které je momentálně v post-produkci. Tato trojice si pak zjevně sedla… (viac)