Depeche Mode: Just Can't Get Enough

(hudobný videoklip)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
Veľká Británia, 1981, 4 min

Hudební videoklip k třetímu singlu synthpopové kapely Depeche Mode Just Can't Get Enough je jejich prvním videoklipem a rovněž posledním v sestavě s Vincem Clarkem. Venkovní scény s hrající kapelou se natáčely v londýnském divadle Southbank Center a podzemní scény u nyní zbouraného schodiště u tanečního sálu v Royal Festival Hall. (Epistemolog)

corpsy

Je to naivné, niekde až dokonca smiešne, ale bola doba, kedy sa masy veľmi nezaoberali kvalitou videoklipu, ale jeho hudobnou zložkou. Teda väčšina. ()

Kass

První videoklip DM a jediný v zakládající sestavě s Vince Clarkem. Vždy mi přišel zcela adekvátní své době a přitom ne trapný. Umanutý ve fascinaci klávesami. A svižný, tak jako song samotný. Jsou zde pěkné holky a borci jsou gay, cool a v pohodě. Depešácká klasika. Song 5*/ Video 4*. ()

Anderton

Všetci sme nejako začínali, len nie každý má to šťastie, že na kompromitujúce obrázky z vlastnej hriešnej mladosti narazí občas na hudobnom kanáli. ()

• Jedna z dívek, která se v klipu objevuje v kožené bundě a ve slunečních brýlích, byla tehdejší přítelkyně bubeníka Budgieho z kapely Siouxsie and the Banshees (Trajektt)
  • Tato skladba zazní v seriálu Přátelé (od r. 1994) v epizodě s názvem Vzpomínky (1996), když se Monica, Rachel a Chandler poflakují v baru. (Trajektt)
  • Tuto skladbu můžeme slyšet v romantické komedii Letní milenci z roku 1982, když hlavní hrdina Michael pronásleduje archeoložku Linu na dovolené v Řecku. (Trajektt)