John Wick 3

• Slovensko John Wick 3: Parabellum (viac)

V tretej časti tejto adrenalínovej akčnej série má super zabijak John Wick (Keanu Reeves) k smrti tak blízko, ako nikdy predtým. Na jeho hlavu bola vypísaná odmena 14 miliónov dolárov, čo zmobilizovalo armádu lovcov odmien. Potom, ako zabije člena tajného medzinárodného združenia nájomných vrahov, je John Wick exkomunikovaný a stane sa z neho štvanec na úteku. Elitní zabijaci z celého sveta sledujú každý jeho krok a sú pripravení okamžite využiť aj to najmenšie zaváhanie. (Forum Film SK)

ilegal1983

Prvych 30 minut je to dechberuce(Breathtaking) a strasny narez.Pocital som s tym no scenu s nozikmi si ani nejde lepsie predstavit.Hnevam sa na sceny s Berryovou,zenska sekunduje Babe Jage a po pust uplna nuda.Koniec nastastie perfektne zvladnuty, chudak John prezije naozaj vsetko a tak ho nezlomi ani pad z Mrakodrapu?Snad to bola budova ale to je jedno ako pokracovanie vyborne.Nabuduce prosim bez pomoci zeny pretoze naozaj tym to nezeriem byt by boli sebelepsie.Trikovo dobre lepsie nez dvojka no a uniky v temnote alebo medzi ludmi potesili.Styri hviezdy su tvoje... ()

Drslw

Matrix bez matrixu. Už som to pochopil. Proste ľudia, čo sa radi dívajú na Keanu Reevesa, ako sa bije, strieľa a jazdí na koni, si to točia pre zábavu, a aby to nebolo len to (čo je), tak tam vmontovali aj nejaké deje. Ale to, čo bolo v Matrixe logické a žiaduce a nové, je tu strašne nedôveryhodné a smiešne, aj keď to postavy deklamujú vážnymi priškrtenými hlasmi. OK. Je to blbosť. Ale strašne dobre sa na to díva. Len nesmiete pri tom premýšľať... Takže akcia za 4 a pol, dej a logika a rečičky za mínus 3, to je dokopy 1 a pol, zaokrúhlené dole (dole za Keanuovu ruštinu). Po štvorke sa uvidí viac. ()

raininface

První půlka filmu byla ještě docela zajímavá a svižná, druhá už dost únavně jednotvárná, ke konci až nechtěně komická. "A ty kokotiny s Nejvyšším řádem!" Ale Bush s Bullet Holes to v závěru trochu zachránili. ()

Natt

Clovek by neveril, ze ten isty clovek co natocil 2ku, natocil aj toto. To bola oproti 2ke - sra*ka. Stahelski , Stahelski ..:( ()

Fiffty

John Wick opäť nesklamal a servíruje nám ešte viac akcie ako v predošlích častiach. Povedal by som, že v trojke nebol čas na diskusie a ide sa z akcie do akcie, takže čas nudiť sa tu nie je. Tak ako bolo zvykom aj v predošlích dieloch aj tu sú skvelé a rozmanité lokácie ktoré potešia oko diváka. Čo sa týka choreografie súbojov tak je perfektná a nápaditá takže to nepôsobí stereotypne. Je ťažké nájsť niečo čo by sa dalo vytknúť možno pre niekoho veľa akcie, ale neviem komu by to vadilo, snáď len viac Halle Berry by nebolo na škodu. V akčnom žánri by si mali brať príklad a dúfajme vo viac takýchto filmov. ()

maro0902

ty voleeeeee.neskutočne preplácané divadlo......kdeže sa to chytá na prvú časť..dúfam že už dalšie pokračovanie nebude.....škoda a to som sa tak tešil. ()

Maddos02 odpad!

Nestává se ,že když dám odpad ,že to pak ještě komentuji,ale musím vysvětlit proč . Film je velice jednoduchý a odhadnutelný už na začátku a stačí vám v podstatě dát si začátek filmu zhruba 10 minut a pak 10 minut konce a to vám vlastně stačí na to,aby jste si udělali názor na film . Herecky nudné scény doplňující scény drastickými záběry při rvačkách a to je vše co se dá vůbec komentovat . Za mě odpad ................... Příběh filmu už víte na začátku a i konec si domyslíte . ()

