Jeff Lynne's ELO: Wembley or Bust

všetky plagáty
Hudobný / Dokumentárny
Veľká Británia, 2017, 118 min

Big Bear

Vishnar hledá šestou hvězdičku, já to mám ještě horší... potřebuji sedmou ! Dnes večer duševně tak trochu zmožen a vyčerpán jsem provedl díky tomuto DVD vizuální přiblížení k blikajícícmu tělesu ELO pilotovaném Jeffem Lynnem. Po vizuálním kontaktu došlo k úspěšnému až harmonickému napojení a tankování cenné pozitivní energie ze vzduchu ! Jeff se obklopil skutečně poctivou skvadrou, která byla fakt těžce v pohodě a byť nešlo o jeho band a spíše hudebnickou omladinu, nikde nic neskřípalo, vše znělo sakra jak mělo až mi mráz běhal po zádech a husina vyskakovala jak divá ! Mám ten dar a jsem zaň neskonale vděčný, že mně dokáže hudba dobíjet a dnes jsem díky ELO zase vpoho ! Nádherný koncert a nehynoucí melodie... Odpoledne jsem měl možnost sledovat na ytb soudobou tvorbu zpěváků co poslouchala moje omladina a kladu si otázku co z této éry rychlokvašek a elektronicky pozměňovaných hlasů přetrvá alespoň těch 50 let... Při pohledu do publika u písní ELO v tomto koncertu trsali krom několika mladých kočiček spíše Jeffovi vrstevníci (byť sakra šťastní!) z čehož na mne padl jistý smutek... Pokud tohle neoslovuje další generace, pak co ? Kašlu na omezený počet hvězd, díky Jeffe - dávám za sedm ! * * * * * * * ()

Flego

Výnimočná hudba podporená sláčikovými nástrojmi, veľkolepá svetelná show s neodmysliteľným vesmírnym korábom nad pódiom a skvelé melodické pesničky - to je Electric Light Orchestra. Frontman kapely Jeff Lynne vytvoril neodolateľné hudobné kúzlo. ()

pornohavo

Videné na programe 3sat v Nemecku. Pompézna scéna a vypredaný štadión Wembley. Kvalitný hudobníci a k tomu autentický zvuk slávnej kapely navyše v spojení so špičkovou súčasnou technikou. Odporúčam ak ste mali Electric Light Orchestra radi.. ()

clot

Geniální hudební záležitost! Poctivý nefalšovaný rock. Jeff Lynne je kouzelník a s takovou partou muzikantů to ani jinak nejde. ()