SOLOM.

Určitě o něco lepší než první díl. Zoofilové si přijdou na své, samozřejmě ve vší počestnosti. Cudná slepice Marie Doležalová navštíví naší lesní hospůdku a budou se dít věci. Pro medvěda, muflona a zajíce určitě. Než aby čuměli na porno, tak se pěkně podívají na kozičky a bobra pěkně zblízka. Docela by mě zajímalo, na čem fičí lidi na Steamu, že furt vymýšlí další a další podobné kokotiny. ()

Martrix

Tak tohle příjde k chuti jen hodně málo náročnému divákovi. Nepochybuju, že by se daly dvojsmysly využít k opravdu povedené zábavě, ale tady je to táááák primitivní, až je to trapné. Prostě jenom sprosťárna bez nápadu. Nepochybuju, že je během natáčení na place sranda...zvlášť v tomto obsazení a v těchto úborech, ale ke mě tedy nedoputovala. A to mám bobry taky rád. ()

CaladanChmur

p Co si budeme nalhávat...od " pánbičkářů" také nebudete čekat potlesk za vtip o Ježíši Kristu,ať je jakkoliv chytrý a vtipný.A stejně tak nemůžete očekávat od velké části naší populace,že přijme relativní vulgaritu.Za mě určitě to je na 3* protože ty vtipy nejsou nic extra...ale je to hodně o hercích i o tom jak si sednou.. a protože vidím P.Lišku jak si hraje pro sebe tak +25% ... celkově hodně díky němu 75% a hodnotiči jako DuanBerry. neberte je příliš vážně... ()

Alagaesie

Néé… „Vona jenom do půlky pasu.“ Dyť hadi nemrkaj. Bobr! „Ste všeci tací zapaření.“ „Já sem takhle jednou chlastal s bažantem -“ Slušnej podnik… „My tady máme všechno povolené!“ Dovolený! Bobr! „Otevři očička a utíkej.“ „To sou svině!“ Doležalová? Slepice? Tak to sedí. ()