J.Crusader

Dvojku jsem ani nekomentoval, jak mě zklamala a k trojce musím říct jen: WTF? Co to má sakra být? Tvůrci už úplně rezignovali na nějaký pokus o seriózní notu a Parabellum je protkané "vtípky" které ale vypadají naprosto debilně... "Jéé, pan Wick! Jsem váš strašný fanda a teď vás zkusím zabít..." Navíc je v něm spousta logických i obrazových chyb (celá honička na motorkách, kdy jednou mají a jednou nemají kaskadérské nášlapy na přední vidlici atp...). Celý film je jen přehlídka akčních scén a bitek slepená nedůvěryhodným a stupidním dějem. John Wick už definitelně přišel o svoji auru nadpozemského zabijáka a tajemné legendy a nikomu se netají dech, když se vysloví jeho jméno - naopak, je z něj jen řadový assasín, i když "dobrý". Na rozdíl od jedničky toto už víckrát vidět nepotřebuji... Celá série má pro mě sestupnou tendenci a i když jsem původně uvažoval o slabých třech (přece jen, u těch akčních scén se člověk alespoň trošku pobavil) , tak ten debilní clifhanger na konci, kdy ukazují že Wicka prostě budou producenti ždímat snad do nekonečna, to srazil na dvě. ()

xihereckaxi

konečne som si po dlných rokoch užila plne akčný film, so skvelými a novými akčnými scénkami. Pripadala som si ako keby som práve hrala jednu z najlepších hier na PS4, krytie, nabíjanie a podobne...pre mňa jedna z najlepších akčných jázd za posledné roky ()

Filooos

80% filmu je propoceno krvavou řežbou. Je to spíš zfilmovaná počítačová hra, s nekonečným životem hlavního hrdiny, který sbírá zásobníky padlých nepřátel - nejspíš všichni používají jediný typ zbraně. Za headshot je dvojnásobný počet bodů, proto se do hlavy pro jistotu střílí dvakrát. Mrtvol na přeplněném nadraží si dneska stejně už nikdo nevšímá. Ninjove jezdí zásadně na motorkách a proti koltu jdou s nožíkama. Skleněné vytriny režisér evidentně nenávidí. Samozřejmě policii a armádu v tomhle světě neznají. ..Ale co si budem povidat...je to John Wick.... ()

MrSAP

...a není to už trošku moc? A není to už přitažené za vlasy? A není to už vyčerpané? A není to už jen brak plný násilí? Není... je to skvěle natočené. A chci vidět čtyřku! ()

Pepa.Pepina

A nechybí v popisu sci-fi či fantasy? Nevím či to byla komedie, parodie či fraška ale bylo to strašné. Nejsem nějaký fanoušek toho či tamtoho a hodnotím film jako takový a bylo to k nevydržení. Ty sračky s opaskem atd. byly až k pláči. Poslední boss to bylo vyvrcholení trapnosti. 1 hvězda za to že jsem to dokoukal. ()

kriplozoik

Akčňák jinými vychvalovaný do nebe, ale pro mě bezduchá, násilná mlátička proložená debilními kecy. Kdejaké devadesátkové béčko je na tom lépe. Zklamání. ()

Jackal07

Po překvapivé jedničce a výpravné dvojce je tu ještě výpravnější a ještě více překvapivá trojka. Je to pecka, líbilo se mi to moc, víc takových filmů. Ale je tam pár ale. 1. Defacto jde o počítačovou hru - musíš projít N lokací a úroveň zabijáků bude neustále stoupat. 2. Představa, že by Keanu zmydlil Yayana Ruhiana a jeho kolegu jenom tím, že s ními párkrát praští o zem je úsměvná. Obecně si všimněte, že hodně fightů zakončuje Wick hodem na zem, které protivníka "vyřídí", ale sám utrží nespočet úderů a kopanců, které málokdy vykryje. 3. Scéna s okem je příšerná. 4. Konec je velmi nepravděpodobný. 5. Je to překvapivé, ale té akce je tak nějak až moc! BTW kolika odkazovaných filmů jste si všimli? Matrix (Guns, lots of guns). Good, Bad, Ugly (skládání revolveru). Kill Bill (natočení meče při finální scéně, ale to je zas odkaz na jiné japonské filmy). ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

09.10.2019

Líbila se vám Halle Berry ve trojce Johna Wicka a těšili jste se, že s ní dostanete v budoucnu další film? Tak to vás zklamu. Akční série John Wick se sice dočká spin-offu, dokonce opravdu ženského,… (viac)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

15.07.2019

Milí filmoví fandové, právě byl spuštěn zvýhodněný online předprodej vstupenek na 8. ročník Filmového víkendu ČSFD.cz. Letošní ročník setkání filmových nadšenců poběží od pátku 9. do neděle 11. srpna… (viac)